Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    Vendetta0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    28
    Aldığı Teşekkür
    15
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    PS3 Save Resigner Ver1.4 Rehber ( Başka Konsola Ait Save Dosyalarını Kullanma )

Alıntı DasheriM Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Hocam aynı sorun bende de vardı. Düzenlediğimi sandığım halde ps3'e (8001051C) hatası verdiğinden geri atamıyordum dosyayı. Altta ki videonun sonunda (ilk mesajda ki videonun 2. versiyonu bu) msvcr100.dll dosyasından kaynaklandığını belirtmiş. Plugins klasörünün içinde [A] msvcr100.dll , [B] msvcr100.dll , [C] msvcr100.dll , [D] msvcr100.dll ve [ORIGINAL] msvcr100.dll var. Original yazan normalde kurulmuş olan dosya. Ben o dosyayı [A] msvcr100.dll dosyasıyla değiştirince (tabii adını msvcr100.dll yaparak) düzeldi. Jak And Daxter'ın eski saveimi artık kullanabiliyorum. msvcr100.dll dosyası düzgün mü diye denemek için pfdtool.exe dosyasına tıkla dos ekranı açılıp kapanıyorsa düzgündür.

Yeni oyunların databaseni ise altta ki sayfadan alabilirsin. Bu sayfayı aç. Sonra programın kurulu olduğu games.conf dosyasını açıp (windows algılamayacak Notepad ile birlikte aç) içindekileri sil ve o sayfa da ki yazıları copy-paste yöntemiyle değiştir. Bu sayede yeni oyunları (pes 14, last of us vs) program algılayacak. Umarım açıklayıcı olmuştur.

[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    [YT]?v=KCmB2TDRA2A[/YT]

Son olarak programın son versiyonunun (2.0.6) linkini vereyim. Programı yapanın kendi yüklediği site. Burada ki games.conf dosyası 10 haziranda güncellediğinden bu da eski oluyor. Dediğim gibi yukarda verdiğim linktekini kullan. Yeni oyun çıkınca ekliyorlar oraya.

Aynen bendede veri bozuk diyor. O dosyayı değiştirip deniyorum fakat olmuyor. En son 4.30 cfwdeyken bi kere olmuştu. Ama başka ps3 den alıpda gelmiştim. Şimdi aynı ps3 de başka kullanıcıya aktaramıyorum 4.50 cfw kurulu. Eve gidince bidaha deniyecem .

Status
    reptile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    54
    Dedikoduları
    3 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    5 Thread(s)
    link kırık düzeltebilir misiniz

Status
    zaza24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    417
    Aldığı Teşekkür
    242
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    link kırılmış tuna bakarmısın

Status
    arif02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    693
    Aldığı Teşekkür
    6.768
    Dedikoduları
    41 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    6 Thread(s)
    Alıntı DasheriM Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Hocam aynı sorun bende de vardı. Düzenlediğimi sandığım halde ps3'e (8001051C) hatası verdiğinden geri atamıyordum dosyayı. Altta ki videonun sonunda (ilk mesajda ki videonun 2. versiyonu bu) msvcr100.dll dosyasından kaynaklandığını belirtmiş. Plugins klasörünün içinde [A] msvcr100.dll , [B] msvcr100.dll , [C] msvcr100.dll , [D] msvcr100.dll ve [ORIGINAL] msvcr100.dll var. Original yazan normalde kurulmuş olan dosya. Ben o dosyayı [A] msvcr100.dll dosyasıyla değiştirince (tabii adını msvcr100.dll yaparak) düzeldi. Jak And Daxter'ın eski saveimi artık kullanabiliyorum. msvcr100.dll dosyası düzgün mü diye denemek için pfdtool.exe dosyasına tıkla dos ekranı açılıp kapanıyorsa düzgündür.

Yeni oyunların databaseni ise altta ki sayfadan alabilirsin. Bu sayfayı aç. Sonra programın kurulu olduğu games.conf dosyasını açıp (windows algılamayacak Notepad ile birlikte aç) içindekileri sil ve o sayfa da ki yazıları copy-paste yöntemiyle değiştir. Bu sayede yeni oyunları (pes 14, last of us vs) program algılayacak. Umarım açıklayıcı olmuştur.

[YT]?v=KCmB2TDRA2A[/YT]

Son olarak programın son versiyonunun (2.0.6) linkini vereyim. Programı yapanın kendi yüklediği site. Burada ki games.conf dosyası 10 haziranda güncellediğinden bu da eski oluyor. Dediğim gibi yukarda verdiğim linktekini kullan. Yeni oyun çıkınca ekliyorlar oraya.

kardeş bu save dosyasını sen cevirmişşin her halde açaba nasıl yaptığını resimli olarak açıklarmısın
    sana zahmet olmasa ben bütürlü yapamadım
    http://www.mcpsp.com/ps3-gelistirme-eboot-fix-patch/77830-ps3-pkg-oyun-hileleri-burda-yeni-linkler.html

Status
    123enes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    25
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    link kırık?
    Konu 123enes tarafından (01-05-2015 Saat 01:34 AM ) değiştirilmiştir.

Status
    zaza24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    417
    Aldığı Teşekkür
    242
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Tuna link kırık bir el atsan şu konuya

Status
    mctuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mctuna

WWW.MCPS4.COM
    Ettiği Teşekkür
    2.066
    Aldığı Teşekkür
    38.617
    Blog Entries
    3
    Dedikoduları
    289 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    11 Thread(s)

Link yenilenmiştir

Status
    gnay66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    kardeşim teşekkürler, ancak anlatımı indirdiğimiz dosya içinden çıkan [PS3] Save Resigner 2.0 programına göre güncelleyebilir misin

Status
    gnay66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    kardesim , ben fifa 18 de çevrimdışı lig yapıyordum. troph hatası aldım ve oyunu bir daha acamadım . kayıtlı verilermi baska bir oturuma aktarıp ordan oynamak istiyorum. bu yüzden yeni linkteki program biraz farklı , ona göre anlatır mısın

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks