Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    tarique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    516
    Aldığı Teşekkür
    175
    Dedikoduları
    7 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Life is strange Xbox(port hakkında)

Life is strange Xbox(port hakkında)

Merhabalar mcpsp üyeleri;

Life is strange adlı oyunun bildiğiniz üzere pc ve ps3 için türkçe yaması çıktı. Bir süredir ben de Xbox portlamak için uğraşıyordum. Lakin 2 defa textleri değiştirdikten sonra kapatamayinca sayın @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] e danıştım ve birkaç gün öncedoğru tool u aldım. Kısa bir süre de bunun üzerinde uğraştım fakat şu sıralar pc açamıyorum zaman olmadığından.
    Yarım kaldı yani.
    Çok isterdim ki bitirip şuan burada link vermeyi. Eğer yarım işi bitirmek isteyen olursa PM atsın. Ben dosyaları vereyim. Ve gerekli açıklamaları yapayım.
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Skype Nisan Ayının Sonunda Gelebilir
    • » Xbox'u açtığımda sadece yeşil ışık...
    • » Tokobot[RS/MU/HF]
    • » Fifa 13 Disc Hatası
    • » cobra ode v10b güncelleme hatası...
    • » PS3 Hafıza sorunu.
    • » PS3 DEX Oyun Hazırlama Mod ve BD EMU...
    • » Destiny ofline mod varmı
    • » Sony'nin Gamescom'da Göstereceği Korku...
    • » UBISOFT - Yeni Nesil Oyunlar

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » Sniper Elite III Hunter Pack DLC
    • » Gta 4 trainer istek
    • » Deadfall: Adventures Türkçe Yama (%100)
    • » Xbox360 Halo Wars (DLC)
    • » Hdd tavsiye?
    • » [The Elder Scrolls 5:Skyrim] Yazılar ve...
    • » Resident Evil Revelations Xbox 360...
    • » Call of Duty Ghost Trainer (TU 11)...
    • » (mega) wwe 2k14 save game with render...
    • » Xbox360 Forza Motorsport 2 (DLC)

2. 4 kişi tarique üyemize teşekkür etti:
    ferex28 (03-01-2015),matea2008 (03-01-2015),Sir John (03-01-2015),zephyrose2 (03-02-2015)

Status
    josh-smith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    Aldığı Teşekkür
    12
    Dedikoduları
    2 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    bende diyorum neden gelmiyor acaba meğer ankboy ve darkness arkadaşlar forumdan uzaklaştırılmış. neden ki bileniniz varmı başka türlü mümkün değil xbox360 forumu ilerlemez çöker gider.

Status
    TheCasH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TheCasH

Kayıtlı Üye
    Nereden
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    86
    Aldığı Teşekkür
    12
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı josh-smith Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    bende diyorum neden gelmiyor acaba meğer ankboy ve darkness arkadaşlar forumdan uzaklaştırılmış. neden ki bileniniz varmı başka türlü mümkün değil xbox360 forumu ilerlemez çöker gider.
    Türkçe yamalar için para istediler.

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    Aldığı Teşekkür
    12
    Dedikoduları
    2 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı TheCasH Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Türkçe yamalar için para istediler.
    site adminindenmi bizlerdenmi.? bilemiyorum üzüldüm şahsen emektar ve katkıları büyüktü sonuçta. umarım yerlerini dolduracaklar çıkar ama sanmıyorum malesef..

Status
    Sir John - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sir John

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    838
    Aldığı Teşekkür
    1.004
    Dedikoduları
    33 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    7 Thread(s)
    Alıntı josh-smith Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    site adminindenmi bizlerdenmi.? bilemiyorum üzüldüm şahsen emektar ve katkıları büyük adamlardı sonuçta. umarım yerlerini dolduracaklar çıkar ama sanmıyorum malesef..
    Emeklerine saygım sonsuz ama para istemelerine muhalefet oldum diye "küfür ettin" diyerek iftira atıp banladılar beni. Para için de insan bu kadar ruhsuz olmamalı bence.

7. 2 kişi Sir John üyemize teşekkür etti:
    PureMusic (03-05-2015),tarique (03-02-2015)

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    Aldığı Teşekkür
    12
    Dedikoduları
    2 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı Sir John Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Emeklerine saygım sonsuz ama para istemelerine muhalefet oldum diye "küfür ettin" diyerek iftira atıp banladılar beni. Para için de insan bu kadar ruhsuz olmamalı bence.
    tabi forumlar paylaşım içindir olaya maddiyat bulaşması tabiki onaylanamaz. ama malesef paylaşım, yardımlaşma çok çok azdı bu sitede ve herşey bu iki arkadaşın üstüne yüklenmişti onlarda ellerinden geleni yapıyorlardı. sana yapılan elbette doğru değil ama belkide verilen emeğin karşılığını bu şekilde istediler. yani hemen uzaklaştırılmaları kesinlikle yanlış oldu bence. uyarıyla olay çözüme kavuşabilirdi.

Status
    Sir John - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sir John

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    838
    Aldığı Teşekkür
    1.004
    Dedikoduları
    33 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    7 Thread(s)
    tabi forumlar paylaşım içindir olaya maddiyat bulaşması tabiki onaylanamaz. ama malesef paylaşım, yardımlaşma çok çok azdı bu sitede ve herşey bu iki arkadaşın üstüne yüklenmişti onlarda ellerinden geleni yapıyorlardı. sana yapılan elbette doğru değil ama belkide verilen emeğin karşılığını bu şekilde istediler. yani hemen uzaklaştırılmaları kesinlikle yanlış oldu bence. uyarıyla olay çözüme kavuşabilirdi.
    Kendisi yama için para istemeye başlamadan bir kaç gün evvel başka bir forum üyesini altyazı için para istemesinden dolayı bana şikayet ediyordu özelden, ondan sonra aynı şeyi kendi yapmaya başladı ama biz eleştirince de iftira atıp banladı.
    Birde bu insanlar Allah'a inançtan falan bahsederler.

Ayrıca çok fazla üzülme kardeş zaten bu nesil son günlerini yaşıyor bundan sonra çıksa çıksa adam akıllı oyun taş çatlasın iki tane çıkar, biri Rise oh the Tomb Rider, diğeri MGS 5, ondan sonra mecburen yeni nesile kayacağız onlar da kırılana kadar altyzı falan bekleme(ki kırılsalar dahi yeni nesil oyunlarda altyzı portlanabileceğinin garantisi yok).

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks