Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    PureMusic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PureMusic

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    436
    Aldığı Teşekkür
    671
    Dedikoduları
    39 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    6 Thread(s)

Kulaklık İçin

Kulaklık İçin

Arkadaşlar uzun süredir kulaklık arıyorum ve oldukça kararsız kaldım. Birine çok güzel gelen kulaklık, diğerini rahatsız ediyor. Dolayısıyla kulaklıklar kişiden kişiye çok farklılık gösteriyor. Bende media markt ve d&r a giderek deneyeyim dedim. Genel olarak film ve oyun için alacağım. Sizden isteğim acaba elinizde ses kalitesi çok iyi 1-2 dakikalık savaş sahnesi, aksiyon sahnesi oyun içi video vs. varsa yani kulaklıkların kalitesini ayırt edebileceğim video ve ya ses dosyaları mevcutsa, yollayabilirseniz çok sevinirim
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Death : Live In L.A. (Death & Raw)...
    • » FTP'de Sorun Yaşıyorum! Formatlamadan...
    • » Multiman XMB'de dosya algılamıyor?
    • » Satılık 4 Adet Psp Oyunu
    • » Fsd 3 Oyun Temaları
    • » Xbox360 slim hdd
    • » Boxing Fight XBLA (Kinect)
    • » Bayrama özel fiyat !! Psp 3004 black...
    • » Resident Evil: Operation Racoon City ...
    • » Untethered Jailbreak iOS 7.0.4

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » Oyun bağımlılarının beyni daha büyük!
    • » PSP Alacağım Yardım
    • » Sizce PS3'ün Ömrü Ne Kadar?
    • » Şu anda hangi şarkıyı dinliyorsunuz ??
    • » Hong Kong tabanlı site... Bence bakın !!
    • » Winrardaki mantık hatası
    • » Spot PS3 ler Hakkında ! Dikkatli...
    • » Uyku Düzenim Tersine Döndü
    • » Street Fighter: ASSASSİN’S FİST 1. SEZON
    • » 2. El ilanım neden yayınlanmadı?

Status
    ferhanANK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ferhanANK

Senior Member
    Nereden
    PSLAND:)
    Ettiği Teşekkür
    61.630
    Aldığı Teşekkür
    11.239
    Dedikoduları
    192 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    9 Thread(s)
    Kardeş philips kulaklıkları hem fiyat olarak uygun hemde kalite olarakta iyi. Sony nin kulaklıklarını denedim. Bunlarda çok iyi. Onun haricinde çok gıcık olduğum beats kulakları var çok pahalı bence. Kalite olarakta ahım şahım bişe değiller.
    Bi marka daha var ama ismini tam hatırlayamıyorum Scehniser miydi neydi. Bunlarda çok kaliteli.
    Kardeş sen Normal kulaklık mi yoksa büyük kulaklikmi istiyorsun

Отправлено с моего SM-N9000Q через Tapatalk

3. ferhanANK üyemize teşekkür edenler:
    PureMusic (05-29-2014)

Status
    PureMusic

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    436
    Aldığı Teşekkür
    671
    Dedikoduları
    39 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    6 Thread(s)

Alıntı ferhanANK Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Kardeş philips kulaklıkları hem fiyat olarak uygun hemde kalite olarakta iyi. Sony nin kulaklıklarını denedim. Bunlarda çok iyi. Onun haricinde çok gıcık olduğum beats kulakları var çok pahalı bence. Kalite olarakta ahım şahım bişe değiller.
    Bi marka daha var ama ismini tam hatırlayamıyorum Scehniser miydi neydi. Bunlarda çok kaliteli.
    Kardeş sen Normal kulaklık mi yoksa büyük kulaklikmi istiyorsun

Hocam ben kulak üstü kulaklık istiyorum. Kulaklık konusunda iyice hassaslaştım şu dönemde, elimdeki kulaklıklar artık tatmin etmiyor diyebilirim Güzel bir kulaklık bulursam, ömürlük olsun istiyorum. Yüksek fiyatlara çıkabilirim, bu ay almamda 3 ay sonra alırım yeter ki sağlam olsun

Elimden sennheiser, sony, apple, philips geçti hocam. Öğrendiğim durum şu oldu, güzel ses istiyorsan hangi marka olursa olsun belli bir miktarı geçmek gerek Tabi 800-1000 vermem. Ama 500-600 leri zorlayabilirim. Eğer sağlam, kablosuz ve herşeyle uyumlu olursa 500-600 olması sorun değil. Öbür türlü kablolu olması halinde bu kadar fiyat veremem. Kısacası hocam, kafam çok karışık işte şöyle güzel kaliteli video kesitleri bulabilirsem bi ara media markt te filan deneyip, gözlem yapayım diyorum

5. PureMusic üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (05-29-2014)

Status
    ferhanANK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ferhanANK

Senior Member
    Nereden
    PSLAND:)
    Ettiği Teşekkür
    61.630
    Aldığı Teşekkür
    11.239
    Dedikoduları
    192 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    9 Thread(s)
    Alıntı PureMusic Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Hocam ben kulak üstü kulaklık istiyorum. Kulaklık konusunda iyice hassaslaştım şu dönemde, elimdeki kulaklıklar artık tatmin etmiyor diyebilirim Güzel bir kulaklık bulursam, ömürlük olsun istiyorum. Yüksek fiyatlara çıkabilirim, bu ay almamda 3 ay sonra alırım yeter ki sağlam olsun

Elimden sennheiser, sony, apple, philips geçti hocam. Öğrendiğim durum şu oldu, güzel ses istiyorsan hangi marka olursa olsun belli bir miktarı geçmek gerek Tabi 800-1000 vermem. Ama 500-600 leri zorlayabilirim. Eğer sağlam, kablosuz ve herşeyle uyumlu olursa 500-600 olması sorun değil. Öbür türlü kablolu olması halinde bu kadar fiyat veremem. Kısacası hocam, kafam çok karışık işte şöyle güzel kaliteli video kesitleri bulabilirsem bi ara media markt te filan deneyip, gözlem yapayım diyorum
    Maşallah kardeş zaten işin pirisin nikinden anlaşılıyor dj yolunda emin adımlarla ilerleyen @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] kardeşim inşallah hertürlü konuda yardımcı olur. Kulaklıkların yapildiklari malzemeleri bile Sayar yani internette ps3 için kablosuz sony kulaklik begenmiştim. Mediamark tada deneme fırsatım oldu. Şimdide ps4 için istiyorum Fiyatı 350-400 tl civarı biseydi.
    Dediğin gibi herşeye uyumlu. Bass konusunda mükemmeldi.Linki bilgisayardan bakar yollarım inşallah.

7. 2 kişi ferhanANK üyemize teşekkür etti:
    Cihan Ünlü (05-29-2014),PureMusic (05-29-2014)

Status
    PureMusic

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    436
    Aldığı Teşekkür
    671
    Dedikoduları
    39 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    6 Thread(s)

Alıntı ferhanANK Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Maşallah kardeş zaten işin pirisin nikinden anlaşılıyor dj yolunda emin adımlarla ilerleyen @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] kardeşim inşallah hertürlü konuda yardımcı olur. Kulaklıkların yapildiklari malzemeleri bile Sayar yani internette ps3 için kablosuz sony kulaklik begenmiştim. Mediamark tada deneme fırsatım oldu. Şimdide ps4 için istiyorum Fiyatı 350-400 tl civarı biseydi.
    Dediğin gibi herşeye uyumlu. Bass konusunda mükemmeldi.Linki bilgisayardan bakar yollarım inşallah.

Müzik alanında hobi olarak çocukluktan beri elektro gitar klasik gitarla uğraşıyorumda hocam, ister istemez o alanda birşeyler öğrendim

Evet onlar gerçekten güzel fiyatına göre, keşke xbox 360 ta kullanılma imkanı olsa. Son olarak gold çıktı ps4 için değil mi hocam? 299 fiyatı vardı diye hatırlıyorum yanlışım olabilir

Çok kaliteli ses almak ve ya müzik dinlemek için aramıyorum. Film ve oyun oynayacağım için seslerin nereden geldiğini az çok kestirebilmek ve seslerdeki netlik daha ön planda olmalı. Bu tarz bir kulaklık şu ana kadar hiç almadığım için oyuncu ve ya film kulaklığı ( artık hangisi daha doğru olursa ) konusunda bilgim yok. Bunun için dediğim tarz dosyaları istemiştim, marketlerde fikir sahibi olurum diye. Bu arada teşekkür ederim ilgin için

9. PureMusic üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (05-29-2014)

Status
    boostibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    41
    Dedikoduları
    8 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    3 Thread(s)
    paran varsa beats al kardeş o kadar diyorum müthiş 500 tll studio lar

11. boostibo üyemize teşekkür edenler:
    PureMusic (05-29-2014)

Status
    PureMusic

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    436
    Aldığı Teşekkür
    671
    Dedikoduları
    39 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    6 Thread(s)

Alıntı boostibo Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    paran varsa beats al kardeş o kadar diyorum müthiş 500 tll studio lar
    Bildiğim kadarıyla xbox ve tv ile bağlantı kuramıyor kablosuz olanları. Yorumun için teşekkür ederim.

13. PureMusic üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (05-29-2014)

Status
    Cihan Ünlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cihan Ünlü

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    645
    Aldığı Teşekkür
    1.580
    Dedikoduları
    28 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    2 Thread(s)
    Ferhan çağırmış hemen geldim. Oyun,music,film için düşünüyorsan sana önereceğim kulaklık; Creative SoundBlaster Tactic 3D Sigma. Bunu al arkana bakma.
    Asus Gtx 770 - AMD Fx 8350 4.5 GHZ O.C - 16GB Gskill RAM 2333 MHZ O.C - 256GB Corsair SSD - Asus CrossHair V Formula-Z

Soundcloud Exclusive Demo.

My New Project.

15. 3 kişi Cihan Ünlü üyemize teşekkür etti:
    (D33P) (06-20-2014),ferhanANK (05-29-2014),PureMusic (05-29-2014)

Status
    PureMusic

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    436
    Aldığı Teşekkür
    671
    Dedikoduları
    39 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    6 Thread(s)

Alıntı Cihan Ünlü Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Ferhan çağırmış hemen geldim. Oyun,music,film için düşünüyorsan sana önereceğim kulaklık; Creative SoundBlaster Tactic 3D Sigma. Bunu al arkana bakma.
    Teşekkürler hocam ilgin için, ama bu 3.5 mm girişli olmadığı için düşünmemiştim. Tv ye ve ya xbox a bağlayınca sonuç alamayacağım için bu sıkıntı yaratıyor.

17. PureMusic üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (05-29-2014)

Status
    PureMusic

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    436
    Aldığı Teşekkür
    671
    Dedikoduları
    39 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    6 Thread(s)

Bugün gittim kulaklıkları mümkün olduğunca oyun ve ya film üzerinde denemek için. Media Markt te sağolsunlar tüm kulaklıkları açıp koymuşlar, hepsini denedim tek tek. Belki benim gibi almak isteyen birisi olur diye azıcık bahsedeyim.

Oyun ve film için ve birçok platformda arayan varsa benim gibi, en başta 5.1, 7.1 surround u unutucak zaten Sadece stereo kategorisine bakmak zorunda oluyor telefon vs yerlerde de kullanmak için. 100 liradan 1000 liraya kadar kulaklıklara baktım ve uzun uzun inceledim, tabiki fiyat arttıkça daha iyi ses kalitesi veriyor ama oyun ve film için alınıyorsa, müziksel anlamda olağanüstü derecelere gelmesine gerek yok. Bu yüzden daha çok seslerin netliğine ve uzaklık hissiyatına dikkat ettim.

Şunu söyleyeyim, Sennheiser ve Sony nin 100 lirayı aşan modelleri bu konuda oldukça iyiydi. Zaten 500 lirayı aşan her kulaklık çok iyi diyebilirim, ama bence fazla gereksiz oluyor o kadar para saymak. Beats kulaklıklarda bir istisna var, kulaklıklarda aşırı konfor var. Yani gözlük kullanan bir insanım ve ilk defa gözlüğün sapına baskı yapmayan bir kulaklık yastığını hissettim diyebilirim. Buda çok daha fazla süre izleme ve ya oynama süresi sunacağından durumu olan alabilir diye düşünüyorum

Son olarakta gözüme takılan sony rf811 denen bir kulaklık var. Wireless özelliği var. 200 lira cüvarı. Güzel olan kısmı, wireless vericisi 3.5mm jack ile olduğundan neredeyse her cihazla uyumlu olduğunu biliyorum. 2 adet AAA pille çalışıyor. Satıcıya da bilmiyormuş gibi sordum garanti olsun diye, direk tak çalıştır mantığıyla çalışıyor.

19. PureMusic üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (05-30-2014)

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks