Close

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    BURSA buluşma yapalım

Alıntı dahaka123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi iyi güzelde nerde nasıl buluşacaz.Ayrıca Bursa dışından gelecek misafirlerimize konaklamaları için nasıl bir imkan sağlayabiliriz.
    daha gelıp gelmıceklerı tam bellı olmadı olunca söylicem

Yarın Bursa'ya yolcuyum, Allah'ın izniyle. Buluşma günü görüşürüz inşallah.

Bump: Yarın ki buluşmayla alakalı bir duyuru yapılmadı. Saat ve mekan hakkında bir bilgi verilmediği için yarın İstanbul'a dönüyorum. Dolayısıyla buluşmaya katılım benim açımdan iptal. Ayrıca tesüf ederim. Bir program yapılıyor ve arkasında durulmuyor. Keşke daha planlı hareket edilseydi. Herkese iyi eğlenceler.

Aynen arkadaşa ayıp olmuş.Demekki böyle bir şeyi biz Bursalılar halledemiyecez

Status
    chuck_schuldiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    chuck_schuldiner

Symbolic
    Nereden
    Eskişehir
    Çok ayıp. Bende haber bekliyordum. Vaşdi bir açıklama yapmalısın bizlere.
    "...to keep the metal faith alive..."

arkadaşlar özür dilerim ama ben buluşma bayramın 4. günü demedim chuck abime vede ferhanAnk abime 4. günü gelebilirmisiniz dedim. ben bu hafta cumartesi veya pazar olarak düsünüyordum chuck abi ile ferhan abiden olumlu cevap alamayınca.

Alıntı wwaassddee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar özür dilerim ama ben buluşma bayramın 4. günü demedim chuck abime vede ferhanAnk abime 4. günü gelebilirmisiniz dedim. ben bu hafta cumartesi veya pazar olarak düsünüyordum chuck abi ile ferhan abiden olumlu cevap alamayınca.
    Hayırlısı olsun. Ama 11 gün içinde hiç gelip konunla ilgilenmedin. Eğer ilgilenseydin, ben tatilimi 1 gün daha Bursa'da geçirmek zorunda kalmayabilirdim. Dolayısıyla trafiğe de takılmamış olurdum. Neyse artık dediğim gibi Hayırlısı Olsun. İstanbul'a bekleriz

Bu arada attığın son mesajın tarihine dikkat ! (Göremeyenler için kare içine aldığım yerde; "17.10.2012" yazıyor.)
    Bugün günlerden 29.10.2012
    Farkı görmüşsünüzdür umarım.

Not: Amacım kavga çıkarmak veya kimseyi kırmak, azarlamak, rencide etmek değil. Sadece biraz sitem ediyorum. Eee bunada birazcık hakkım olduğunu düşündüğüm için bu konuşmayı yapıyorum.

Alıntı ChanCheinChoin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun. Ama 11 gün içinde hiç gelip konunla ilgilenmedin. Eğer ilgilenseydin, ben tatilimi 1 gün daha Bursa'da geçirmek zorunda kalmayabilirdim. Dolayısıyla trafiğe de takılmamış olurdum. Neyse artık dediğim gibi Hayırlısı Olsun. İstanbul'a bekleriz

Bu arada attığın son mesajın tarihine dikkat ! (Göremeyenler için kare içine aldığım yerde; "17.10.2012" yazıyor.)
    Bugün günlerden 29.10.2012
    Farkı görmüşsünüzdür umarım.

Not: Amacım kavga çıkarmak veya kimseyi kırmak, azarlamak, rencide etmek değil. Sadece biraz sitem ediyorum. Eee bunada birazcık hakkım olduğunu düşündüğüm için bu konuşmayı yapıyorum.
    kardeşim derdin nedir anlayamadım bem sana belli olunca söylerim dedim. ama chuck abiye sordum zor ama imkansız değilde dedi ferhan abiye sordum elımden geleni yapıyorum uğraşıyorum dedi,haber gelir sanmıştım gelmedi ama zaten bayramın 4. günü diye bir sey demedim.

Konuyu bir şekilde hortlatmış oldum ama, daha yeni görüyorum.
    O ara benim ufaklık 2 yaşındaydı, eşimin de işi dolayısıyla gece nöbetleri vs oluyor/du....
    Pek siteye girmeye fırsatım olmamış demek ki..
    Geç oldu ama, adım da geçtiği için, özür dilerim.

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)