Close

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

4.75 cfw için?

4.75 cfw için?

merhaba arkadaslar bi sorunum var da bi türlü çözemedim. 4.66 cfw vardı benim makinede online oyun dalgasına 4.75 güncellemesi yaptım nasil olsa cfw var diye ama bi türlü cfw işlemini tamamlayamadim recovery modedan system updateden bi türlü olmadı. "no applicable update data was found" hatası alıyorum ki dosyada problem olmadıgına eminim 10 farklı yerden denedim cünkü? yardımlarınızı bekliyorum tesekkürler...

geçmiş olsun makinan orijinal ofw olmuş.tuna ile irtibata geç 80 liraya yapıyordu en son

Alıntı adestim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun makinan orijinal ofw olmuş.tuna ile irtibata geç 80 liraya yapıyordu en son
    kendim yapmak istiyorum benim yapabilecegim bir sey yok mu

Status
    zepharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Alıntı tali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kendi yapmisligim yok fakat forumlarda yazilanlardan ogrendigim kadari ile E3 flasher'a ihtiyacin olacak kendin yapabilmen icin.
    Internetten veya youtube'dan "PS3 downgrade with E3 flasher" yazarak ilgili konulari okuyup videolari seyredebilirsin.
    Ugrasmak istemezsen mctuna ile irtibata gecebilirsin.

Kolay gelsin..

Status
    Sayqho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayqho

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    Zonguldak
    Alıntı tali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı zepharoth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kendi yapmisligim yok fakat forumlarda yazilanlardan ogrendigim kadari ile E3 flasher'a ihtiyacin olacak kendin yapabilmen icin.
    Internetten veya youtube'dan "PS3 downgrade with E3 flasher" yazarak ilgili konulari okuyup videolari seyredebilirsin.
    Ugrasmak istemezsen mctuna ile irtibata gecebilirsin.

Kolay gelsin..
    Evet elinizde e3 flasher var ve birazda elektronikten anlıyorsanız kendiniz yapabilirsiniz. Ama mantıklı olan makinanızı bu işi yapan birine teslim etmek. [MENTION=2]mctuna[/MENTION] ile irtibata geçin size yardımcı olacaktır.

Bu iş RİSK alacak bi iş değil
    Bu işin antrenmanlısı tuna ile iletişime geç...

Status
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Bu arada internette bir bakindim da e3 flasher denen mereti 200-250 TL'ye satiyorlar, hem bu kadar para sayip hem de risk almaya deger mi siz karar verin, tabi downgrade isini meslek olarak yapmak istiyorsaniz o ayri

Alıntı zepharoth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada internette bir bakindim da e3 flasher denen mereti 200-250 TL'ye satiyorlar, hem bu kadar para sayip hem de risk almaya deger mi siz karar verin, tabi downgrade isini meslek olarak yapmak istiyorsaniz o ayri
    Haklısın o yöntem çok pahalı ama bi forum sitesinde okudum. 14 yaşında bi çocuk 4.66 ofw olan ps3 cihazını kendi kırmış ama bu yöntemle değil. Ps3 hdd sini çıkarıp pc ye takmış. Devamı da bu linkte. Belki arkadaş bu e3 flasher işini denemeden bunu denerse kendisi yapabilir.

edit: Link paylaşmak yasakmı forum kurallarını tam bilmiyorum:?
    Konu ndrcnr tarafından (07-02-2015 Saat 11:38 AM ) değiştirilmiştir.

Status
    ndrcnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ndrcnr

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    İzmir/Buca
    Alıntı miy33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın o yöntem çok pahalı ama bi forum sitesinde okudum. 14 yaşında bi çocuk 4.66 ofw olan ps3 cihazını kendi kırmış ama bu yöntemle değil. Ps3 hdd sini çıkarıp pc ye takmış. Devamı da bu linkte. Belki arkadaş bu e3 flasher işini denemeden bunu denerse kendisi yapabilir.

Başka siteleri paylaşmazsak forumda sevinirim. Özel mesaj olarak yollayabilirsin linki.

Mesajını düzenleyip linki kaldırdım.

Dön bak tarihe.. TÜRK'e baş kaldıranın sonu ne olmuş..

PS3 ve PS4 konusunda takıldığınız yerde mesaj atabilirsiniz.

PS3 ; CECH2004A - Slim 500 GB 4.81 REX-COBRA
    PS4 ; CUH1106A - 4.74

Status
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Alıntı miy33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Paylastigin linkte ne var bilmiyorum fakat downgrade islemini yapabilmek icin PS3 HDD'si tek basina yeterli degil guncelleme yaptiginda PS3 anakart uzerine de bu guncelleme bilgisini yaziyor diye biliyorum. Eger HDD'ye bagli olsa idi PS3 HDD'si cikarilip formatlanip yeniden takildiginda fabrika ayarlarindaki ilk system yazilimi kac ise oradan baslardi fakat oyle olmuyor, son yuklenmis en yuksek surum kac ise en azindan onu veya daha uzerini yuklemene izin veriyor.
    Yine de bilgisayar alemi tabi bakarsin bir arka kapi bulmuslardir ama tahminimce haber dogru degil

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks