Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    KingOfGames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    32
    Aldığı Teşekkür
    68
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Bunch of Heroes (2011/MULTi2/Repack)

Bunch of Heroes (2011/MULTi2/Repack)

Benim daha önceki makalelerimi okuyanlar bilir. Genelde makaleye başlarken ilk paragrafı gerçekten "giriş" kısmı olarak tutarım. Bu bana liseden kalma bir alışkanlık. (: Makalemize konu olan oyun ne hakkında, neyi amaçlıyor ve neyi vaat ediyorsa, o konuda kendimce yorumlama getiririm. Beğenirsiniz beğenmezsiniz konumuz o değil. Bu defa niye yapamıyorum? Çünkü bu defa ki oyunu saatlerce oynamama rağmen tek satır bir şey karalayamıyorum. Geçen hafta Perşembe ya da Cuma günü Emre Acar bana bir video gösterdi. İzlediğim video Bunch of Heroes adlı bir oyuna aitti. Video bana çok güzel ve eğlenceli göründü ve incelemek istedim. Yapımcılarla irtibata geçtik ve oyunu gönderdiler…

Hayatımın en zor incelemesi…

Buraya kadar her şey normal görünüyor. Anormal olan ise, benim oyuna girdikten sonra yaşadıklarım. Ana menüyle karşılaştığımda hem online hem de offline diye iki seçenek görmeme şaşırmamış gibi yaptım. Oyuna girdikten sonra ne bir video nede bir anlatım yoktu. Seçtiğim bir karakterle oyuna başladım. Elimizde bir silah ve ekranın üstünde yazan görev: "Evin ön tarafını temizle." Bu noktadan sonra anladım ki oyun bu şekilde devam edecek. İşte hem bir giriş paragrafı yazamamamın hem de şu anda ekrana boş boş bakım "ne yazacağım ulan" dememin sebebi bundan kaynaklanıyor. Gerçekten de oyunda bulunan 9 bölümün içerisindeki bu görevler o kadar basit, basit olduğu kadar da zor ve eğlenceli hazırlanmış ki ne oyunu kötüleyebiliyorum nede süper bir oyun diyebiliyorum. Ne demek hem basit ve hem zor? Basit, çünkü görev almanız için herhangi bir çaba sarf etmenize gerek yok. Size arka arkaya nefes almadan verilen görevleri yaparken etraftaki zombileri öldürmeniz kâfi. Bu görevler, ponpon kızı arabasına kadar götür, ponpon kızı koru, şu aracı parçala, bu aracı koru, şu bölgeyi temizle, bu bölgeyi korudan ibaret. Zor, çünkü bitmek tükenmek bilmeyen şekilde zombiler geliyor. Bunların basitçe ölenleri de var ölmemekte ısrar edenleri de var. Hem de sınırsız sayı da var. Siz görev bölgenize gitmek istemeseniz bile akın akın üzerinize gelen zombiler var. Görevinizi yaptığınızda tüm zombiler ölüyor. Fakat yeni görev hemen arkasından geldiği için tekrar çıkıyor. Yani nefes almak için 10 saniye zaman tanıyor oyun size. Ayrıca 2 kere ölme hakkınız var. Üçüncü bir defa ölürseniz oyunu kaybediyorsunuz ve o bölümün en başından başlamak zorunda kalıyorsunuz. Oyunda savegame ya da checkpoint sistemi yok. Sağlık paketleri de sık sık çıkmıyor, çıktıktan sonra da o kadar az sürede haritada kalıyor ki bazen yetişemiyorsunuz bile. Ayrıca yine sağlığınızın kendiliğinden dolmadığı için ölme riskiniz çok yüksek.

Yapımcılar oyunu çizgisellikten kurtarmak için çok bayat bir çözüm yaratmışlar. İlk bölümlerde karşıma çıkmasa da ileri ki bölümlerde rast geldiğim bir olay. O bölümü oynarken öldüğümde tekrar aynı görevleri yapmayayım diye görevlerin sırası değişiyor. Görevler değil sadece sırası değişiyor. Bunun bir dezavantajı oluyor. Bazı görevleriniz bir kızı ya da makineyi koruma şeklide ve siz bunların çok uzağında kalabiliyorsunuz. Hemen diplerinden zombiler çıkıp saldırdığı içinse siz gidene kadar görevi kaybetmiş oluyorsunuz ve en baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bunch of Heroes'in en eğlenceli tarafı kuşkusuz silahlar. Çok çeşitli silahlar var ve bunları haritalara dağıtılmış sandıklar içinde bulabiliyorsunuz. Bir sandığı kırıp silahı aldığınızda hemen hemen siz daha o silahın cephanesini tüketemeden yenisi geliyor. O yüzden silah sıkıntısı yaşamıyorsunuz. Ak47'den, bazukaya, gravity gun’dan, lazer silahına ondan nükleer silaha kadar çok farklı silah çeşitleri var.

Sistem gereksinimleri:
    OS: Windows® 7/Vista/XP o Processor: Intel core 2 duo 2.4GHz o Memory: 1GB for XP/2GB for Vista/7 o Video Card: DirectX 9 compatible video card with Shader model 3.0. NVidia 7600, ATI X1600 or bettero DirectX®: 9.0c o Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

İNDİR TURBOBIT
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Radio Online - PCRADIO Premium v2.3.9...
    • » Silinebilir
    • » Ps3 mortal kombat komplete edition...
    • » Nas Üzerinde Direk Oyun Oynanabilir mi?
    • » Memory deki dosyayı okumuyor
    • » Fat kasa PS3 Sürüm 4.46 Yardım
    • » Twisted Metal 3.55 CFW Çalışıyor.+ 2...
    • » ccyavuzcc tripped AE detector
    • » Dream League Soccer APK v2.05 Modlu
    • » The data is corrupted 80029CCB Hatası

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » Duke Nukem Forever + SKIDROW (Proper)...
    • » Mortal Kombat Komplete Edtion FULL +...
    • » Insanely Twisted Shadow Planet FULL +...
    • » Chicken Attack Deluxe Full
    • » Europa Universalis IV : Conquest of...
    • » Mortal Kombat 4
    • » Star Ruler v1.0.2.4
    • » Dragon age 2 demo // pc 2011 // 2 gb...
    • » Rise of Flight: The First Great Air War...
    • » FIFA 11 Reloaded Single Link

2. KingOfGames üyemize teşekkür edenler:
    ChanCheinChoin (07-29-2012)

Status
    ChanCheinChoin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    381
    Aldığı Teşekkür
    197
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Eline koluna sağlık kardeşim

4. ChanCheinChoin üyemize teşekkür edenler:
    KingOfGames (07-29-2012)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks