Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    ferex28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatörümüz
    Ettiği Teşekkür
    206
    Aldığı Teşekkür
    3.204
    Dedikoduları
    29 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    3 Thread(s)

Lütfen herkes okusun

Lütfen herkes okusun

KINIYORUM

Selamlar MCPS4 üyeleri ve Takipçileri. XXX Sitesinin admini *%#*%#*%#*%#*%#*%#*%#*%# çıkardıkları yama portlarının kendisinden çalıntı oldukları hakkında sitelerinde konu açmıştır.Yaverleride destek çıkıp konuyu dahada ileriye taşımak istiyorlar.Buyrun baştan sona Yama gelişimleri.
    1- Castlevania lords of Shadow oyunu herkes biliyor Oyun Çevir ekibi tarafından yaklasık 4 yıl önce çıkarıldı.1 yıla yakındır Türkçe yama işine girdiğimden beri bu oyunu ps3 e portlamak istiyordum.tabi bu işe ilk kalkıştıgımda fazla bilgi birikimine sahip değilim.Turizmde çalıştıgımdan dolayı iyi seviyede bir ingilizceye sahibimdir.Neyse bu oyun için Techno Game grubundan Murat Gündoğdu ile görüştüm sagolsun yardımcı oldu textlerini gönderdi gecen mart ayında facebook ta mesajlarımdada var halende görüşürüm kendisiyle.Dosyayı Quick bms ile actık geriye portlamada
    bu hatayı aldım devamlı...
    Error: file "language/english.txt"
    the reimport option acts as a reimporter and so you cannot reinsert a
    file if it's bigger than the original otherwise it will overwrite the
    rest of the archive:
    new size: 104229
    old size: 102588
    olmamıştı bir türlü....
    neyse zenhax sitesinde konu açtım.sitede adım 'codec' diye geçmektedir.ve sitede açtıgım konuda nameless32 isimli The Evil Within oyununda yardım eden arkadaş alltaki resimde oldugu gibi.*%#*%#*%#*%#*%#*%#*%#*%# dün akşam mesaj cekiyor bu yama texti bana ait diye.kabul da etti senin actıgın konudan yararlandıgını ama olmadıgını.yalan söylüyor cünkü bastan sona bu sitede actıgım konuda bu oyun portunu yapmıştır.hatta The_darkness bile.adam kendi sitesinde yamaya 1.5 yıl önce basladı.bir port bu kadar sürer mi?benim kızım 1.5 yasında.oysaki işlerim vardı diyor.malum sitelerinde kac oyun portu başlayıp kalmış.ben yapamıyorsam nasıl portlayayım.

programla geri toparlamda bu şekilde yap diye method belirtti.denedim devamlı port etmek adına bu oyunu ama her defasında hata aldım.
    'unhandled error' hatası aldım.neyseki en sonunda methotla bunu hallettim.
    sonrasında konusunu açmadan önce denemeye başladım oyunu bazı yerlerde donmalar oldu.yazım hataları derken tekrardan denedim ve en sonunda textleri düzelterek oyunu test edicem diye konusunu sizlere açtım.
    Alttaki texte oldugu gibi text içine adımı ve imzamı bıraktım.

Gelelim olaya *%#*%#*%#*%#*%#*%#*%#*%# diyor ki:
    Ferex** ps3 türkçe yamalarında türkçe karakter kullanmıyor,ben ise desteklediği bazı türkçe karakterleri kullanıyorum.
    yukarıdaki texti incelerseniz içersinde Türkçe karakter kullanmadım diyebilirmiyim ve yahutta Türkçe Karakter kullanmama gibi bir durum söz konusumu.Oyun Unreal Engine 3 ila yapılmadı,Unreal Engine 3 ila yapılan oyunlarda COALESCED.IN.BIN dosyası editlenirken bazılarında editlenemiyor.
    Vatandaşlar sitelerinde demişlerki:

(Benim) Ps3 türkçe yama metin dosyası= 4834 satır.
    (Ferex**) Ps3 türkçe yama metin dosyası= 4834 satır.
    PC'deki satırıysa aynıdır.Ama bilmiyorlarki oyunun içerisndeki DLC kısımlarının Türkçe oldugunu.
    Neyse bunuda gectim burada diyorki
    Türkçe yamada ps3 alanlarının 1-2 kısmı çevrilmişti.Geriye kalan kısımları kopyala-yapıştır yaparak hallettim.Özellikle çevrilmeyen ve anlam düşüklüğü yaşanmaması açısından kendimde bazı yerleri çevirdim.
    Simdi sizede soruyorum o siteyide takip eden arkadaşlar *%#*%#*%#*%#*%#*%#*%#*%# bu zamana kadar kaç oyun çevirdide bu oyunun anlam düşüklüğü olan yerlerini değiştirmiş.Birebir oyun PC yamasından alındı ve yapıldı.
    Benim çevirdiğim Oyunlar:
    Painkiller
    Sherlock Holmes %100 olmuyor
    Alien Isolation DLC LER dahil
    Never Dead
    Yaiba Ninja Gaiden Z-yakında çıkacak
    singularty-yakında çıkacak
    lollipop chainsaw-yakında çıkacak
    inversion-yakında çıkacak
    Life İs Strange EP3-cevirisi bitti.yakında çıkacak
    Şimdi soruyorum Dikili bir ağacın var mı dostum?
    Ben söyliyeyim YOK..olmayacakta

2-Gelelim 2.konuya The Evil Within.Bu oyunun Türkçe yama konusu malumunuz biliyor ben sitemizdede belirttim nameless32 adında Brezilyalı arkadaş yaptı.
    Hatta yama için kendisine mesaj acmak zorunda kalmıstım sitesinde.
    Buyrum bu da link hatta The_Darkness bile arkadaş XBOX yamasını paylaştım diye kızmıştı.Ama bilmiyordu yamayı bana nameless32 arkadaşın gönderdiğini.Resme bakın yada siteye gidin Zenhax sitesi

Oysaki bu port sitemizdeki konudada belirttim.nameless32 isimli üyeye ait.
    Ama sitelerinde arkadaşlar emege saygı olmasın diyor fakat
    yazısı bu
    Ama benim emeğimi verip ps3'e göre düzenlediğim yamayı kullanacaklarsa, burada hem kabahat hem de emeğe saygısızlık vardır.ferex** nickli admin bu saygısızlığı yapmıştır.Ve bu yaptığı ilk değildir.
    Dediğim gibi başka sitede ferex** nick'li admin,açmış olduğu konuda 2-3 gün beklememizin gerektiğini ve test edilmesi gerektiğini belirtmiştir.Buradan çıkaracağım sonuç ise türkçe yamayı benim çıkartmamı bekledi çünkü düzenlenecek çok yer vardı ve bunların üstesinden benim geleceğimi tahmin ediyordu ve hatta biliyordu.İşte tam olarak bunları düşündü kendisi.
    Şimdi ben arkadaşın düzenlemesini beklemişim cok süper ingilizcesi var baksana çeviri yapıyor kendisi.

3-Şimdi burada yazdğına bakın
    Ben bu sitede yer almadan bilmeden önce MC*** sitesine üye idim.Sonrasında bu siteyi buldum ve sağ olsun Şahin abi ile birlikte bir kaç senedir bu siteyi yönetiyoruz.Oradan bir kaç konuyu alıp bu sitede paylaştım ve hiç bir kaynak göstermedim.Bundan ötürü o siteden banlandım.Buraya kadar doğru,ama sonrasında o sitenin yöneticisi pireyi deve yapıp,uzattıkça uzattı.
    Yukarıda bahsettiği MCPSP sitesi ve adminimiz @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın].
    Kendisi yazmış MCPSP sitesinden aldım XXX sitelerinde paylastım.Yani arkadaşım çaldım diyemiyor banlandım diyor.Ben MCTUNA ile bu arkadaş hakkında konustugumda konusmak bile istemedi ama bahsettiği şuydu yaşı küçük bir arkadaş sitemizden konuları alıp alıp sitelerinde paylaştılar bu yüzden kac defa banlamama ragmen her defasında farklı nickle siteye üye olup buna devam etti.Artık ben bile sıkıldım dedi.ve bunu burada benden eski üyelerlede konustugumdada aynı şeyi söylediler.Kişiliğini gectim beni ırgalamaz.
    Yapılan her işte emege saygısızlık etmem.Hatta kendisinin açtıgı Yama porylarındada adını belirtmişimdir her kimin hakkı varsa.
    Sadece bu da değil @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] adminimizi bile yapılan Türkçe yamaları satmakla sitesinde konusuyor.oysaki adminimiz kesinlikle yama işleriyle ugrasmamaktadır.Çünkü zamanı yogun olan biri.Bende çalışıyorum arkadaşlar.Allah'a şükür kızım var.Gündüzleri işte vakit buldukça çeviri yapmaktayım yada port

4- Sadece bu da değil @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] üyemizde bilir 1.5 yıl önce arkadaşın ziyaretçi defterine girin bakın scfiled in mesajı var orda.mesajda bizim siteden çaldıgın linkleri burada paylaşırsan ismimi ver diyor.Olayı bilmiyordu arkadaş ne diyecegini bilemedi.konuyu banada yazdı scofiled @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]'ın paylaştıgı oyun linklerine baktım.Paylaştıgı linkler PS3İSO sitesinde uploader olan bir üyenin linkleriydi.oysaki bu linkler *%#*%#*%#*%#*%#*%#*%#*%# arkadaşınmış.bende bu linkler seninse bu arkadaş niye paylaşmış dedim cevap veremedi.

Neyse sözü artık keselim.Hakkımızda bu şekilde ithamlarda bulunan arkadaşları Allah'a havale ediyorum.Yakında Darksiders konusunu açmış arkadaş.Bende açtım.bu kadar itham eden bir adam Oyun Çevirinin aynı yamasını bende portluyorum.Şimdiden söylüyorum bu yama çıkıncada aynı şeyi diyecekler yama benden alınma.
    Takdir sizin arkadaşlar....Yorumda yapabilirsiniz.
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » FW 3.0 Usb ile film izleme
    • » Metal Gear Solid - Peace Walker
    • » Angry Birds v2.0.2.1
    • » Tomb Raider 2013 Asansör bulmacası...
    • » 113 feat Jamel Debbouze & Awa Imani -...
    • » ardapes15 tripped AE detector
    • » Xbox 360 Bioshock Infinite Clash In The...
    • » Assassin's Creed 3 USA CFW 3.40 / 3.55...
    • » Action Figür- ''Illidan Stormrage''...
    • » orckanki tripped AE detector

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » iPad Uygulama Önerisi
    • » iki PC arasında ortak dosya paylaşımı
    • » Benim Eski Konsolum
    • » İstanbul'lu Arkadaşlar Toplaşabilir mi?...
    • » 5D Sinema Nasıl İzlenir Öndekine Dikkat...
    • » Ebay'dan Ürün Almak
    • » The Division
    • » 30 Liraya Grand Turismo 5 Türkçe Aldım ?
    • » Ebay Adres Değişikliği Yardım
    • » Vatana general mobile gelmiş :)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks