Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    Refleton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Refleton

Forum Admini
    Ettiği Teşekkür
    2.305
    Aldığı Teşekkür
    5.252
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)

Tekken 7'den Beklentileriniz

FerhanANK her ne kadar herkes benim ana karakterimin Heihachi olduğunu sansada birinci karakterim Bryan'dır Heihachi Altıncı falan olabilir.

TRYAMA! Jin ile Devil Jin zaten piskopatlar bence hiç gerek yok.

byercanx dijital içerik satması bencede normal fakat fiyatlar biraz hakkından fazla.

2. 4 kişi Refleton üyemize teşekkür etti:
    byercanx (08-10-2014),ferhanANK (08-11-2014),hdr72 (08-10-2014),TRYAMA! (08-11-2014)

Status
    Refleton

Forum Admini
    Ettiği Teşekkür
    2.305
    Aldığı Teşekkür
    5.252
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)

Bu arada benim PSN Refleton
    Refleton hesabi Türkiye'den rakip bulma konusunda skıntılı olduğu için RefletonTR hesabını açtım ve daha çok kullandığım hesabım RefletonTR dir eklemek isteyen arkadaşlar eklesinler.

Bir zamanlar şöyle çok Sessiz bir arkadaş vardı, onu şöyle tenhada yakalayamadım ya ona yanarım

4. 3 kişi Refleton üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (08-11-2014),hdr72 (08-10-2014),TRYAMA! (08-11-2014)

Status
    hdr72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    1.598
    Aldığı Teşekkür
    3.955
    Dedikoduları
    53 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    9 Thread(s)
    biz arcade salonlardan evimizdeki playstation konsollara geçişimizde dövüş oyunlarından uzaklaştık sebebide arcade stick sahibi olamamamızdır.

6. 3 kişi hdr72 üyemize teşekkür etti:
    byercanx (08-10-2014),ferhanANK (08-11-2014),TRYAMA! (08-11-2014)

Status
    byercanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    byercanx

Moderaking
    Ettiği Teşekkür
    1.526
    Aldığı Teşekkür
    5.281
    Dedikoduları
    91 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    5 Thread(s)
    Alıntı Refleton Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    FerhanANK her ne kadar herkes benim ana karakterimin Heihachi olduğunu sansada birinci karakterim Bryan'dır Heihachi Altıncı falan olabilir.

TRYAMA! Jin ile Devil Jin zaten piskopatlar bence hiç gerek yok.

byercanx dijital içerik satması bencede normal fakat fiyatlar biraz hakkından fazla.
    @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] bizdeki en büyük sıkıntı TR PSN, UK Merkezli Pound baz alınarak işlem görmemizdir. US PSN sahibi isen fiyatlar gayet makul.
    http://psxplanet.com / Açıldı #SceneNFO Playstation Sunumları Veritabanı Deposu △◯✕▢
    PS4 Modeli : CUH-1004A Rev : B01
    PS3 Modeli : CECHCxx FAT 60 GB PS2 Hardware Destekli CFW 4.50, 4,65 Spoff
    PS4 PSN : byercanx-tr
    PS3 PSN : byercanx-usa

Şu anda oynadığım oyun PS3: LIGHTNING RETURNS: FINAL FANTASY XIII
    Şu anda oynadığım oyun PS4: Diablo III: Ultimate Evil Edition

8. 4 kişi byercanx üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (08-11-2014),hdr72 (08-10-2014),Refleton (08-17-2014),TRYAMA! (08-11-2014)

Status
    (PS63) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    (PS63)

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    712
    Dedikoduları
    23 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    10 Thread(s)
    Alıntı hdr72 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    biz arcade salonlardan evimizdeki playstation konsollara geçişimizde dövüş oyunlarından uzaklaştık sebebide arcade stick sahibi olamamamızdır.
    Arcadestick eskiden türkiyede sıkıntıydı
    Ama şimdi yerli bi üretici var ve kaliteli üstelik uygun
    Evinde en az 2 dövüş oyunu varsa bu aletler şart
    Çünkü joysticklerle biyere kadar...

10. 3 kişi (PS63) üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (08-11-2014),hdr72 (08-11-2014),TRYAMA! (08-11-2014)

Status
    byercanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    byercanx

Moderaking
    Ettiği Teşekkür
    1.526
    Aldığı Teşekkür
    5.281
    Dedikoduları
    91 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    5 Thread(s)
    Arcade stick bana çok hantal geliyor. Gamepad alışınca daha kullanışlı.
    http://psxplanet.com / Açıldı #SceneNFO Playstation Sunumları Veritabanı Deposu △◯✕▢
    PS4 Modeli : CUH-1004A Rev : B01
    PS3 Modeli : CECHCxx FAT 60 GB PS2 Hardware Destekli CFW 4.50, 4,65 Spoff
    PS4 PSN : byercanx-tr
    PS3 PSN : byercanx-usa

Şu anda oynadığım oyun PS3: LIGHTNING RETURNS: FINAL FANTASY XIII
    Şu anda oynadığım oyun PS4: Diablo III: Ultimate Evil Edition

Status
    Sessiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sessiz

Kayıtlı Üye
    Nereden
    Cote D'Ivoire
    Ettiği Teşekkür
    4.887
    Aldığı Teşekkür
    3.143
    Dedikoduları
    3 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)
    Tekken deyince akan sular durur. Çok paslıyım 2 sene kadar önce mini bir iftar buluşmasında yada başka bir zaman ioriyagami beni dağıtmıştı ama benimle özleşen klasik olarak "tüm tekkencilere hodri meydan" demek istiyorum

Gelişim ve değişim şart. Yani bazı elemanların senaryo gereği oyundan çıkmaları lazım. İnsanı sıkmayacak bir tekken yapmaları için artık tüm karakterlere yeni kırmalar yeni kombolar hatta karaktere özgü minor ve major savunma ve saldırı taktikleri geliştirmeleri lazım ki yeni oyuncular da bu oyunu sevebilsin.

Bizim zamanımızda oyuncular atariciyi sabah açar, bilinçli bir oyuncu gördüğü zaman izler feyiz alırdı, konsol yokken ve net yaygın değilken bile move listi netten çıktı alır alette çalışırdı. Atari salonunda saatlerce aletin başında bekler izler gerekirse oynar hareketleri arkadaşlarına gösterir paylaşır öğrenir öğretirdi. Tüm günü bu tarz ıvır zıvır şeylerle gün öldürürdü. Şimdi her türlü imkan var ama eski ruh yok. Hepsinden önemlisi o eski "büyü" yok. Belki de benim için tükenmiştir. sene 96-97 senelerinde orta iki yada üçe giderken okuldan kaçar tekken 2 oynardık artık o tadı hiçbirşey vermiyor o nedenle hemen sıkılmaca şekli. Ülkedeki Yeni nesil X ve O ya basarak zeusları kesmekten haz aldıkça tekken ve tekkenciliğin gelişeceğini de pek sanmıyorum o da yitip gidecek diye iç çekip Refletona da meydan okuyorum
    Konu Sessiz tarafından (08-15-2014 Saat 12:50 AM ) değiştirilmiştir.

13. 2 kişi Sessiz üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (08-16-2014),Refleton (08-17-2014)

Status
    roverandom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Shinigami
    Nereden
    japonya
    Ettiği Teşekkür
    169
    Aldığı Teşekkür
    852
    Dedikoduları
    5 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    combo sacmalgini bitirsinler...sen elini kaldiramadan adam tumgucunu bitiriyor..oyun zevki kalmiyor..birde ozel vurus sacmaligida kalkmali...madem grafikte gercekcilik diye kasiyorlar o halde dogustede gerceklik getirsinler...abarti hareketlerden kacinilmis bir tekken daha iyi olmaz mi?

Status
    Ahmeteyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    80
    Aldığı Teşekkür
    34
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)
    Alıntı Refleton Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Bu arada benim PSN Refleton
    Refleton hesabi Türkiye'den rakip bulma konusunda skıntılı olduğu için RefletonTR hesabını açtım ve daha çok kullandığım hesabım RefletonTR dir eklemek isteyen arkadaşlar eklesinler.

Bir zamanlar şöyle çok Sessiz bir arkadaş vardı, onu şöyle tenhada yakalayamadım ya ona yanarım
    Hocam seni hatırlar gibiyim. Psn nickinden dolayı. Wins sayılarımı artırıyordun online'da..
    Benim nick TheRealTurk idi ama banlandı malesef..

Status
    Refleton

Forum Admini
    Ettiği Teşekkür
    2.305
    Aldığı Teşekkür
    5.252
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)

Alıntı Sessiz Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Tekken deyince akan sular durur. Çok paslıyım 2 sene kadar önce mini bir iftar buluşmasında yada başka bir zaman ioriyagami beni dağıtmıştı ama benimle özleşen klasik olarak "tüm tekkencilere hodri meydan" demek istiyorum

Gelişim ve değişim şart. Yani bazı elemanların senaryo gereği oyundan çıkmaları lazım. İnsanı sıkmayacak bir tekken yapmaları için artık tüm karakterlere yeni kırmalar yeni kombolar hatta karaktere özgü minor ve major savunma ve saldırı taktikleri geliştirmeleri lazım ki yeni oyuncular da bu oyunu sevebilsin.

Bizim zamanımızda oyuncular atariciyi sabah açar, bilinçli bir oyuncu gördüğü zaman izler feyiz alırdı, konsol yokken ve net yaygın değilken bile move listi netten çıktı alır alette çalışırdı. Atari salonunda saatlerce aletin başında bekler izler gerekirse oynar hareketleri arkadaşlarına gösterir paylaşır öğrenir öğretirdi. Tüm günü bu tarz ıvır zıvır şeylerle gün öldürürdü. Şimdi her türlü imkan var ama eski ruh yok. Hepsinden önemlisi o eski "büyü" yok. Belki de benim için tükenmiştir. sene 96-97 senelerinde orta iki yada üçe giderken okuldan kaçar tekken 2 oynardık artık o tadı hiçbirşey vermiyor o nedenle hemen sıkılmaca şekli. Ülkedeki Yeni nesil X ve O ya basarak zeusları kesmekten haz aldıkça tekken ve tekkenciliğin gelişeceğini de pek sanmıyorum o da yitip gidecek diye iç çekip Refletona da meydan okuyorum
    Gelişim açısından Tag 2 oldukça gelişmiş fakat biraz fazla kaçmış gibi bende aynen yazmmış olduğun gibi zamanında atari slonunda oldukça toz yutmuşum ve eski bir oyuncu olmama rağmen çok karışık geliyor Harada'nın dediğine göre Tekken 7 yeni başlayanlar için karmaşıklık açısından oldukça rahatlamış olacakmış...
    Yanız bir geçkekte var o eski büyü yok olup gidiyor atari salonları gibi tarihe karışıyor ülkemizde Tekken her geçen gün biraz daha yok olup gidiyor, geleceğe yonelik Tekken açısından tek umut ise bana göre Cospalyların yaygınlaşması yeni nesil de yok denecek kadar, orta düzey ve üstü oyuncular hep eski Tekken'cilerden olulşuyor onlarda gün geçtikçe yok olup gidiyor...

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks