Close

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Xbox Emulator

Birazdan oyun deneyeceğim bakalım nasıl performans verecek yazılım. Birkaç oyun daha insin hepsini peşpeşe deneyeceğim.
    Arcade | Console | PC

Status
    altair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erişim Engelli
    Yeni video ve birtanede iso oyunu ekledim iyi eğlenceler arkadaşlar elimde xbox360 ve ps3 emulatorleride var onlarıda paylaşmayı düşünüyorum yakında

Çalışmıyor malesef. Launch dedikten sonra tepki yok emulatorde. Neyse sorun değil. En azından denemiş oldum.
    Arcade | Console | PC

Status
    altair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erişim Engelli
    çalışıyor dostum sen çalıştıramamışsındır ben oynadım çalışmayanları eklemiyorum zaten önce deniyorum çalıştığını emin olunca ekliyorum iso dosyalı oyunları dönüştür öyle aç çalışacaktır yeni değilim bu işlerde ben yıllardır bu emulator programlarıyla uğraşıyorum dostum

Alıntı altair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çalışıyor dostum sen çalıştıramamışsındır ben oynadım çalışmayanları eklemiyorum zaten önce deniyorum çalıştığını emin olunca ekliyorum iso dosyalı oyunları dönüştür öyle aç çalışacaktır yeni değilim bu işlerde ben yıllardır bu emulator programlarıyla uğraşıyorum dostum
    [MENTION=38542]altair[/MENTION], rica etsem sen kendi bilgisayarında emulatörü çalıştırıp bize bir video verebilirmisin ?

Bilgisayarın masaüstü senin bilgisayarının masaüstü olsun ve senin bu videoyu çektiğini ve emulatörün gerçekten sorunsuz bütün oyunları çalıştırdığına kanaat getirelim

Yanlış anlaşılma olmasın ama senden bu videoyu bekliyor olacağız, yıllarının emeğini görmek isteriz

Xbox da çok oyun yokdu bildiğim kadarıyla. Dead or Alive 2-3 filan vardı heralde birde halo var xboxa özel diğerleri başka konsollarda oynanıyordu. Ben bir ara araştırmıştım ama piyasada çalışan xbox emulatörü bulamadım yoksa Dead or Alive oyunlarını oynamak isterdim.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks