Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 483 Toplam 509 Sayfadan BirinciBirinci ... 383433473481482483484485493 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5081 adet sonuctan sayfa basi 4.821 ile 4.830 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    efresiyab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    38
    Aldığı Teşekkür
    134
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Banlı Ps3 ile Psn'ye giriş - Console ID , Psidpatch, Ps Unban. Psnope, PsNpatch

Kaynağını biliyorum ama ama hoca kendisi yayınlasın daha özel bence.

2. efresiyab üyemize teşekkür edenler:
    frkngnr (04-09-2015)

Status
    Sayqho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayqho

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    Zonguldak
    Ettiği Teşekkür
    2.464
    Aldığı Teşekkür
    12.520
    Dedikoduları
    141 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)

Güncel ID
    ***Linkleri Görebilmek İçin Lütfen Teşekkür Butonuna Basınız***

4. 20 kişi Sayqho üyemize teşekkür etti:
    alfamaynax (12-21-2014),deadesse (12-28-2014),drak0man (12-23-2014),elektro20m (04-18-2015),elessarf (12-20-2014),erhan800 (12-22-2014),Fly_r3 (07-20-2016),frkngnr (04-09-2015),m6878232 (06-20-2015),melih182 (03-21-2015),ndrcnr2 (03-19-2015),Pusat058 (12-22-2014),sinanhosgor (10-28-2015),smallking05 (12-19-2014),stobbart (05-27-2015),taco31 (12-21-2014),Teknoe (09-14-2015),tolga116 (08-03-2015),tolga_inceoglu (05-24-2015),tuncayturk25 (09-21-2015)

Status
    smallking05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    smallking05

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    113
    Aldığı Teşekkür
    744
    Dedikoduları
    9 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı Sayqho Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Güncel ID
    ***Hidden content cannot be quoted.***
    sayqho kardeşim ps3 te stealth kullanıyrum birşey soracaktım hani kareye basınca alttaki sayılar bizim girmemiz için kullandığımız idps e dönüşüyor sonra daire ile çıkıp oynuyoruz ya bugün sabahtan beri bneimki şu şekilde şimdi stealth programını açıyorum hiçbrşeye basmadan yukarıdaki idps ilk satırı benim kullandığım idps onun 2.satırıda aynısı yazıyor yani ben kareye basınca dönüştürmesi lazım ama açılır açılmaz bu böyle böyle oluncada girmiyor ki 2 tane idps yazmadım psnpatch dosyasına bi tane idps var valla bıktım şu ps3 sorunlarından daha dün taş gibi olan alet hergün bin kere oynadığım alet bugün aynı şekilde yapmama rağmen sorun çıkarıyor stealth ile diğerini denedim yardımcı olursan kardeşim herhalde programda birşey var bi bakarsan psnope bile denedim onu nasıl kuracağımı bilemedim ben console id yazacağım yere 1 idps yazıyorum o değiştirilecek ve değiştirecek olan yerde 2 kere yazıyor diğer idpsleride denedim aynısı oluyor bide cobra makinelerde idps nasıl öğrenilir sistem bilgisinde yazmıyorda kardeş aynı zamanda psid patchi de denedim oda programı yükledim giriyorum ekran siyah olup tekrar xmb menüsüne geliyor yani program açılmıyor L1 üçgen tuşuna basamıyorum böyle girmeyince nasıl yapacaz 3 programda olmuyor ki ps id patchi yeni kullandım 4.53 ü benimki 4.66 cobra uyumlu değil herhalde valla çok canımı sıktı kardeşim acil yardım bekliyorum lütfen
    Konu smallking05 tarafından (12-20-2014 Saat 11:34 AM ) değiştirilmiştir.

Status
    smallking05

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    113
    Aldığı Teşekkür
    744
    Dedikoduları
    9 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı Sayqho Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Güncel ID
    ***Hidden content cannot be quoted.***
    kardeşim psid yi denedim current id yazan yerde ful sıfır yazıyordu l1 basınca benim id geldi üçgen ile çıktım psne girmedi bu sistem banlıdır diye elinde var mı sağlama id benimki banlandı heralde veya cobra makinede id nasıl öğreniliyor

Status
    Sayqho

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    Zonguldak
    Ettiği Teşekkür
    2.464
    Aldığı Teşekkür
    12.520
    Dedikoduları
    141 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)

@[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] : Psnpatch harici diğer programlar 4.66'da çalışmıyor olabilir tam emin değilim o yüzden psnpatch'la devam et. cobra cfw'de id'yi görme işine gelince multiman'i açacaksın ayarlarına gireceksin en sola geleceksin ordaki seçeneklerden cobra modu normal moda alacaksın multiman kapanıp açılacak sonra id'yi görebilirsin. Kullandığın cfw'de bug olmuş olabilir tekrar kurup dene.

Status
    smallking05

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    113
    Aldığı Teşekkür
    744
    Dedikoduları
    9 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] : Psnpatch harici diğer programlar 4.66'da çalışmıyor olabilir tam emin değilim o yüzden psnpatch'la devam et. cobra cfw'de id'yi görme işine gelince multiman'i açacaksın ayarlarına gireceksin en sola geleceksin ordaki seçeneklerden cobra modu normal moda alacaksın multiman kapanıp açılacak sonra id'yi görebilirsin. Kullandığın cfw'de bug olmuş olabilir tekrar kurup dene.
    neyi tekrar kuracam cfw yi ve nasıl bir de saol kardeşim inşallah yapabilirim ya valla deli etti beni kardeşim cobra makineyi cfwye çevirip kaydetme yok mu kardeşim bir de idps değiştiriyoruz ya psid var bide ona ne yapacaz orada da sayılar falan var ve elinde id varmı denenmiş bu banlı da son attığn
    Konu smallking05 tarafından (12-20-2014 Saat 03:14 PM ) değiştirilmiştir.

Status
    smallking05

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    113
    Aldığı Teşekkür
    744
    Dedikoduları
    9 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    kardeşim bnm eskiden kullandığım idps ps3ün orjinal idpsi olarak yazıyor orjinal olanda programda psid olarak gözüküyor eski kullandığım idps banlanmamıştı ama şu anda psid yazan banlı ve programda psid diye gözüküyor ben yeni idps alıp onu kullancam ama psid banlı o ne olacak girebilirmiyim ki?

Status
    smallking05

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    113
    Aldığı Teşekkür
    744
    Dedikoduları
    9 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    kardeşim benim hem psid hem idps banlı sadece yani idps bulup girmem yeterli olacakmı yoksa psid demi bulmam lazım eğer öyleyse nereden bulabilirim psid yi

psid ile idps in ne farkı var ki aynı değiller mi?

Status
    Sayqho

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    Zonguldak
    Ettiği Teşekkür
    2.464
    Aldığı Teşekkür
    12.520
    Dedikoduları
    141 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)

Alıntı smallking05 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    kardeşim benim hem psid hem idps banlı sadece yani idps bulup girmem yeterli olacakmı yoksa psid demi bulmam lazım eğer öyleyse nereden bulabilirim psid yi

psid ile idps in ne farkı var ki aynı değiller mi?
    Hayır aynı değiller ama psid olmadanda erişim sağlayabilmeniz lazım.

Status
    smallking05

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    113
    Aldığı Teşekkür
    744
    Dedikoduları
    9 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Hayır aynı değiller ama psid olmadanda erişim sağlayabilmeniz lazım.
    kardeşim psid eski banlanan idps ne olduysa anlamadım ama kullandığım idps ps3ün orjinal idpsi oldu eskiside psid nasıl oldıu hiç bilmiyorum ps3te programı çalıştırıyorum artık değişiyor idps ama psn banlı diyor bu idps banlı değildi herhalde bu işlemler sırasında oldu bilmiyorum yeni bir idps sorunumu çözer mi ?

13. smallking05 üyemize teşekkür edenler:
    frkngnr (04-09-2015)

Sayfa 483 Toplam 509 Sayfadan BirinciBirinci ... 383433473481482483484485493 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks