Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    rainkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    371
    Aldığı Teşekkür
    69
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Medal Of Honor Heroes 2 [psp] inceleme

Medal Of Honor Heroes 2 [psp] inceleme

1-GRAFİK

Oyunumuz grafik bakımından birçok psp oyununu geride bırakmış durumda.Psp için konuşuyorum ki; grafik bakımından bu sefer EA games bizi fifa gibi hayal kırıklığına uğratmamış.Sesler başarılı,bize bir savaşta olduğumuzu hissettiriyor grafik,ses bakımından mohh 2 oyunumuza 10 üzerinden (psp için) 7 veririm.

2-OYNANILABİLİRLİK

oynanılabilirlik başarılı olmuş,bize 1.oyundaki gibi hayal kırıklığına uğratmayıp bu sefer health (sağlık) bakımından call of duty gibi oyunda beklediğimizde kendini yenileme söz konusu. ki bu durum da gerçekçilik bakımından güzel bir artı sağlamış oyunumuza. fakat oyunumuzda otomatik nişan alma ki bu playstation, xbox gibi konsolların vazgeçilmezi iken oyunumuzda bulunmuyor.karakterimiz yorulana kadar hızlı koşma,çökme,doğrulma nişan alırken doğrulma gibi eylemleri başarı ile gerçekleştirmiş.genel olarak oynanış konusunda sıkıntı çekmiceksiniz. oynanılabilirliğe 10 üzerinden 7 veririm.

3-GERÇEKÇİLİK

mohh 2 ne kadar birinci oyundan bu konudada başarılı olsada yinede beğenmedim gerçekçiliği.bilirsiniz psp deki call of duty 3 ü. çok daha fazla asker çok daha fazla patlama çok daha fazla bomba ve tehlike... mohh 2 bu konuda tatmin edememiş bizi. hiç beğenmedim çünkü oyunun en zor seviyesinde bile yanımızdaki düşman bizi saniyeler boyunca öldüremiyor. oyun daha çok savaş değilde gta (grand theft auto) çatışmaları gibi olmuş. görevler çabuk bitiyor. ve görevler boyunca hiç ara video,komutanın görev başında yaptığı konuşma gibi sahneler bulunmuyor.nerde bizi hayran bırakan o sarsılma,aşağıya düşme gibi gerçekçilik katan eylem sahneleri?mohh1 den katlarca iyi olsada beğenmedim çerçekçiliği. ancak pspdeki fps (first person shooter) oyunu eksikliğinden dolayı yinede 10 üzerinden 4 veriyorum.

4-MEKAN-TASARIM

mekanlar başarılı. bize gerçekten savaşta olduğumuzu hatırlatan mekanlar bunlar. fakat daha öncede belirttiğim gibi asker sayısının az olması bu mekanlarıda söndürmüş adeta. ben tepemden bombalar yağmasını isterken en kolay seviyede bile rahatça gezebiliyoruz bu mekanlarda. düşman kostümleri,silah seçenekleri,minik unsurlar (sper,vb...) başarılı olmuş oyunda. oyunun menüsü gibi göz doldurucu unsurlar güzel tamam,fakat sen hiç mi gerçekçilik vermezsin EA? mekan ve tasarım yine psp grafiklerinin üstünde olması ve cod (psp) kadar olmasada başarılı sayılabilir. 10 üzerinden 6 veririm ben.

5-GENEL ÖZELLİKLER

oyunumuzun en büyük artısı bence multiplayer,ad hoc modunun olması.eğer psp si olan bir arkadaşınız varsa eğer gerçekten memnun kalabilirsiniz.ayrıca oyunumuzda records bölümü var. yani oyunda belli ödüller alabiliyoruz. mesela oyunu hero (en zor mod) da bitirdiğimizde (hero survivor) rekoruna sahip olabiliyoruz.bende biliyorum bunun pek gerekli ve göz doldurucu olmadığını ama hepimizde biliyoruz ki psp oyunlarında pek bişey bekleyemiyoruz zaten.

6-GENEL-BİTİRİŞ

arkadaşlar tam olarak hüsran olmasada az sayıda olmasına rağmen psp nin en iyi 3 fps oyunu arasına koyamam bu oyunu. ama ben fps delisiyim ne olursa oynarım diyorsanız oyunumuzu sitenin psp oyun download bölümünden bulabilirsiniz. özellikle hako bu oyunu çok az bir mb a sıkıştırmış. ki buda indirmeniz içiniyi bir fırsat oyunumuz pspde oynanır ama bilgisayarımda olsa silerdim açıkçası. yinede unutmayalım ki grafik açısından sevindirmiş bizi EA... gönül ister ki size burda bir call of duty modern warfare sunayım fakat psp işte... oyunumuza genel olarak 10 üzerinden 6 vermeyi uygun görüyorum. bence sizde bir deneyin. :ihi: umarım size yardımcı olabilmişimdir arkadaşlar. sağlıcakla kalın,iyi günler.

[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] bu videoda sizin fikir sahibi olmanıza yadımcı olacaktır umarım.
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Battery Monitor Pro v1.1.0
    • » Naruto Severler, Psp'lerinizi Satmayın!
    • » SpongeBob Moves In APK v4.20.00 Modlu
    • » Samsung Galaxy SIII Hoparlor Sorunu
    • » Call of Duty Black Ops DLCleri Nasıl...
    • » Fsd Skin Yükleme
    • » Brunswick Pro Bowling USA FULL ISO 159...
    • » Eski Laptopda (Neredeyse bütün...
    • » Forza Horizon® (TU-3) +3 Trainer
    • » Kinectimals [RegionFree][Wave 7]

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » Oyun incelemeleri Fragmanlar Yerli...
    • » SF IV İlk Fan Yapımı Wallpaper...
    • » TekJeton 11.Bölüm Dosya Konusu (Yeni)
    • » Star Wars: The Force Unleashed 2
    • » Aranızda bu kadar konsolu ve oyunu olan...
    • » Metro: Last Light (İnceleme)
    • » Syphon Filter Dark Mirror mu?Syphon...
    • » SF IV 'ün Yeni Videoları Yayınlandı...
    • » Street Fighter: Bir kaç karakter...
    • » Final Fantasy Crisis Core Türkce Tüm...

2. rainkiller üyemize teşekkür edenler:
    cevherfener (09-13-2012)

Status
    chuck_schuldiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    chuck_schuldiner

Symbolic
    Nereden
    Eskişehir
    Ettiği Teşekkür
    379
    Aldığı Teşekkür
    12.679
    Dedikoduları
    12 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    3 Thread(s)
    İlk oyun bu oyundan kat be kat daha iyidir Ben ki 2.Dünya savaşı hastası birisi için PSP'de yapılmış en kötü wwii oyunu olarak tarihe geçmiştir. Ne başlangıç ne bitiş videosu var hiç bir halt yok

PSP'de en iyi wwii oyunları :

Call of Duty : Roads to Victory %85
    Legends of War : Patton's Campaign %92
    Brother in Arms : D-Day %90
    Medal of Honor : Heroes %85
    Air Conflicts : Aces of WWII %70
    WWII: Battle Over The Pacific %70
    IL 2 Sturmovik Birds of Prey %65

Görüldüğü üzere genel notlarımıda verdim.
    "...to keep the metal faith alive..."

Status
    rainkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    371
    Aldığı Teşekkür
    69
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Alıntı chuck_schuldiner Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    İlk oyun bu oyundan kat be kat daha iyidir Ben ki 2.Dünya savaşı hastası birisi için PSP'de yapılmış en kötü wwii oyunu olarak tarihe geçmiştir. Ne başlangıç ne bitiş videosu var hiç bir halt yok

PSP'de en iyi wwii oyunları :

Call of Duty : Roads to Victory %85
    Legends of War : Patton's Campaign %92
    Brother in Arms : D-Day %90
    Medal of Honor : Heroes %85
    Air Conflicts : Aces of WWII %70
    WWII: Battle Over The Pacific %70
    IL 2 Sturmovik Birds of Prey %65

Görüldüğü üzere genel notlarımıda verdim.
    bende ilk oyununu hiç beğenmemiştim. bayraklar filan... savaşı yansıtmadı bana...
    :ihi:

Bump: bu arada neyin hiçbir haltı yok? paylaşımın mı? oyunun mu?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks