Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    suberman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    Aldığı Teşekkür
    24
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Fifa 14 Pal ve Microsoft Ban Hakkında.

Fifa 14 Pal ve Microsoft Ban Hakkında.

Arkadaşlar selam,

Fifa 14 Pal indiriyorum. Normalde yayınlanma tarihi 27 Eylül diye biliyorum. Fifa 14 Pal' i DVD ye yazdırıp, online da maç yapsam ban yermiyim? İlginize teşekkürler...
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » 1080p çözünürlük problemi
    • » PPSSPP ile Online Oynamak
    • » PCSX2 0.96 Legacy SVN r2186 + GSdx 2101...
    • » God Of War Ascension Multiplayer Demo...
    • » iOS 4.3.3 Redsn0w 0.9.6rc15 /...
    • » Deus Ex Human Revolution Directors Cut
    • » 4.30 Cfw Hdd Değişim Hatası
    • » Ücretsiz BattField 4 vb Oyunları...
    • » 3.66 Slim kırılır mı? [Yardım]
    • » Resident Evil: Revelations 2'nin Çıkış...

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » UsbXtafGui Kullanma v44 [Rehber]
    • » Dashboard Update 2.0.16113.0
    • » Oyunlar Hakkinda Sorum Var
    • » Xbox360 a kopya oyun yükleyebilmek
    • » Xbox 360'ımda Bummy.bin ve key.bin...
    • » Xbox360 Hdd den oyun oynama sorunu
    • » Xbox360 God Yöntemi Sorunu ?
    • » Xbox 360 joystick için kendi usb...
    • » Euro 2012 ?
    • » Bana E serisi Super Slim xbox 360 ile...

Status
    ankboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    1.966
    Aldığı Teşekkür
    39.081
    Dedikoduları
    534 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)
    Resmi çıkışı 27 ise ban yersin abgx verifield çıkmadan zaten online deneme hiç.a

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    Aldığı Teşekkür
    24
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Alıntı ankboy Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Resmi çıkışı 27 ise ban yersin abgx verifield çıkmadan zaten online deneme hiç.a
    Ankboy selam, ABGX ne zaman çıkar tahminen bir fikrin var mı? Birde ben aslında bazı oyunlarımda ABGX onaylanmadan yazdırıp online oynadım. ABGX bizim indirdiğimiz iso larda neyleri fix liyor? İnan motomod şekilde yazdırıyorum oyunları pek bir fikrim olmadan. Payload tool az çok biliyorum. DVD nin alanıyla ilgili bir kaç derleme yapıyor sanırım. Yorumlarını rica ederim. Teşekkürler...

Status
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    1.966
    Aldığı Teşekkür
    39.081
    Dedikoduları
    534 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)
    Alıntı suberman Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Ankboy selam, ABGX ne zaman çıkar tahminen bir fikrin var mı? Birde ben aslında bazı oyunlarımda ABGX onaylanmadan yazdırıp online oynadım. ABGX bizim indirdiğimiz iso larda neyleri fix liyor? İnan motomod şekilde yazdırıyorum oyunları pek bir fikrim olmadan. Payload tool az çok biliyorum. DVD nin alanıyla ilgili bir kaç derleme yapıyor sanırım. Yorumlarını rica ederim. Teşekkürler...
    Abgx basit anlamda oyun iso dosyasını fix yapan oyunun liveda daha güvenli çalışmasını sağlayan küçük dosyalar ekler.Belli sürelerede wawe adında patchler yayınlanır.Bu wawe dosyalarını indirerek stealh filesi içine atarak yama yapman gerekiyor.Oyunun abgx doğrulaması oyunu resmi çıkışından sonra 2-3 gün sonra yayınlanır.Zaten o bölgeler yeşil olarak gözükür.Abgx kendi sitesinde bunu görürsün taratmadanda.Online oynamadığın oyunları abgxde taratmak zorunda değilsin.

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    Aldığı Teşekkür
    24
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Alıntı ankboy Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Abgx basit anlamda oyun iso dosyasını fix yapan oyunun liveda daha güvenli çalışmasını sağlayan küçük dosyalar ekler.Belli sürelerede wawe adında patchler yayınlanır.Bu wawe dosyalarını indirerek stealh filesi içine atarak yama yapman gerekiyor.Oyunun abgx doğrulaması oyunu resmi çıkışından sonra 2-3 gün sonra yayınlanır.Zaten o bölgeler yeşil olarak gözükür.Abgx kendi sitesinde bunu görürsün taratmadanda.Online oynamadığın oyunları abgxde taratmak zorunda değilsin.
    Harika,

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Oyun şuanda iniyor. 3-5 gün offline oynar oyuna ısınırız madem :Rulezzz_09:

Status
    mel_un - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    arkadaşlar merhaba, ben xbox aldığımdan beri 3 senedir ilk defa live'a girdim fifayı oynamaya basladım. title update gelene kadar. 1. title update'i hallettim. çalıştı. 2.si çıktı onu kuramadım yani aynı şekilde yaptım hala güncelleme gerekli diyor. sizler oynuyorsanız yardımcı olabilir misiniz? xbuc.net 'ten indiriyorum title update leri.

Status
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    1.966
    Aldığı Teşekkür
    39.081
    Dedikoduları
    534 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)
    Alıntı mel_un Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    arkadaşlar merhaba, ben xbox aldığımdan beri 3 senedir ilk defa live'a girdim fifayı oynamaya basladım. title update gelene kadar. 1. title update'i hallettim. çalıştı. 2.si çıktı onu kuramadım yani aynı şekilde yaptım hala güncelleme gerekli diyor. sizler oynuyorsanız yardımcı olabilir misiniz? xbuc.net 'ten indiriyorum title update leri.
    Rgh/jtag kullanıyorsan xbuc.net den indirmen gerekiyo rgh cihazmı kullanıyorsun sen

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    rgh / jtag farkını tam olarak bilmemekle beraber şöyle diyim, dvd rom'a lehimleme işlemi yaptılar diye biliyorum, yılda bir veya daha uzun süre aralıklarla güncelleme yaptırmaya götürüyorum

********-- Post added at 12:48 ********-- Previous post was at 12:12 ********--

bir de bu stealth files' ın içine attığımız wave dosyaları için, programın kurulu olduğu yere atsak yeterli mi, yoksa users/appdata/roaming/abgx360/ içinde de stealthfiles var oraya da atmamız gerekli mi?

Status
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    1.966
    Aldığı Teşekkür
    39.081
    Dedikoduları
    534 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)
    Alıntı mel_un Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    rgh / jtag farkını tam olarak bilmemekle beraber şöyle diyim, dvd rom'a lehimleme işlemi yaptılar diye biliyorum, yılda bir veya daha uzun süre aralıklarla güncelleme yaptırmaya götürüyorum

********-- Post added at 12:48 ********-- Previous post was at 12:12 ********--

bir de bu stealth files' ın içine attığımız wave dosyaları için, programın kurulu olduğu yere atsak yeterli mi, yoksa users/appdata/roaming/abgx360/ içinde de stealthfiles var oraya da atmamız gerekli mi?
    Rgh-jtag aynı .Rgh-jtag kullanmıyorsan şu an için bir güncelleme yok oyun için.wawe dosyalarını indirip yazdığın klasöre atabilirsin.

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    live'da oynarken güncelleme istiyor. 2. title update, xtaf ile flash diske atıyorum fakat tanımıyor güncellemeyi. ilkinde sorun çıkmamıştı. makinam pal. pal ve region free 4 ayrı title update indirdim hiçbiri de çalışmadı. nedeni ne olabilir acaba bi bilginiz var mı? bu arada çok teşekkür ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks