Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    xxxcam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jtagged 360 Elite
    Ettiği Teşekkür
    14
    Aldığı Teşekkür
    37
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Thumbs up Jtaglı Cihazda Kinect Kullanmak İsteyenler

Jtaglı Cihazda Kinect Kullanmak İsteyenler

evet en son dashboard güncellemesi yapsanızda avatar güncellemesi yapmadığınız için kinect oyunları çalışmaz eğer kinec oyunlarını çalıtırmak için ilk önce bir kinect cihazı alacaksınız ve aşağıdaki linkten avatar güncellemesi yapmanız lazım

[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

şimdi 40 kb lik dosyayı masa üstüne indiriniz ve rardan çıkarınız sonra proyu çaşıtırın ardından downloader kısmından 2.0.12611.0+avatar bölümünü seçip download deyin sonra masa üstüne inen dosyayı rardan çıkarıp fat32 ile biçimlendirilmiş belleğe atın ardından xbox kapalı iken belleği usb e takın ve cihazı çalıştırın güncelleme yapın bu kadar ben yaptım sorunsuz çalıştı herkese kolay gelsin....arty:

birde yukarıda verdiğim site üyelik istiyor ücretsiz üye olabilirsiniz
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Virtua Fighter 5 Xbox360 (DLC)
    • » Samsung Galaxy S3 4.1.1 Güncellemesi...
    • » Réalité HD
    • » Hitman Absolution
    • » Yerli Metal Rock Klipler - [420x272]...
    • » 4.50 cfw psn oyun sorunu
    • » Wolfenstein(2009) XBOX 360 %100 Türkçe...
    • » Yeni Başlayanlar İçin Psp Soru ve...
    • » Geleceğin Otobüsleri...
    • » Bu Resim de ki hangi oyun

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » content/0000000000000000 silindi
    • » Xbox 360 Jtag Kinect Sensor Update...
    • » nand dosyasi dump size problemi
    • » Xbox360 Tema Sitesi
    • » Xbox Jtag Fifa Ultimate Team oynama...
    • » the evil within xbox kurulum
    • » Red Faction Armagedón XBOX360 only ...
    • » ftp sorunu
    • » Jtag Malzeme Listesi..
    • » X box'a oyun atarken sorun

2. 4 kişi xxxcam üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (12-05-2010),ioriyagami (12-04-2010),mersinaki (12-04-2010),Reakris (12-04-2010)

Status
    ioriyagami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reşadiyeli
    Ettiği Teşekkür
    5.264
    Aldığı Teşekkür
    6.248
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Buradan üye olmadan da tıklayıp indirebilirsiniz arkadaşlar. Ben öyle yaptım. Jtagıma zarar gelmedi. Zaten şunu unutmayın kernell güncellemeleri flash a müdahale eder, avatar güncellemeleri hdd ye müdahale eder yani flash a dokunmaz. Ama sakın ola ki oyunun içinden güncelleme yapmayın hiç bir zaman.

Yapmanız gereken:
    1. Aşağıdaki indir
    2. Rardan çıkar
    3. Fat 32 formatlı bir hdd ya da flash diskin anadizinine at
    4. Onu Xbox a tak
    5. Xbox ı aç ve yes i tıkla

Avatar güncellemesi buradan indir

Jtagınıza ya da firmwarenize etki eden bir şey değil, çünkü hdd ye müdahale ediyor. Ayrıca içerisinde çok önemli güncellemeler var. Mesela normalde çalıştıramadığım divx ve mp4 filmleri artık çatır çutur izliyorum

Bu avatar güncellemesini yapıp kinect oyununuzu açınca artık güncelleme değil sizden Kinect aleti isteyecektir. Varsa ne ala, yoksa benim gibi melun melun bakarsınız Fotoda Sonic Free Riders oyununu kendi makinamda çalıştırdım. Ahh ulennn kinect olsa da denesem diye geçirdim içimden

4. 3 kişi ioriyagami üyemize teşekkür etti:
    elgado (12-05-2010),ferhanANK (12-05-2010),mersinaki (12-04-2010)

Status
    mersinaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jtagged Xbox Owner
    Ettiği Teşekkür
    59
    Aldığı Teşekkür
    35
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Doğrusu bende uygun fiyatta gelmesini bekliyorum.Araldan almadığıma pişman oldum. Bölümsonucanavarı incelemesi gerçekten iyiydi.

6. 3 kişi mersinaki üyemize teşekkür etti:
    Angusyoung (07-09-2011),ferhanANK (12-05-2010),ioriyagami (12-04-2010)

Status
    oktaylust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jtagged Xbox Owner
    Ettiği Teşekkür
    25
    Aldığı Teşekkür
    20
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    bende avatar güncellemesini daha önce yapmıştım. Fakat her login olmak istediğimde xbox live bağlantısı gerekiyor diyor. No diyorum devam ediyor sizde de böyle bir problem var mı acaba?

Bump:
    Alıntı ioriyagami Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Buradan üye olmadan da tıklayıp indirebilirsiniz arkadaşlar. Ben öyle yaptım. Jtagıma zarar gelmedi. Zaten şunu unutmayın kernell güncellemeleri flash a müdahale eder, avatar güncellemeleri hdd ye müdahale eder yani flash a dokunmaz. Ama sakın ola ki oyunun içinden güncelleme yapmayın hiç bir zaman.

Yapmanız gereken:
    1. Aşağıdaki indir
    2. Rardan çıkar
    3. Fat 32 formatlı bir hdd ya da flash diskin anadizinine at
    4. Onu Xbox a tak
    5. Xbox ı aç ve yes i tıkla

Avatar güncellemesi buradan indir

Jtagınıza ya da firmwarenize etki eden bir şey değil, çünkü hdd ye müdahale ediyor. Ayrıca içerisinde çok önemli güncellemeler var. Mesela normalde çalıştıramadığım divx ve mp4 filmleri artık çatır çutur izliyorum

Bu avatar güncellemesini yapıp kinect oyununuzu açınca artık güncelleme değil sizden Kinect aleti isteyecektir. Varsa ne ala, yoksa benim gibi melun melun bakarsınız Fotoda Sonic Free Riders oyununu kendi makinamda çalıştırdım. Ahh ulennn kinect olsa da denesem diye geçirdim içimden

Ben orjinal güncellemeden yapmadım. Bir forumdan indirerek yaptım. Üstüne bunu yapayım mı? Birde MS deki abiler bunun içine tuzak birşeyler koymasınlar:S

8. oktaylust üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (12-05-2010)

Status
    Kazuma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    303
    Aldığı Teşekkür
    801
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Oluşturduğun profilden kaynaklı olabilir belki.Bence kayıtlı profillerini biyere kopyala ve sil yeni profil oluştur aynı sorun devam ederse yeni kernel güncellemesini yap ozaman

10. Kazuma üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (12-05-2010)

Status
    Reşadiyeli
    Ettiği Teşekkür
    5.264
    Aldığı Teşekkür
    6.248
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Tuzak filan yok. Kernell güncellemeleri flasha müdahale eder, avatar güncellemeleri hdd ye. Yani hdd niz bozulsa bile jtagınıza bir şey olmayacağına göre Sorun yok.

Oktay hocam verdiğimiz linklerdekilerle işinizi halledebilirsiniz, sizin xbox taki sorunu tam olarak anlayamadım.

Status
    Kazuma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    303
    Aldığı Teşekkür
    801
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    yalniz oktaylust kardesim kerneliniz 12611 olmali kinect icin eger jtagli 9199 kerneline sahipseniz ve kinect avatar guncellemesi yaparsaniz jtag diye bisey kalmaz

Status
    mersinaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jtagged Xbox Owner
    Ettiği Teşekkür
    59
    Aldığı Teşekkür
    35
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    oktaylust kinect'lı dashboard kullanıyorsanız otomatik login olabilirsiniz.Hatırladığım kadarıyla bendede aynısını yapıyordu.Bu şekilde düzelebilir.

Valla bende tırsa tırsa nand alıp yaptım ama doğrusu nandı atarken bir mesaj yazıyordu yabancı sitelerde sorun olmaz dedikleri için yaptım.(Mesaj Your current nand is not the ZeroPaired)
    Ayrıca full nand mıydı yani flash360 üzerinden A mı yoksa B mi diye kararsızlık üzerine Kazumanın bir cevabın üzerine B yani 66 mb ile yaptım.Umarım sorun çıkmaz Sonrada avatar güncellemesini yaptım.Sonrada dash launch ile yeni skinlerle birlikte fsd2'yi tekrar yükledim.İnternet kablosunu gene tırsa tırsa taktım ve oyunları güncelledi ama nedense halen bazı oyunların resimleri bulunmuyor.Birkaç oyun hatta kinect oyunu açtım sorunsuz açıyor tabi kinect istiyor.Bu kadar ilerleyeceğimi bile bilmiyordum.Başta Kazuma ve ioriyagami ve diğer yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Şimdi bekle babam bekledi kinect gelsin artık 1 mi 2 mi hafta sürer. ((((((

Status
    oktaylust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jtagged Xbox Owner
    Ettiği Teşekkür
    25
    Aldığı Teşekkür
    20
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    dashboard geçen hafta 12611 yaptım onda sonrun yok avatarıda yaptım ama direk microsoft linkinden değil farklı bir yerden yapmıştım.Avatar`da geldi sadece profillerde login ol dediğimde xbox live requied diyor no diyorum devam ediyor.Tek sorun bu.
    Dash launch nedir nasıl kurulumu yapılır bunla ilgilide bir rehber hazırlanabilir mi acaba
    Ben install klasorunu attım xboxa çalıştırdım siyah bir ekran çıktı yükle dedik ama sonrasında birşey olmadı.

Bump:
    Alıntı mersinaki Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    oktaylust kinect'lı dashboard kullanıyorsanız otomatik login olabilirsiniz.Hatırladığım kadarıyla bendede aynısını yapıyordu.Bu şekilde düzelebilir.

Valla bende tırsa tırsa nand alıp yaptım ama doğrusu nandı atarken bir mesaj yazıyordu yabancı sitelerde sorun olmaz dedikleri için yaptım.(Mesaj Your current nand is not the ZeroPaired)
    Ayrıca full nand mıydı yani flash360 üzerinden A mı yoksa B mi diye kararsızlık üzerine Kazumanın bir cevabın üzerine B yani 66 mb ile yaptım.Umarım sorun çıkmaz Sonrada avatar güncellemesini yaptım.Sonrada dash launch ile yeni skinlerle birlikte fsd2'yi tekrar yükledim.İnternet kablosunu gene tırsa tırsa taktım ve oyunları güncelledi ama nedense halen bazı oyunların resimleri bulunmuyor.Birkaç oyun hatta kinect oyunu açtım sorunsuz açıyor tabi kinect istiyor.Bu kadar ilerleyeceğimi bile bilmiyordum.Başta Kazuma ve ioriyagami ve diğer yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

Şimdi bekle babam bekledi kinect gelsin artık 1 mi 2 mi hafta sürer. ((((((
    Geçen hafta dediklerinizi tektek tırsa tırsa bende yaptım. Hatta aynı hatayı bende de verdi bende araştırdım sorun olmaz yazıyordu forumlarda sonra devam ettim ve 12611 çalışıyor şuan.

Kinect alacağız bakalım şimdi aral bi getirsin hele. arty:

Status
    Reşadiyeli
    Ettiği Teşekkür
    5.264
    Aldığı Teşekkür
    6.248
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Avatar güncellemeleri oyun içinden ve online yapılmadığı takdirde jtaga zarar vermez.

AVatar güncellemeleri hdd yi ilgilendirir, jtag ise sistem dosyaları ile alakalı. O yüzden başka avatar güncellemesinde tereddütte olan varsa gönül rahatlığı ile yapabilir. Oyun içinden değil, online değil, yapılırken internet kablosu takılı da olmamalı.

16. ioriyagami üyemize teşekkür edenler:
    mersinaki (12-06-2010)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks