Close

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Black Site Area51 Xbox360 Türkçe Yama

Black Site Area51 Xbox360 Türkçe Yama

LÜTFEN HERKES OKUSUN

selamın aleyküm mcpsp ailesi başka bir yama ile karşınızdayım değişen tek birşey var türkçe yama Kesinlikle Bana ait değildir kime ait olduğunuda bilmiyorum başka forumları gezerken karşıma çıktı sizinle paylaşmak istedim Türkçe yamayı yapan arkadaşa Teşekkürlerimi sunuyorum kendi tarafımca oyunu test ettim çalışmaktadır menü ve görevler türkçedir oyunun kendi içerisinde türkçe altyazısı ve seçeneği olmadığından sanırsam türkçeye çevirlmemiş bir kaç yamalarda var onlarıda test ettikden sonra size sunacam

Not: Konu önceden verildiyse Özür dilerim.....

Menu ve Görevler % Bilinmiyor

TÜRKÇE YAMA KURULUMU
    Uyarı:türkçe yama kurulumundan önce orjinal dosyalarınızı yedek almayı unutmayın aksi takdirde oluşulabilecek hatalardan dolayı hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum

Black Sİte area 51 Xbox360 türkçe Yama içinden çıkan Coalesced.int dosyasını oyunu olduğu A52Game\Localization dosyasının içine atın oyununuz artık türkçe olucaktır
    [HIDE]
    [HIDE-THANKS]http://yadi.sk/d/tAZYDaw-RAX9h[/HIDE-THANKS][/HIDE]
    Konu The_Darkness tarafından (08-03-2014 Saat 10:45 PM ) değiştirilmiştir.

castlevania lord of shadow pc altyazısı xbox360"a port edilebilirmi?

Alıntı devilx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    castlevania lord of shadow pc altyazısı xbox360"a port edilebilirmi?
    dostum onu ben denemedim sadece türkçe yama .dat dosyasının içinde olduğunu biliyorum ama ankboy sorabilirsin yama ile o ilgileniyor

bende baktım dat dosyası var fakat benim elimdeki oyun god formatlı olduğu için uğraşmadım

Teşekkürler oyunun adını ilk defa duysamda uğraştığın için Türkçe bi şekilde bitircem

Alıntı devilx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende baktım dat dosyası var fakat benim elimdeki oyun god formatlı olduğu için uğraşmadım
    benimde türkçe yama yapıcam oyunlar genellikle god şeklindeydi sonra jtagripini indirip öyle türkçe yama yapmak zorunda kaldım metrolaslight için hem pcdeki hemde xbox versinunu indirmek zorunda kaldım bryerde uğraşmak lazım kafa yormadan xboxa türkçe yama olmuyor dosyalar keşke pcdekilerle aynı olsa o zaman bütün oyunları yapardık

Alıntı Deepmano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler oyunun adını ilk defa duysamda uğraştığın için Türkçe bi şekilde bitircem
    bu oyun biraz eski bende arcade pack varken oynamıştım 2008 yılıydı tabi sonunda 3k yı görmüştüm
    Konu The_Darkness tarafından (01-28-2014 Saat 12:09 PM ) değiştirilmiştir.

bir ara çok uğraşıyordum artık zaman bulamıyorum.
    hazırcı oldum anlayacağın

Alıntı The_Darkness Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum onu ben denemedim sadece türkçe yama .dat dosyasının içinde olduğunu biliyorum ama ankboy sorabilirsin yama ile o ilgileniyor
    xboxta yapamadım .Mevcut programlar pc için yazılmış xboxta uymadı türkçe alt yazı dosyası mevcut geride yaptım ama olmadı yinede uğraşcam

bu oyunuda eskiden pc de oynamıştım pek sevmezdim o zamanda

Alıntı ankboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

xboxta yapamadım .Mevcut programlar pc için yazılmış xboxta uymadı türkçe alt yazı dosyası mevcut geride yaptım ama olmadı yinede uğraşcam

bu oyunuda eskiden pc de oynamıştım pek sevmezdim o zamanda

valla dostum o oyundan beklentim yüksekti zaten programların %90'ı pc için yapılmış oluyor tühh be sıkıldım şimdi cidden

edit: dostum bu arada kubilay sana mesaj attı ama cevap gelmedi cod black ops2 deydik yabancıları iyi ezdik hardpointte

@The_Darkness

Bundan sonraki türkçe yama konuları sabitlenmeyecektir.Geçici süreyle sabitte duracaktır daha sonra normal konu olacak(2 hafta).Bunun yerine kaybolmaması için verdiğim linkteki konuya tüm Türkçe yama konularına eklenecektir.

http://www.mcpsp.com/xbox-360-reset-...u-listesi.html
    Konu ankboy tarafından (02-01-2014 Saat 01:16 PM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks