Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    TroLenD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TroLenD

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    Aldığı Teşekkür
    165
    Dedikoduları
    3 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    8 Thread(s)

Lightbulb Geleceğim Hakkında Tavsiyeler İstiyorum

Geleceğim Hakkında Tavsiyeler İstiyorum

Herkese merabalar beni tanıyanlar bilenler vardır belki selamlar çok uzun süredir konu açmıyorum hergün açık ama site her neyse mevzuya gelelim.Ben şimdi 9.cu sınıfta ortama alışamadığım için sınıfta kaldım ve bunun üstüne 1 yıl tekrar okudum şuan sınıfımı geçtim bide 98li olucağım geçen sene bilişim bölümüydüm sınıfta kalınca işler değişti bu yıl bölümlerle başlamadık ama yine şansıma istedim bilişim bölümü çıktı şimdiki sorunum ise önüdem 47 gün gibi bi süre var okulların açılmasına bu süreyi iyi değerlendirip bişeylere odaklanmam lazım demek istediğim ağ sistemi veri tabanı gibi bölümler var bizim okulda ve bunlarla alakam yok bilgisayardan sadece donanım arıza vs işlerinden anlıyorum donanım üzerine okumak istiyorum ve okulda bu bölüm yok okulda değiştirmek istemiyorum ayrıca bu donanım işindede iyi bi işe sahip olucağımı düşünmüyorum programcılık veri tabanı ağ sistemi sizce hangisini seçip kendimi geliştirmem gerek ? 11.ci sınıfta dallara ayrılacağız o zamana kadar en azından ne seçiceğimi bilmek istiyorum kafam karıştı hangisinde daha iyi kazanç sağlayıp ileriye yatırım yapabilriim ona göre kendimi geliştirmek için şu 47 gün içinde evde boş boş durucağıma geliştirmek istiyorum hayalimde bi firma olsun holding olsun orda masa başı bi iş bulup bilgisayar üzerine çalışmak istiyorum iyi bi işim olsun istiyorum.

ÖZET:BİLİŞİM BÖLÜMÜYÜM HANGİ ALANDA KENDİMİ GELİŞTİRMEM GEREK İSTEDİĞİM BÖLÜM OKULUMDA YOK VE O BÖLÜMDEN İYİ BİR İŞ ÇIKARICAĞIMI SANMIYORUM KARARSIZIM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Cihazım FW li Ama bazı oyunları...
    • » God of War 3 Türkçe Yama İstek
    • » Magic 2014 Duels of the Planeswalkers...
    • » Invizimals %100 Save
    • » 18 wheels of steel haulin türkçe mod,...
    • » yardım
    • » Ps3 Jailbreak Usb Dongle Bozuldu.
    • » Ps4 cd bozuldu
    • » Super Smash Bros 3DS JPN
    • » Heatseeker USA-EUR FULL ISO 385 MB

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » USB içindeki Tüm Dosyalar Kısayol...
    • » PSP Oyun Yükleme
    • » Html Kodlarından Anlayanlar Bakabilir...
    • » Ekran Kartına 2 Monitör Bağlamak
    • » Adamlar eğlencenin dibine vuruyorlar...
    • » Oyun f/p Ürünü Android Öneri
    • » Televizyon
    • » Samsung UE-40H7000 TV
    • » Ekran kartı ile ilgili soru
    • » Gta v hile kodları ps3

Status
    zepharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    254
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Her ne kadar bilisim alaninda calismiyor olsam da calismis oldugum is yerlerindeki nacizane izlenimlerimi paylasayim:
    Donanim ve ariza konularinda iyi oldugundan bahsetmissin, bu yonde devam edersen herhangi bir sirketin bilgi islem departmaninda gorev yapabilirsin fakat sadece donanim bilgisi ile bolumde yukselebilecegini dusunmuyorum (masa basi bir isin olur, sirketteki PC/laptoplarin bakim tamiratlarini yaparsin fakat iyi isle kastin yuksek maasli bir is ise sadece donanim formasyonu ile yuksek maas alabilecegin bir sirket/holding bulabilecegini dusunmuyorum). Isyerinde yukselebilecegin bir pozisyon arzuluyorsan programcilik ve veri tabani uzerine de bilgin olmasi gerekir ve yeni teknolojileri yakindan takip edip surekli kendini gelistiriyor olman gerekir. Bana sorarsan okudugun bolum mezun olduktan sonra da surekli kendini gelistirmeyi sart kostugu icin en zor bolumlerden birisi, sana simdiden kolayliklar dilerim. Baslarken belirttigim gibi bunlar benim nacizane goruslerim, sektorde bilfiil calisan kisilerden de gorus almanda fayda var.

3. 2 kişi zepharoth üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (07-29-2015),TroLenD (07-29-2015)

Status
    TroLenD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TroLenD

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    Aldığı Teşekkür
    165
    Dedikoduları
    3 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    8 Thread(s)

Yorumun için çok teşekkür ederim sende demişsin zaten fazla bi yüksek maaş alamıcağımı sence programcılık mı yoksa veri tabanınımı seçiyim hangisi daha zor ? bi bilgin varmı veya bunlar hakkında ona göre oraya yöneltmek istiyorum kendimi yoksa bi halt olmucak benden bu gidişle elektirik ve elektroniktende anlarım devreleri anlamıyorum ama bi çok şeyi bilip arıza gidirebiliyorumda o kadar iyi değilim aslında o işte tecrübem yok. sence hangi alanda geliştrmem gerek bilgisayar bölümünde ?

Status
    YaZaRuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Baba_1
    Ettiği Teşekkür
    1.587
    Aldığı Teşekkür
    856
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Bankacı olma!!!!

Status
    zepharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    254
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı TroLenD Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Yorumun için çok teşekkür ederim sende demişsin zaten fazla bi yüksek maaş alamıcağımı sence programcılık mı yoksa veri tabanınımı seçiyim hangisi daha zor ? bi bilgin varmı veya bunlar hakkında ona göre oraya yöneltmek istiyorum kendimi yoksa bi halt olmucak benden bu gidişle elektirik ve elektroniktende anlarım devreleri anlamıyorum ama bi çok şeyi bilip arıza gidirebiliyorumda o kadar iyi değilim aslında o işte tecrübem yok. sence hangi alanda geliştrmem gerek bilgisayar bölümünde ?
    Rica ederim, dedigim gibi ben bilisim sektorunde olan birisi degilim, gozlemledigim durumlari paylasiyorum.
    Ben programcilik ve veri tabanini bir arada alirsin diye dusunmustum ama illa birini secmen gerekiyor ise veri tabanini secip programcilik konusunda da kendini gelistirmen mantikli geliyor. Sadece veri tabani veya sadece programcilik da senin icin yeterli olmayacaktir, her ikisini de birlikte yurutmen gerekir diye dusunuyorum.

@[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] 'a katiliyorum, belki bundan 15-20 sene once bankacilik calisanlarina guzel gelir sunuyordu (bankalarin kendi sandiklari vardi, bir anlamda cifte maas aliniyordu ayrica 3-6 ayda bir ikramiye dagitilirdi) fakat su anda bankalarin yaptigi yeni mezun / genc calisanlari bulup subeleri doldurmak ve onlardan mumkun oldugunca dusuk maaslarla yararlanmaya calismak, son secenek olmadikca bankaciligi dusunmemek lazim

7. 2 kişi zepharoth üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (07-30-2015),YaZaRuS (07-30-2015)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks