Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    scorpionsubzero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    116
    Aldığı Teşekkür
    809
    Dedikoduları
    4 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    2 Thread(s)

Batman v Superman: Dawn of Justice İlk Fragman

Batman v Superman: Dawn of Justice İlk Fragman

Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » PS JailBreak Oyun Yüklemek
    • » Rock 'n Coke 2oo9 Hayko Cepkin Konseri...
    • » Android Telefonunuzu Kablosuz...
    • » Battlefield 1942
    • » PS Vita Hata Kodları ve Çözüm Yolları
    • » Banlanmamış idps
    • » 2 psp karsılıklı oynama
    • » PS3 Teenage Mutant Ninja Turtles:...
    • » Sabit IP
    • » Syphon Filter 4

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » İşte Tüm Zamanların En Çok Satan...
    • » Keanu Reeves Hakkında;
    • » The Amazing Spider-Man
    • » Assassin's Creed'in filmi bir sene...
    • » Kötü ruh-evil dead filmine gittim sonuç...
    • » Sharp'tan 90" LED TV
    • » Hitman:Agent 47 Fragman
    • » Her Gece Bir Hikaye: Kırlangıç
    • » The Hobbit: The Battle of the Five...
    • » THY Euroleague Top 16 Belli Oldu

2. 2 kişi scorpionsubzero üyemize teşekkür etti:
    arif02 (04-18-2015),Sir John (04-19-2015)

Status
    mctuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mctuna

WWW.MCPS4.COM
    Ettiği Teşekkür
    2.057
    Aldığı Teşekkür
    38.581
    Blog Entries
    3
    Dedikoduları
    289 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    11 Thread(s)
    Batman ile züperman kapışıyormu ne oluyor anlamadım ama eğer öyle bir şey var ise saçma olmuş batman züperman'a nasıl kafa tutabilir

4. 2 kişi mctuna üyemize teşekkür etti:
    arif02 (04-18-2015),emrah85 (05-19-2015)

Status
    arif02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    693
    Aldığı Teşekkür
    6.766
    Dedikoduları
    41 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    6 Thread(s)
    Alıntı mctuna Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Batman ile züperman kapışıyormu ne oluyor anlamadım ama eğer öyle bir şey var ise saçma olmuş batman züperman'a nasıl kafa tutabilir
    öyle deme kardeş gecen bir anime izledim batman bitane silah hazırlıyor süperman için mermisi cliptonik süper manı vuru yor nerdeyse ölüyor
    batman süper kahramaların arasında en zeki olan bütün adalet takımını zayif noktasını biliyor
    http://www.mcpsp.com/ps3-gelistirme-eboot-fix-patch/77830-ps3-pkg-oyun-hileleri-burda-yeni-linkler.html

6. 2 kişi arif02 üyemize teşekkür etti:
    emrah85 (05-19-2015),Sir John (04-20-2015)

Status
    mctuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mctuna

WWW.MCPS4.COM
    Ettiği Teşekkür
    2.057
    Aldığı Teşekkür
    38.581
    Blog Entries
    3
    Dedikoduları
    289 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    11 Thread(s)
    Alıntı arif02 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    öyle deme kardeş gecen bir anime izledim batman bitane silah hazırlıyor süperman için mermisi cliptonik süper manı vuru yor nerdeyse ölüyor
    batman süper kahramaların arasında en zeki olan bütün adalet takımını zayif noktasını biliyor
    Teknolojinin gözü kör olsun

8. mctuna üyemize teşekkür edenler:
    arif02 (04-18-2015)

Status
    Sir John - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sir John

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    838
    Aldığı Teşekkür
    1.004
    Dedikoduları
    33 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    7 Thread(s)
    Superman'i ilk defa kötü adam olarak izleyeceğim.

Status
    ferex28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatörümüz
    Ettiği Teşekkür
    206
    Aldığı Teşekkür
    3.237
    Dedikoduları
    29 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    3 Thread(s)
    Alıntı Sir John Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Superman'i ilk defa kötü adam olarak izleyeceğim.
    Hayır kötü degil.İnsanlar bölünmüş durumda kimisi supermeni ilah olarak görüyor bir Tanrı gibi kimisi defol buradan diyor.ilk filmde biliyorsunuz uzaylıların gelişi ve yıkımı evrende yalnız olmadıgımızdı.Komutanın supermana sende uzaylısın dediğinde superman cevap olarak 33 yıldır bu dünyada yasıyorum ve ben korkulacak kişi değilim diyordu.Film sonuna dogru Superman ile General Zod arasındaki savasta dikkat ettinmi bilmiyorum bir yakıt tankeri vardı Lex Şirketine aitti.tanker patlıyordu.şimdi fragman dikkat edersen Lex Luthor un agzından dinliyorsun konusmaları.Filmde kötü olan Superman değil Batman olacak insanlıgı korumak adına Lex Luthor un kışkırtmasıyla.evet supermanle Batman dövüsecek ve Batman onun aslında iyi oldugunu anladıgında bırakacak.Adalet Birliginin Temelleri bu filmle atılacak.ama eksik cok var.Bir Avengers değil maalesef.Avengers üyelerinin toplanması kendine has Kahramanlarının filmlerinin sonuyla bagladılar.Oysaki elinde daha iyi malzeme olan DC evreninde Batman superman kavgası ile baslatacaklar.Nerde diğer kahramanlar.onlarıda bir altyapı filmi hazırlayıp Adalet Birligine baglasalar iyi olur.Ayrıca Dip Not: Herkes dc evreninin en güçlü Kahramaının Superman oldugunu bilir ama asıl en güçlü kahraman Flash tır.Diyeceksinizki o da nasıl oluyor.Flash ın zayıf noktası yok.İisterseniz Flash araştıtrırsanız ne kadar güçlü oldugunu anlarsınız.
    Bu kadar biligi yeterli mi?

11. ferex28 üyemize teşekkür edenler:
    Sir John (04-21-2015)

Status
    Sir John

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    838
    Aldığı Teşekkür
    1.004
    Dedikoduları
    33 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    7 Thread(s)
    Alıntı ferex28 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Hayır kötü degil.İnsanlar bölünmüş durumda kimisi supermeni ilah olarak görüyor bir Tanrı gibi kimisi defol buradan diyor.ilk filmde biliyorsunuz uzaylıların gelişi ve yıkımı evrende yalnız olmadıgımızdı.Komutanın supermana sende uzaylısın dediğinde superman cevap olarak 33 yıldır bu dünyada yasıyorum ve ben korkulacak kişi değilim diyordu.Film sonuna dogru Superman ile General Zod arasındaki savasta dikkat ettinmi bilmiyorum bir yakıt tankeri vardı Lex Şirketine aitti.tanker patlıyordu.şimdi fragman dikkat edersen Lex Luthor un agzından dinliyorsun konusmaları.Filmde kötü olan Superman değil Batman olacak insanlıgı korumak adına Lex Luthor un kışkırtmasıyla.evet supermanle Batman dövüsecek ve Batman onun aslında iyi oldugunu anladıgında bırakacak.Adalet Birliginin Temelleri bu filmle atılacak.ama eksik cok var.Bir Avengers değil maalesef.Avengers üyelerinin toplanması kendine has Kahramanlarının filmlerinin sonuyla bagladılar.Oysaki elinde daha iyi malzeme olan DC evreninde Batman superman kavgası ile baslatacaklar.Nerde diğer kahramanlar.onlarıda bir altyapı filmi hazırlayıp Adalet Birligine baglasalar iyi olur.Ayrıca Dip Not: Herkes dc evreninin en güçlü Kahramaının Superman oldugunu bilir ama asıl en güçlü kahraman Flash tır.Diyeceksinizki o da nasıl oluyor.Flash ın zayıf noktası yok.İisterseniz Flash araştıtrırsanız ne kadar güçlü oldugunu anlarsınız.
    Bu kadar biligi yeterli mi?
    Yetti de arttı bile teşekkürler. İkisi dışında birkaç kahraman daha var aslında.
    Wonder Woman
    Aquaman
    The Flash
    Cyborg
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Filmin çekimleri bitmiş değil dahası da eklenebilir belki.

Status
    ferex28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatörümüz
    Ettiği Teşekkür
    206
    Aldığı Teşekkür
    3.237
    Dedikoduları
    29 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    3 Thread(s)
    Alıntı Sir John Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Yetti de arttı bile teşekkürler. İkisi dışında birkaç kahraman daha var aslında.
    Wonder Woman
    Aquaman
    The Flash
    Cyborg
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Filmin çekimleri bitmiş değil dahası da eklenebilir belki.
    eklenmesi tuhaf olur.filmle baglantısı olmadan direkt senaryoya dahil olmaları.once diger kahramanların tek tek filmini yapıp konuya baglasalar o zaman tamam.şimdi batman superman le kapısırken flash ve wonderwoman ayırmaya gelsin.nerden geldi bu adamlar denir.Aquaman dışında kimse su an dahil olması sacma olur.Aquamani zaten ilk filmde bie sahnede görünmeden entegre ettiler.filmin baslarında superman balıkcı teknesinde calışırken denizde petrol alanında cıkan yangına gidiyor ve ordakinleri kurtardıktan sonra alan patlıyor.deniz altından bir görüntü vardı.yunuslar geciyordu.baygın olan superman karaya nasıl cıktı?
    iyi bir analistimdir...

Status
    Sir John

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    838
    Aldığı Teşekkür
    1.004
    Dedikoduları
    33 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    7 Thread(s)
    Alıntı ferex28 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    eklenmesi tuhaf olur.filmle baglantısı olmadan direkt senaryoya dahil olmaları.once diger kahramanların tek tek filmini yapıp konuya baglasalar o zaman tamam.şimdi batman superman le kapısırken flash ve wonderwoman ayırmaya gelsin.nerden geldi bu adamlar denir.Aquaman dışında kimse su an dahil olması sacma olur.Aquamani zaten ilk filmde bie sahnede görünmeden entegre ettiler.filmin baslarında superman balıkcı teknesinde calışırken denizde petrol alanında cıkan yangına gidiyor ve ordakinleri kurtardıktan sonra alan patlıyor.deniz altından bir görüntü vardı.yunuslar geciyordu.baygın olan superman karaya nasıl cıktı?
    iyi bir analistimdir...
    Ben filmi izledikten sonra hemen siliniyor aklımdan. Marvel'ın karakterleri gibi tek tek filmi yapılsın diyorsun yani. Çizgi romandan aşina olanlar hepsini tanıyordur zaten ama benim gibiler için iyi olurdu.
    Christopher Nolan'ın elinin deydiği filmler çok kaliteli oluyor o adamın daha dandik bir film yaptığını görmedim bence Avengers'ı ezer geçer.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks