Close

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Red face Rayman Legends Xbox360 &Ps3 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Rayman Legends Xbox360 &Ps3 Türkçe Yama (ÇIKTI)

[HIDE][HIDE-THANKS]

Selamın Aleyküm sevgili mcpsp üyeleri yeni bir yama çalışması ile karşınızdayım oyun Türkçe yaması Soner Çakır Arkadaşımıza ait ve ben bunu Xbox'a düzenlemeye başladım denedim bir sorun yaratmıyor inşallah bir sorun çıkmazsa bu yamayı sizlere sunacağım yama basit bir Türkçe ile yapılmış Saygılarımla...

Edit: Türkçe Yama Bitti çevirdim şimdi ekra görüntüleri kaldı onlarıda alıyım yayınlayacam

Not:Bu yama ps3 içinde uyumlu olduğu söylendi

Alıntı jaguars4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PS3 için denedim, oyun Türkçe oldu teşekkürler.

bölge kodu (BLES01863)

Menü ve Arayüz: %100

TÜRKÇE YAMA KURULUMU
    Uyarı:türkçe yama kurulumundan önce orjinal dosyalarınızı yedek almayı unutmayın aksi takdirde oluşulabilecek hatalardan dolayı hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum

Rayman Legends Xbox360 Türkçe Yama içinden çıkan localisation.loc8 dosyasını Oyunun Olduğu EngineData\Localisation klasörün içine atın ve değiştirin artık oyun türkçe olmuştur The_Darkness www.mcpsp.com iyi oyunlar...

OYUNU BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ
    http://www.mcpsp.com/xbox-360-oyun-h...tml#post591591

http://www.mediafire.com/download/j6...Türkçe_Yama.7z

https://paste.ee/p/5GDUb

[/FONT][/HIDE-THANKS][/HIDE]
    Konu ankboy tarafından (02-18-2015 Saat 07:32 PM ) değiştirilmiştir.

Kolay gelsin hocam, AC 4 ile ilgili bir çalışman var mı acaba?

Alıntı PureMusic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin hocam, AC 4 ile ilgili bir çalışman var mı acaba?
    Teşekkür ederim ac4 şuanda oyunçeviri Türkçe yamasını çıkartmaya çalışıyor çıkarsa onunlada ankboy ile ilgilenecez
    [MENTION=81998]ankboy[/MENTION] hakan dostum konu başlığını Rayman Legends Xbox360 Türkçe Yama (ÇIKTI) olarak değiştirebilirmisin
    Konu The_Darkness tarafından (05-11-2014 Saat 02:36 PM ) değiştirilmiştir.

Hocam teşekkürler yama için. Oyunu da yeni indirmiştim

tebrikler kardeşim emeğine sağlık

edit:dosya linkini koymayı unutmuşsun galiba
    Konu mit40 tarafından (05-11-2014 Saat 02:49 PM ) değiştirilmiştir.

Alıntı mit40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebrikler kardeşim emeğine sağlık

edit:dosya linkini koymayı unutmuşsun galiba
    Not yazmıştım görememişsin resimlerle beraber yamayı sunacam diye linkleri ekledim

Status
    hdr72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erişim Engelli
    emeğine sağlık çalışkan arkadaşım

Teşekkürler [MENTION=138665]The_Darkness[/MENTION] yama için.Başık değiştiridm her zamanki gibi 2 hafta sabitte.Yama dosyalarında cloud servislerini kullanman bence daha faydalı olabilir google drive yada yandex kullanabilirsin.Multiupload linkleri siliyor remember me konusundakilerinleri silmiş (multi)

Alıntı ankboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler [MENTION=138665]The_Darkness[/MENTION] yama için.Başık değiştiridm her zamanki gibi 2 hafta sabitte.Yama dosyalarında cloud servislerini kullanman bence daha faydalı olabilir google drive yada yandex kullanabilirsin.Multiupload linkleri siliyor remember me konusundakilerinleri silmiş (multi)
    Haklısın onlara upload etmek lazım ama kullanmadığım için yapmıyorum zaten yamaların boyutları düşük elimde var hepsi eğer kırılırsa tekrar upload edebilirim önerin için teşekkür ederim Remember me yi yenileme vakti geldi herhalde zaten indiren kalmadı yoksa konuda yazarlardı

Edit: [MENTION=81998]ankboy[/MENTION] sırf senin için artık oyun içi görüntülerini gif olarak koyuyorum

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks