Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    kotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

ISO ve CSO Oyun Yükleme

ISO ve CSO Oyun Yükleme

merhaba arkadaşlar

Oğluma PSP street E1004 aldım. versiyon 6.60. kırma işlemini yaptım. Bir sürü oyun indirdim ancak unrar yaptığımda içlerinde iso ve cso uzantılı herhangi bir şey bulamıyorum. Download başlığında iso olanlar bile açıldığında umd çıkıyor. Sorularım...
    1- UMD leri kullanabilirmiyim? Evet ise neyi PSP ye kopyalamalıyım. yoksa iso ve cso oyunları nereden temin edebilirim.
    2- oyunların değişik ülke versiyonları var. Hepsi çalışırmı yoksa Avrupa olanlarımı indirmeliyim.

Cehaletimi affedin. Yarın oğlumun doğum günü ve boş PSP ekranına baksın istemiyorum
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Injustice: Gods Among Us - All In One...
    • » Tipard Blu-ray Player 6.1.58...
    • » 6.20 TN-A CwCheat Bütün PSP...
    • » Call Of Duty:Modern Warfare 3 CFW 3.55...
    • » Orjinal Pes 2014' ü kırılmış makinaya...
    • » xBox 360 e slim , fw , jtag , xk3y...
    • » E3 Ode Pro 'lu Super Slim Ps3 'te Last...
    • » En Çok Hangi Maket Türünü Yapmayı...
    • » Winrardaki mantık hatası
    • » WWE All Stars

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » 5.00 M33-6 Atılan Save Dosyalarını...
    • » Hafıza kartı sorunu
    • » Xlin kai nasıl çalıştıracağım
    • » Hidden yazma
    • » Oyuna giremiyorum ve aldığım psp...
    • » PSP Ye Attığım oyular bi süre sonra...
    • » PSP batarya hakkında soru
    • » Psp için ingilizce ders videosu istek
    • » Psp ac
    • » 4.05 versiyonlu psp 2001,de nasıl kopya...

Status
    Faradrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Faradrim

Ettiği Teşekkür
    436
    Aldığı Teşekkür
    938
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Bu bölümde oyunları bulabilirsin. ISO ve CSO olan oyunu PSP hafıza kartına ISO klasörünün içine atmanız yeterli olackatır. PSP menüsünde game kısmında oyun gözükecektir. Tüm bölgeler çalışır Avrupa/Amerika fark etmez Japon olanlarda dil sorunu olabilir sadece.

3. Faradrim üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (01-31-2015)

Status
    kotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

çok teşekkürler. akşam bakacağım

Status
    GreenMagic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    söylediğiniz yere [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] bastım ama oyunu [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] adresinden yükledim ama hangisini neyi ISO nun içine atıcağımı anlayamadım

Status
    ferhanANK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ferhanANK

Senior Member
    Nereden
    PSLAND:)
    Ettiği Teşekkür
    61.578
    Aldığı Teşekkür
    11.235
    Dedikoduları
    192 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    9 Thread(s)
    Alıntı GreenMagic Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    söylediğiniz yere [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] bastım ama oyunu [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] adresinden yükledim ama hangisini neyi ISO nun içine atıcağımı anlayamadım
    @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    İSO formatlı oyunu,PSP hafıza kartındaki ISO klasörüne atmanız yeterli.Eğer ISO klasörü yoksada kendiniz oluşturmanız gerekli..

Status
    hako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hako

ve oğlu
    Ettiği Teşekkür
    1.071
    Aldığı Teşekkür
    33.240
    Dedikoduları
    19 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    5 Thread(s)
    @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

- Kotti kardeş oyuna ait sıkıştırılarak paketlenmiş partları indirin ve winrar ile açın. Bu işlem bazı dosyalarda 2 defa uygulanmıştır. Bu durumda çıkartma işlemini 2 defa yapmanız gerekir. Bu işlem sonunda uzantısı .ISO olan oyunun dosyasını göreceksiniz. O dosyayı tek başına PSP deki ana menudeki ISO klasörünün içine atın ve game sekmesinden oynayın.

ISO uzantılı dosyalar pcnizde winrar ayarlarda iso tiki kaldırılmadıysa winrar iconu ile görünür. Yanlışlıkla bir ISO dosyasını winrar dosyası sanıp açarsanız içinden PSP_GAME adında bir klasör ve UMD_DATA adında bir dosya çıkar... Bu durumda sen ISO dosyasını bulmuşsun ama onu winrar sanıp tekrar açmışsın.

Benden indirdiğin oyunların dosyaları bazı oyunlarda 2 defa sıkştırılmıştır. Yani winrar ile indirdiğin paketleri açtığında içinde ya direk ISO çıkar yada oyunun tam ismini taşıyan ve içinde küçük boyutta birçok winrar dosyası daha olan bir klasör çıkar... O klasörün içindeki winrar dosyalarından ilkine sağ tıklayıp winrar ile açıp ISO yu bulacaksın.

Dosyaların uzantılarını kontrol edersen hangi dosyanın ISO olduğunu anlarsın.Dosyaların uzantısı görünmüyorsa "Bilinen dosya uzantılarını gizle" tiki pc de otomatik ayarlıdır onun için görünmüyordur.O zaman açma işleminden sonra çıkan dosyaya sağ tıklayıp özelliklerine girip bakarsan orada dosyanın uzantısının ne olduğunu görürsün. Yine yapamazsan benden hangi oyunu indirdiğini deteylı yazarsan sana yardımcı olurum. Oyunların altında yardım linki de var oraya tıklayarak diğer sorularının da cavabını bulabilirsin.

Beni de bu işlere oğlum sokmuştu...Oğlunun doğum gününü kutlarım... Sevdikleriyle nice senelere

EDIT : Anladığım kadarıyla sen Tekken 6 USA UNTOUCHED versiyonu tek linkten indirmişsin. O tek linkten indirdiğin dosyayı winrar ile aç içinden "Tekken_6_USA_WORKING_READNFO_PSP-pSyPSP" adlı bir klasör çıkar. Onun içinde de 45-46 cıvarında küçük boyutta winrar dosyaları vardır onlardan ilkine sağ tıkla ve "ÇIKART" de masaüstünü göster.Partlar açılacak ve ISO uzantılı dosyayı masaüstünde göreceksin.
    Konu hako tarafından (01-31-2015 Saat 01:26 PM ) değiştirilmiştir.
    OYUN BİTTİ - Hako dan FULL Sevgiler .../ GAME OVER - FULL Regards from Hako...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks