Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    ph03nix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)

Ps4 Alacağım Yardım Edin Lütfen

Ps4 Alacağım Yardım Edin Lütfen

Arkadaşlar ikinci el 5 ay kullanılmış sony ve teknosa garantili cihaz alıcam. Alırken nelere dikkat etmeliyim bu cihazın sonradan başımı ağrıtmaması için. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

iPhone 6 16gb Silver'dan Gönderildi.
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Kağıt Katlama Sanatı | Origami | E-kitap
    • » Psp N.O.V.A
    • » FSD Oyun Kısayolları
    • » Gateway Mavi Kart Hatası Yardım Lütfen
    • » Watch Dogs reklamı mutlaka izleyin :)
    • » Spiderman 3 Sorun
    • » sagres34 tripped AE detector
    • » Yaiba Ninja Gaiden Z FULL + CODEX...
    • » Eylül Ayının Ücretsiz PS+ Oyunları...
    • » Metal Gear Rising Revengeance her...

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » Dark-Alex Ps4 için Geri Döndü.
    • » Amazon, Playstation 4 ve Playstation...
    • » Psn bakım saçmalığı
    • » PS4 Oyunlarını Xperia Z3 Üzerinden...
    • » Yeni PS4 Stokları 1550 TL'ye...
    • » Ps4 ün ps3 deki gibi kendini...
    • » İngiltere'de Tomb Raider, FIFA 14'ü Alt...
    • » CE-34878-0 Hatası
    • » Ps4 Oyunları Nete Düştü
    • » ps4 Nt kitap da 1450 tl

Status
    ferex28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatörümüz
    Ettiği Teşekkür
    206
    Aldığı Teşekkür
    3.237
    Dedikoduları
    29 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    3 Thread(s)
    Alıntı ph03nix Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Arkadaşlar ikinci el 5 ay kullanılmış sony ve teknosa garantili cihaz alıcam. Alırken nelere dikkat etmeliyim bu cihazın sonradan başımı ağrıtmaması için. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

garantisi devam ediyorsa problem degil.ayrıca ps4 resimlerine bak.cogunlukla kılcal çizik vardır bu kadar kısa süre kullananlarda.bu problem degildir tabiki

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)

Alıntı ferex28 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    garantisi devam ediyorsa problem degil.ayrıca ps4 resimlerine bak.cogunlukla kılcal çizik vardır bu kadar kısa süre kullananlarda.bu problem degildir tabiki
    Donanımsal hatası vs varsa bu nasıl anlaşılır peki

Status
    zepharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    254
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı ph03nix Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Donanımsal hatası vs varsa bu nasıl anlaşılır peki

Donanimsal hata varsa kurup oynamaya basladiginda kendisini belli eder, aniden kapanma, acilirken sinyali algilamama, vs. Onu da garanti kapsaminda halledersin veya zaten alirken deneyeceksen satici ile birlikteysen gorursun.
    5 aylik kullanim sonrasi konsolda sorun olacagini dusunmuyorum, ferex'in belirtmis oldugu gibi kozmetik anlamda kasada cizikler olabilir. Sadece dualshock 4 kontrolorlerin sag sol cubuklarinda asinma olmus mu, tuslar saglam basiyor mu, takilma yapiyor mu, bu gibi seyler geliyor aklima, duruma gore belki ilave bir dualshock 4 alman gerekebilir.

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)

Alıntı zepharoth Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Donanimsal hata varsa kurup oynamaya basladiginda kendisini belli eder, aniden kapanma, acilirken sinyali algilamama, vs. Onu da garanti kapsaminda halledersin veya zaten alirken deneyeceksen satici ile birlikteysen gorursun.
    5 aylik kullanim sonrasi konsolda sorun olacagini dusunmuyorum, ferex'in belirtmis oldugu gibi kozmetik anlamda kasada cizikler olabilir. Sadece dualshock 4 kontrolorlerin sag sol cubuklarinda asinma olmus mu, tuslar saglam basiyor mu, takilma yapiyor mu, bu gibi seyler geliyor aklima, duruma gore belki ilave bir dualshock 4 alman gerekebilir.
    Alırken sıkıntı olmaması için daha önceden cihazı çalıştırıp dualshockları da denemesini istedim 3dakikalık videolarla bana gösterdi cihazın çalıştığını alırken de yine bakarım dualshockların tuşları basıyor mu diye ama bu 3dklık çalıştırma ve oyun oynama yeterli olur sanırım değil mi

Status
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    254
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alırken sıkıntı olmaması için daha önceden cihazı çalıştırıp dualshockları da denemesini istedim 3dakikalık videolarla bana gösterdi cihazın çalıştığını alırken de yine bakarım dualshockların tuşları basıyor mu diye ama bu 3dklık çalıştırma ve oyun oynama yeterli olur sanırım değil mi

Satici kotu niyetli olmadigi surece sorun yasamazsiniz diye dusunuyorum, alimi bir alisveris sitesi uzerinden (gittigidiyor, sahibinden gibi) yapiyorsaniz daha da garantili, denerken sikinti olustugu gibi saticiya iade etme sansiniz olur fakat PS4 Teknosa garantili oldugu icin herhangi bir sorun olussa dahi maksimum 1 ay icinde cozerler veya yenisi ile degistirirler.

Simdiden hayirli olsun, iyi oyunlar..

Not: PSN Plus uyeligini hangi ulkeden almayi dusunuyorsunuz bilmiyorum fakat TR'den almayi dusunuyorsaniz bu hafta Last of US, Tomb Raider, Infamous Second Son, Thief gibi nispeten eski oyunlarda ciddi indirimler yaptilar, indirimin bitis suresine bakmamistim fakat saniyorum 2 hafta devam eder bu indirim..

Status
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    254
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Satici kotu niyetli olmadigi surece sorun yasamazsiniz diye dusunuyorum, alimi bir alisveris sitesi uzerinden (gittigidiyor, sahibinden gibi) yapiyorsaniz daha da garantili, denerken sikinti olustugu gibi saticiya iade etme sansiniz olur fakat PS4 Teknosa garantili oldugu icin herhangi bir sorun olussa dahi maksimum 1 ay icinde cozerler veya yenisi ile degistirirler.

Not: PSN Plus uyeligini hangi ulkeden almayi dusunuyorsunuz bilmiyorum fakat TR'den almayi dusunuyorsaniz bu hafta Last of US, Tomb Raider, Infamous Second Son, Thief gibi nispeten eski oyunlarda ciddi indirimler yaptilar, indirimin bitis suresine bakmamistim fakat saniyorum 2 hafta devam eder bu indirim..

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)

Alıntı zepharoth Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Peki teşekkür ederim ilginiz ve yardımınız için

Status
    Gaspatilki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Aynı modeli Teknosa'dan sıfır almanız durumunda ödeyeceğiniz fiyatla ikinci el alırken ödeyeceğiniz fiyat arasındaki fark nedir? Zira bu aralar Teknosa'nın kendisi hem PS4 hem de Xbox One S almak isteyenler için özel kampanyalar yapıyor, yanında oyun da veriyorlar 2 tane ve bir adet de controller veriliyor. Hatta [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] sayfasında yazdığı gibi siparişi internetten verip mağazadan kendiniz teslim alırsanız bir 150 lira daha fiyat azalmış oluyor. Arada uçuk bir fark yoksa hiç riske girmeyip doğrudan Teknosa'dan alsanız daha iyi olacak sanki?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks