Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 509 Toplam 510 Sayfadan BirinciBirinci ... 9409459499507508509510 SonuncuSonuncu
Toplam 5095 adet sonuctan sayfa basi 5.081 ile 5.090 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    Sayqho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayqho

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    Zonguldak
    Ettiği Teşekkür
    2.484
    Aldığı Teşekkür
    12.618
    Dedikoduları
    143 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)

Banlı Ps3 ile Psn'ye giriş - Console ID , Psidpatch, Ps Unban. Psnope, PsNpatch

Banlı id değişimini program yardımıyla kendiniz yapabilirsiniz. Size lazım olan psnpatch programı ve temiz bir id.

2. Sayqho üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (09-20-2017)

Status
    OturanBoga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Hala çalışıyor mu bu sistem deneyelim.

Status
    Sayqho

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    Zonguldak
    Ettiği Teşekkür
    2.484
    Aldığı Teşekkür
    12.618
    Dedikoduları
    143 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)

@[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] : Evet çalışıyor, yalnız elinizde banlanmamış bir id olmalı. Eğer elinizde id varsa psnpatch programını kullanarak psn'e girebilirsiniz.

Status
    d2k01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    teşekkürler

Status
    fatih00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Merhabalar tesekkurler

Status
    snooker2oo8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    332
    Aldığı Teşekkür
    90
    Dedikoduları
    2 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)
    banlanmamis veya kullanilmayack bir id nasil bulabilirim acaba?
    derdim psn de oyun oynamak degil sade remote play ile ps vita da ps3 oyunlarini oynamak istiyorum.yada baska bir yolu varmi psn e girmeden ps vita ile remote play calistirmanin?

Status
    cacaNEFES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cacaNEFES

Moderatorümüz
    Nereden
    Poland / Warsaw
    Ettiği Teşekkür
    582
    Aldığı Teşekkür
    2.288
    Dedikoduları
    36 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)
    Alıntı snooker2oo8 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    banlanmamis veya kullanilmayack bir id nasil bulabilirim acaba?
    derdim psn de oyun oynamak degil sade remote play ile ps vita da ps3 oyunlarini oynamak istiyorum.yada baska bir yolu varmi psn e girmeden ps vita ile remote play calistirmanin?
    Ebay'de 50 TL'den satıyorlar..

iPhone 8+ 256 GB Uzay Grisi

[size=1][b]Nikon D7100 + 18-140 VR Lens - Nikon D5000+18-55 VR - iPhone 6S+ 128 GB Space Gray iOS 10.2 JB -- PS3 320 GB Slim + 4.60 CFW - Xbox360 Elite Jasper JTAG - PSP Slim 3004 6.20 - PSP Fat 1004K - PS2 Fat - Nintendo Wii - PS4 - PSVita Slim 3.60 64 GB - PSVita Fat 3.60 128 GB

9. cacaNEFES üyemize teşekkür edenler:
    snooker2oo8 (02-09-2018)

Status
    nazdarofya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    iyi geceler herkese psnpatch nasıl id atıyorz bunu tek sefermi yapmak lazım 1 tane id var ama beceremedim olmadı bir yardımcı olun

Status
    Sayqho

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    Zonguldak
    Ettiği Teşekkür
    2.484
    Aldığı Teşekkür
    12.618
    Dedikoduları
    143 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)

Alıntı nazdarofya Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    iyi geceler herkese psnpatch nasıl id atıyorz bunu tek sefermi yapmak lazım 1 tane id var ama beceremedim olmadı bir yardımcı olun

Psnpatch_2015.11A.Sayqho.rar (En güncel sürüm)
    bunu indirin

PsNpatch'u Nasıl kullanırız.. (Cobra 7.0 uyumlu)(Stealth özelliği mevcut)

Rar'dan çıkan dosyalarımızı diğer programlarda olduğu gibi fat32 olan usb diskimize atıyoruz ben psnpatch 1.05.1 [STEALTH].pkg bunu kullanıyorum isteyen diğer versiyonuda kullanabilir.
    gelelim idmizi nereye yazacağımıza usb diskimize attığımız dosyalardan ismi psnpatch.cfg olan dosyayı not defteriyle açarak idps=00000000000000000000000000000000 yazan yeri değiştirip çalışan banlanmamış id'yi yazıp kaydediyoruz.
    Programı çalıştırdıktan sonra (usb diskimiz sağ slotta olacak) [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] tuşuna basıyoruz ve [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] tuşu ile çıkış yapıyoruz.
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] - Psnpatch.cfg resim.

zaten nasıl yapıldığını yazıyordu ilk mesajda ama gözden kaçmıştır belki diye tekrar buraya ekliyorum. Bu işlemi yaptıktan sonra psn'e girebilirsiniz ama elinizde olan id'nin banlı olmaması gerekiyor. Ve her makinayı açtığınızda, resetlediğinizde bu işlemi yapmalısınız.

12. Sayqho üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (05-28-2018)

Status
    nazdarofya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı Sayqho Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Psnpatch_2015.11A.Sayqho.rar (En güncel sürüm)
    bunu indirin

PsNpatch'u Nasıl kullanırız.. (Cobra 7.0 uyumlu)(Stealth özelliği mevcut)

Rar'dan çıkan dosyalarımızı diğer programlarda olduğu gibi fat32 olan usb diskimize atıyoruz ben psnpatch 1.05.1 [STEALTH].pkg bunu kullanıyorum isteyen diğer versiyonuda kullanabilir.
    gelelim idmizi nereye yazacağımıza usb diskimize attığımız dosyalardan ismi psnpatch.cfg olan dosyayı not defteriyle açarak idps=00000000000000000000000000000000 yazan yeri değiştirip çalışan banlanmamış id'yi yazıp kaydediyoruz.
    Programı çalıştırdıktan sonra (usb diskimiz sağ slotta olacak) [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] tuşuna basıyoruz ve [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] tuşu ile çıkış yapıyoruz.
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] - Psnpatch.cfg resim.

zaten nasıl yapıldığını yazıyordu ilk mesajda ama gözden kaçmıştır belki diye tekrar buraya ekliyorum. Bu işlemi yaptıktan sonra psn'e girebilirsiniz ama elinizde olan id'nin banlı olmaması gerekiyor. Ve her makinayı açtığınızda, resetlediğinizde bu işlemi yapmalısınız.
    allah razı olsun oldu sonunda yalnız makineyi kapatıp açtığımda giriş yapmak istediğimde şöyle bi sorun çıkıyor bu eposta adresi bi başka kullanıcıya aitiir felan gibi mesaj geliyor psn giriş yapınca halbuki ilk e posta adresimle oldu acaba PsNpatch giriş yapmadan direk psn giriş yaptım ondan olabilirmi
    Konu nazdarofya tarafından (05-22-2018 Saat 10:51 PM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 509 Toplam 510 Sayfadan BirinciBirinci ... 9409459499507508509510 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks