Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 7 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    çağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çağ

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    412
    Aldığı Teşekkür
    1.540
    Dedikoduları
    20 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    7 Thread(s)
    Bioshock Infinite Xbox360 %100 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Şaheser bi oyun İnsallah ps3 e de uyumlu olur oyunu bi türlü oyniyamadım yama olmadıgı için çok tesekkürler bende bu oyunla ugrasmak isterdim ama baska bir oyunun yamasıyla ugrasiyorum insallah bi kaç güne biter oyunu kendim çeviriyorum

Status
    spawn_666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    51
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    link nerede?

Status
    PureMusic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PureMusic

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    436
    Aldığı Teşekkür
    671
    Dedikoduları
    39 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    6 Thread(s)
    Alıntı spawn_666 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    link nerede?
    Koşmaya başla

Status
    The_Darkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    835
    Aldığı Teşekkür
    19.973
    Dedikoduları
    148 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)

Alıntı spawn_666 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    link nerede?
    Aaaa göremedin mi orada kos koca duruyor ilk sayfada iyi bak iyi bak görürsün

Status
    ferex28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatörümüz
    Ettiği Teşekkür
    206
    Aldığı Teşekkür
    3.237
    Dedikoduları
    29 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    3 Thread(s)
    Alıntı The_Darkness Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Aaaa göremedin mi orada kos koca duruyor ilk sayfada iyi bak iyi bak görürsün
    dostum çalışmaların iyi.güzel ücret talep ettiğinde yok.fakat randımanı artırmak adına konunun popülarite olmasını beklemek yerine linki versen kimse beklemese.ha test etmedim dersen gönder linki bana ps3 te deniyeyim.burada bekleyen üyeleri bekletmeyelim.

Status
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    835
    Aldığı Teşekkür
    19.973
    Dedikoduları
    148 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)

Alıntı ferex28 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    dostum çalışmaların iyi.güzel ücret talep ettiğinde yok.fakat randımanı artırmak adına konunun popülarite olmasını beklemek yerine linki versen kimse beklemese.ha test etmedim dersen gönder linki bana ps3 te deniyeyim.burada bekleyen üyeleri bekletmeyelim.
    test ettim bir bölüm oynadım sorun yok ben yukarıda öyle küstahca cevap vermek istemedim ama sağolsun ilk sayfadaki yazıları kimse okumuyor o yüzden yazdım popülarite yapma gibi hiç bir düşüncem olmadı şimdiye kadar sadece karşılığını görmek istedim o kadar bunu genelde yanlış anlıyorlar

7. 2 kişi The_Darkness üyemize teşekkür etti:
    ferex28 (06-20-2014),hdr72 (06-20-2014)

Status
    ferex28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatörümüz
    Ettiği Teşekkür
    206
    Aldığı Teşekkür
    3.237
    Dedikoduları
    29 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    3 Thread(s)
    Alıntı The_Darkness Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    test ettim bir bölüm oynadım sorun yok ben yukarıda öyle küstahca cevap vermek istemedim ama sağolsun ilk sayfadaki yazıları kimse okumuyor o yüzden yazdım popülarite yapma gibi hiç bir düşüncem olmadı şimdiye kadar sadece karşılığını görmek istedim o kadar bunu genelde yanlış anlıyorlar
    tmm güzel.dosyaları upload edersen.ben ps3 te deniyeyim.saglam bir oyunu türkçe oynamak çok güzel.bu arada eger başka çalışman yoksa Murdered soul suspect var.ben mcps4 te başladım ama işlerimin yogunlugundan ve kişisel sebeplerden bir türlü devam edemedim.düşünürsen eger bu oyunu yapmayı türkçe iyi olur.bundada baya türkçeye çevrilcek dosya çok.ne dersin?

Status
    PureMusic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PureMusic

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    436
    Aldığı Teşekkür
    671
    Dedikoduları
    39 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    6 Thread(s)
    Alıntı ferex28 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    tmm güzel.dosyaları upload edersen.ben ps3 te deniyeyim.saglam bir oyunu türkçe oynamak çok güzel.bu arada eger başka çalışman yoksa Murdered soul suspect var.ben mcps4 te başladım ama işlerimin yogunlugundan ve kişisel sebeplerden bir türlü devam edemedim.düşünürsen eger bu oyunu yapmayı türkçe iyi olur.bundada baya türkçeye çevrilcek dosya çok.ne dersin?
    Hocam onda pc de türkçe yaması olmadığı için yapılamıyordu. Yoksa dosyalara ulaşmıştı ankboy. Ama bir çalışma yapacaz, önümüzdeki hafta başlıyoruz bu oyunun çevirilerine.

Status
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    835
    Aldığı Teşekkür
    19.973
    Dedikoduları
    148 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)

seni bana allah gönderdi abi ben şimdi ps3 yamasını bitirdim tam deneme için adam arıyordum xbox ile uyumsuz dosyalar bende hdr72 arkadaşdan orjinal ps3 dosyalarını aldım önceki mesajlarımdada yazdım hedefim ps3 ile aynı çıkartmakdı ingilizcem yok maalesef ben pc'dekilerini xbox'a düzenliyorum o bile zor normal çeviri yapanların allah yardımcısı olsun The murrder bu sitede yapmayı düşünüyorlar ama pc ye çıkarsa yaparım
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

@[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] abi senden isteğim Türkçe yamayı deneyip 1-2 resim çekip bana göndermen bende direk konu açacam ama acil bugün lazım fazla bekletmekde istemiyorum

Status
    Sir John - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sir John

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    838
    Aldığı Teşekkür
    1.004
    Dedikoduları
    33 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    7 Thread(s)
    Türkçe karakterlerin de tam olması ayrı heyecanlandırıyor. Orjinal altyazı gibi aynı

Sayfa 7 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks