Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    roverandom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Shinigami
    Nereden
    japonya
    Ettiği Teşekkür
    169
    Aldığı Teşekkür
    852
    Dedikoduları
    5 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Resident Evil hayranları için bomba gibi bir olay

Alıntı Sir John Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Onun filmini izlemiştim çok duygusal bir filmdi.
    ben sadece burda japon tvsinde gercek hikayesini gordum...filmi amerikan olunca bir anlam ifade etmedi bana bende seyretmedim.5 dakika youtube da baktim.....malum amerikan sinamasi sirf seyrettirecem diye hikayelere bin turlu ekleme yapiyorlar..hikayenin orjinalligi gidiyor..
    gercek hikayesinde adam evine almiyor kopegi sadece istasyonda yemek veriyor..amerikan filminde evine almis hatta koynunda yatiriyor....

amerikan sinmasinin bine bin yalan katmasi meshur hele tarihi malumatiniz zayifsa yandiniz , size oyle tarihi filmler gosteriyorlar ki biraz o konuda cahil olsaniz kandiniz ki ne kandiniz..300 deki gibi yada su yeni dracula daki gibi ....son filmde fatif sultan mehmed i canavar , vlad draculayi da mazlum,yigit ve onurlu aile babasi gibi cekmisler...
    sanki insanlari kaziklara oturtum karsisinda aksam yemegi yiyen patagonya prensi ...ama malesef bu tip sarlatan tarih anlatan filmlere Turkiyede ve dunya genelinde yasayan Turkler tepkilerini ortaya koymuyor ...yazik ki ne yazik...bu soytarilarda tepki almayinca bir sonraki filmde yalanlarin dozunu arttirarak yenilerini cekiyorlar
    Konu roverandom tarafından (10-14-2014 Saat 11:24 PM ) değiştirilmiştir.

2. roverandom üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (10-15-2014)

Status
    ferhanANK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ferhanANK

Senior Member
    Nereden
    PSLAND:)
    Ettiği Teşekkür
    61.578
    Aldığı Teşekkür
    11.235
    Dedikoduları
    192 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    9 Thread(s)
    Alıntı barbar2 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    doğru hatırlıyorsun @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] kardeşim.tokyo moskova falan simülasyon olarak vardı ve zombi ordusu saldırıyordu
    zombiler roket atar, jeep ve tank!!! ile üzerine geliyordu insanların

şu resimlere bi bakın.makineli kullanan zombi mi olur?

[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Kardeş zombilerinde bir onuru,haysiyeti var.Sürekli genleriyle felan oynarlarsa olacağı bu Aynı Terminatör ve Maymunlar Cehennemimdeki gibi akıllanmaya başlıyorlar.Belki diğer serilerde bizler zombi olacağız

4. ferhanANK üyemize teşekkür edenler:
    barbar2 (10-15-2014)

Status
    HD-WaTcHeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HD-WaTcHeR

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    936
    Aldığı Teşekkür
    925
    Dedikoduları
    3 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    5 Thread(s)
    Alıntı hdr72 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    7/24 oyun oynamaktan ne film ne dizi izleyebiliyorum
    Güldürdün moruk
    Arcade | Console | PC

6. HD-WaTcHeR üyemize teşekkür edenler:
    hdr72 (10-15-2014)

Status
    hdr72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    1.598
    Aldığı Teşekkür
    3.951
    Dedikoduları
    53 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    9 Thread(s)

true dedective var bir türlü fırsat bulup izleyemiyorum

8. hdr72 üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (10-15-2014)

Status
    Sir John - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sir John

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    838
    Aldığı Teşekkür
    1.004
    Dedikoduları
    33 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    7 Thread(s)
    Alıntı roverandom Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    ben sadece burda japon tvsinde gercek hikayesini gordum...filmi amerikan olunca bir anlam ifade etmedi bana bende seyretmedim.5 dakika youtube da baktim.....malum amerikan sinamasi sirf seyrettirecem diye hikayelere bin turlu ekleme yapiyorlar..hikayenin orjinalligi gidiyor..
    gercek hikayesinde adam evine almiyor kopegi sadece istasyonda yemek veriyor..amerikan filminde evine almis hatta koynunda yatiriyor....

amerikan sinmasinin bine bin yalan katmasi meshur hele tarihi malumatiniz zayifsa yandiniz , size oyle tarihi filmler gosteriyorlar ki biraz o konuda cahil olsaniz kandiniz ki ne kandiniz..300 deki gibi yada su yeni dracula daki gibi ....son filmde fatif sultan mehmed i canavar , vlad draculayi da mazlum,yigit ve onurlu aile babasi gibi cekmisler...
    sanki insanlari kaziklara oturtum karsisinda aksam yemegi yiyen patagonya prensi ...ama malesef bu tip sarlatan tarih anlatan filmlere Turkiyede ve dunya genelinde yasayan Turkler tepkilerini ortaya koymuyor ...yazik ki ne yazik...bu soytarilarda tepki almayinca bir sonraki filmde yalanlarin dozunu arttirarak yenilerini cekiyorlar
    Sonuçta kurgu dostum, bire bin katmazsan o filmi kaç kişi izler? Bu işin birde ticari boyutu var. Hatayı onlarda mı yoksa filmlerde gördüğü her şeyi gerçek zannedenlerde mi aramak gerek tartışılır.
    Bana izlerken hoş vakit yaşatan her film iyi filmdir. Kitaplardan, hatta üşeniyorsam wikipedia'dan açar gerçeğini öğrenirim filme de film olarak bakarım.
    Dracula'yı izlerken Fatih'e de Vlad'a da hayali karakter gözüyle bakarım olur biter. Bence sinema, tiyatro ve diziler özgür olmalılar. Onun yerine halk bilinçlenmeli ve her gördüğüne inanmamalı.
    Adamlar Licoln'ü de vampir avcısı yaptılar mesela. Gladiator'deki karakterlerin çoğu gerçek fakat orada da hikaye tamam alakasız, ama bu Gladiator'ü kötü bir film yapmaz.
    Hatchiko'da bence izlenmeyi hak eden bir film, gerçeği olduğu gibi yansıtmasada izlenilebilir, farzedin tamamen hayali bir senaryo üzerine çekilmiş bir film. Hem ne birini kötülüyor ne de birinin tarihini karalıyor.
    Sadece sevgiyi anlatan bir film. İnsanın göstermediği vefayı bir hayvan nasıl gösterir onu anlatıyor.

Mesele Türkiye'de The Passion of the Christ'da çok eleştiriliyor. "Yok efendim o ölen İsa değildi" falan filan... yaa filmi yapan adam kim? Adamlar Hristiyan kendi inançlarına göre çekmişler buna bile anlayış gösteremeyen insanlar var.
    Zaten bu filmden sonra Musevi lobileri Mel Gibson'ın kariyerini yok ettiler. Bakın o tarihten sonra doğru düzgün filmi yok adamın.

ABD sineması son zamanlarda özeleştiri de yapmaya başladı. İstedikleri bir Müslüman ülkede ortalığı karıştırıyorlar(Araplar karıştırdı süsü vererek tabi) sonra da "barış için geldik" diye adamların kanını emiyorlar...
    Geçen gün aynen böyle bir film izledim herif filmin başından sonuna kadar çibanın başı sandığı Arabı kovalıyor herifi bulup konuşturduğunda aslında bütün her şeyin sorumlusunun ABD olduğunu öğreniyor.

Onlarda artık son zamanlarda propagandayı bırakıp kendi gerçeklerini göstermeye başladılar. Bunların ilki de Nicolas Cage'in Savaş Tanrısı filmidir.

10. 2 kişi Sir John üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (10-15-2014),ozigorne (10-15-2014)

Status
    Shinigami
    Nereden
    japonya
    Ettiği Teşekkür
    169
    Aldığı Teşekkür
    852
    Dedikoduları
    5 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    savas tanrisi filmini defalarca seyrettim guzel bir film , afrikadaki pisligin sebebini acikca anlatiyor ama bu tip ornekler cok az ve genelde undergrand sinama dedikleri tayfa yapiyor ...

evet filmlere kurgu diye bakmak seyirdeki zevki dusurmuyor ama gercege dondugun zaman akillara kazinilan seylerin ilerde basimiza dert actigini farkedersin...15-16 yasindaki bir ergen bu filmi seyretse ilerdede politikaya atilsa aklindaki Turk imaji dracula zero daki Turk imaji olacak...

yada 300 de perslileri saldirgan caniler gibi gostermesi , madem tarafsiz bu hodukler o zaman neden perslilerin salldirma sebebinide gostermedi? biliyorsun ki atinalilar spartalilara karsi perslilerden yardim isteyip , bunun icin yemin edip perslilere biyat etti..sonra si okudugunuzda ogrenirsiniz....tarihi ve gercek olaylardan alinan ve uyarlanan filmlerde bir tarafindan kurgu uyduramazsin..bu ahlaksizliktir ve sonuclari gercekten de kotu olur ....

o yuzden ben bu yonde dusunmuyorum..bak bir geceyarisi ekspresi filmi yillarca avrupada basimizi agritti ...bunu yasamadik mi? kurgunun ayari vardir ...
    ozgurlukcu dusunceyi emin ol senden daha cok savunuyorumdur ama ozgurluk demek bir baskasina iftiralarla gercekleri carpitmak demek degil...

verdigin film ornegi mel gibson koyu dindar ve yahudileri gercekten de vahsi gostermis...evet kendi dini litaruturune gore isa nin sonunu yorumlamis , bunda sorun yok ama iskence sahnelerindeki abarti zaten tepki topladi ...ve bu hakli bir tepki..sonucta o gun olanlari kimse bilemez ...simdi bu filmdeki kurgu hristiyanlarin cogunda yahudi dusmanligi tohumlari serpmedi mi? emin ol serpti...bunun izlettirmek icin eklenen kurgu , insanlara dusmanlik asilamadi mi? demekki bazi seyere ozelikle gorsel sanatlara izlettirmek icin yapilan kurgu seyrederken kurgu deyip izlerim demek yanlis olmaz mi?

sonucta superman yada spiderman degil bu...gercek olaydan kesit adi altinda yapilan bir sey

bak bir kac ay once bir konu acmistim, dante inferno 2 nin baslangicinda kurt komutan selahaddin diye bahsetti, ama selahhaddin Turk oglu TURK tur..bu kurgu tarih deki gerceklige yapilan kotu amacli bir saldri degil mi simdi?

tepkimizi bunun icin verelim diyorum....yoksa her amerikan oyununda araplari terorist gosterdikleri gibi bizede bu sekilde gostermeye basliyacaklar....
    hatirla bakim avusturya seferi kusatmasi sirasinda yapilan tablolara?Turkleri seytan gibi gostermediler mi? bu beyinlere kazinmadi mi? biz barbar olarak hala anilmiyormuyuz?

kusura bakma sanatta kurgu hayeli seyde kabul edilir ama gercek olaylarin anlatiminda uydurmasyon ve kotu amacli kurgu kabul edilemez

12. roverandom üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (10-15-2014)

Status
    Sir John

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    838
    Aldığı Teşekkür
    1.004
    Dedikoduları
    33 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    7 Thread(s)
    Alıntı roverandom Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    savas tanrisi filmini defalarca seyrettim guzel bir film , afrikadaki pisligin sebebini acikca anlatiyor ama bu tip ornekler cok az ve genelde undergrand sinama dedikleri tayfa yapiyor ...

evet filmlere kurgu diye bakmak seyirdeki zevki dusurmuyor ama gercege dondugun zaman akillara kazinilan seylerin ilerde basimiza dert actigini farkedersin...15-16 yasindaki bir ergen bu filmi seyretse ilerdede politikaya atilsa aklindaki Turk imaji dracula zero daki Turk imaji olacak...

yada 300 de perslileri saldirgan caniler gibi gostermesi , madem tarafsiz bu hodukler o zaman neden perslilerin salldirma sebebinide gostermedi? biliyorsun ki atinalilar spartalilara karsi perslilerden yardim isteyip , bunun icin yemin edip perslilere biyat etti..sonra si okudugunuzda ogrenirsiniz....tarihi ve gercek olaylardan alinan ve uyarlanan filmlerde bir tarafindan kurgu uyduramazsin..bu ahlaksizliktir ve sonuclari gercekten de kotu olur ....

o yuzden ben bu yonde dusunmuyorum..bak bir geceyarisi ekspresi filmi yillarca avrupada basimizi agritti ...bunu yasamadik mi? kurgunun ayari vardir ...
    ozgurlukcu dusunceyi emin ol senden daha cok savunuyorumdur ama ozgurluk demek bir baskasina iftiralarla gercekleri carpitmak demek degil...

verdigin film ornegi mel gibson koyu dindar ve yahudileri gercekten de vahsi gostermis...evet kendi dini litaruturune gore isa nin sonunu yorumlamis , bunda sorun yok ama iskence sahnelerindeki abarti zaten tepki topladi ...ve bu hakli bir tepki..sonucta o gun olanlari kimse bilemez ...simdi bu filmdeki kurgu hristiyanlarin cogunda yahudi dusmanligi tohumlari serpmedi mi? emin ol serpti...bunun izlettirmek icin eklenen kurgu , insanlara dusmanlik asilamadi mi? demekki bazi seyere ozelikle gorsel sanatlara izlettirmek icin yapilan kurgu seyrederken kurgu deyip izlerim demek yanlis olmaz mi?

sonucta superman yada spiderman degil bu...gercek olaydan kesit adi altinda yapilan bir sey

bak bir kac ay once bir konu acmistim, dante inferno 2 nin baslangicinda kurt komutan selahaddin diye bahsetti, ama selahhaddin Turk oglu TURK tur..bu kurgu tarih deki gerceklige yapilan kotu amacli bir saldri degil mi simdi?

tepkimizi bunun icin verelim diyorum....yoksa her amerikan oyununda araplari terorist gosterdikleri gibi bizede bu sekilde gostermeye basliyacaklar....
    hatirla bakim avusturya seferi kusatmasi sirasinda yapilan tablolara?Turkleri seytan gibi gostermediler mi? bu beyinlere kazinmadi mi? biz barbar olarak hala anilmiyormuyuz?

kusura bakma sanatta kurgu hayeli seyde kabul edilir ama gercek olaylarin anlatiminda uydurmasyon ve kotu amacli kurgu kabul edilemez
    Haklısın kardeş ama güç onların elinde yapacak birşey yok. Onun için ya cehalletten kurtulacak insanlar ya da filmlere inanmaya devam edecekler.
    Ben bilinçli olduğum için bana etki etmiyor filmlerde gördüklerim. Olay aynı aklı değil uçkuru gelişmiş erkeğin nefsi yüzünden kadının yaşamını kıstlamaya benziyor.

Özeleştiri piysasa filmlerinde bile var artık. mesela son RoboCop'un başında kendi kendileriyle dalga geçiyorlar.
    İsa'ya yapılan işkenceler nereden bakılarak filme konulmuş bilmiyorum fakat paslı çivilerden yapılmış taç, ve çarmıha gerilme olayı resimlerde heykellerde her yerde mevcuttu zaten.

14. Sir John üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (10-15-2014)

Status
    Shinigami
    Nereden
    japonya
    Ettiği Teşekkür
    169
    Aldığı Teşekkür
    852
    Dedikoduları
    5 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı Sir John Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Haklısın kardeş ama güç onların elinde yapacak birşey yok. Onun için ya cehalletten kurtulacak insanlar ya da filmlere inanmaya devam edecekler.
    Ben bilinçli olduğum için bana etki etmiyor filmlerde gördüklerim. Olay aynı aklı değil uçkuru gelişmiş erkeğin nefsi yüzünden kadının yaşamını kıstlamaya benziyor.

Özeleştiri piysasa filmlerinde bile var artık. mesela son RoboCop'un başında kendi kendileriyle dalga geçiyorlar.
    İsa'ya yapılan işkenceler nereden bakılarak filme konulmuş bilmiyorum fakat paslı çivilerden yapılmış taç, ve çarmıha gerilme olayı resimlerde heykellerde her yerde mevcuttu zaten.
    dostum sagina soluna bir baksana ? cogunluk kim?bak en basidi su konun acilis cumlesine bakarmisin?ps4 alacam dikkat edecegim sey ne?saka gibi . benim yeni nesillerden beklentim sifira yakin ,egitim siztemi iyice cokmus, youtube da yada internetteki yalanlara inanan bir nesil yetisiyor

bu arada heykellere inanma fazla, istavroz dedikleri bile isa olumunden 300 sene sonra ortaya cikmis ve hristiyanlar olumunden 300 sene sonra tanri yerine koydular ..protestanlar haric...bak yine karsina cikmis sanat adina yapilan isa heykellerindeki kurgu bile onu gunumuzde tanri sifatina alinmasina ve ona tanri gibi tapilmasina yol acti....gercili iznik konsuluyle alakali olay ama gunumuze gelene kadar yapilan yanli sanat ve edebiyat tanrilastirmis...adamlar tanrim diye lord isaya dua ediyor ....6 milyar tahmini insan varsa 1 milyara ulasmayan azinlik haric belki o kadar bile yok, mallastirilmis ve aptallastirilmis bir yigin topuluk haline getirilmis ....kurgusal sanat ,edebiyat ve sinemada bunun en buyuk sebebi ...durum bu kadar ciddi yani...hachiko sevimli bir ornek ama malasef gerisi o kdar da masum degil

16. 2 kişi roverandom üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (10-15-2014),Sir John (10-15-2014)

Status
    Sir John

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    838
    Aldığı Teşekkür
    1.004
    Dedikoduları
    33 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    7 Thread(s)
    dostum sagina soluna bir baksana ? cogunluk kim?bak en basidi su konun acilis cumlesine bakarmisin?ps4 alacam dikkat edecegim sey ne?saka gibi . benim yeni nesillerden beklentim sifira yakin ,egitim siztemi iyice cokmus, youtube da yada internetteki yalanlara inanan bir nesil yetisiyor

bu arada heykellere inanma fazla, istavroz dedikleri bile isa olumunden 300 sene sonra ortaya cikmis ve hristiyanlar olumunden 300 sene sonra tanri yerine koydular ..protestanlar haric...bak yine karsina cikmis sanat adina yapilan isa heykellerindeki kurgu bile onu gunumuzde tanri sifatina alinmasina ve ona tanri gibi tapilmasina yol acti....gercili iznik konsuluyle alakali olay ama gunumuze gelene kadar yapilan yanli sanat ve edebiyat tanrilastirmis...adamlar tanrim diye lord isaya dua ediyor ....6 milyar tahmini insan varsa 1 milyara ulasmayan azinlik haric belki o kadar bile yok, mallastirilmis ve aptallastirilmis bir yigin topuluk haline getirilmis ....kurgusal sanat ,edebiyat ve sinemada bunun en buyuk sebebi ...durum bu kadar ciddi yani...hachiko sevimli bir ornek ama malasef gerisi o kdar da masum degil
    Sevdim seni kardeş aklı başında bilinçli adam bulmak kolay değil bu memlekette. Beni de suya getirir susuz götürürsün vallahi.

Evet Hacthiko'nun bir zararı yok. Bunu filme çevirebilmeleri için biraz daha derinleştirmeleri gerekirdi, adam filmde de sadece sokakta yere yemek koysa yarım saatte biterdi film. Ama sahibi bile olmayan sadece onu besleyen birine bu vefayı gösterdiyse bu köpek gözümde çok daha fazla büyümüştür. İnsana ne kıyaklar yapıyorsun da işi bitince selamı sabahı kesiyor. Aslında biz kendimize insan diyoruz. Dünyadaki bütün genel manada canılara "hayvan" diyip, cinslerine göre de "kedi köpek at tavşan" diye ayırıyoruz.
    Belki bir martı da aynı şeyi yapıyordur "Ben insanım, köpek, kedi, balık, ve şu iki ayak üzerinde yürüyenler hayvandır" diye düşünüyordur kim bilir.

PS4 demişken evet teknoloji konusunda çok cahiliz. Ve maalesef satıcılar da çok puşt. Geçen gün Teknosa'da geziyordum PHILIPS standına bakan bir herif vardı yanındaki adama "Satışları %15'den %40'a çıkaracağım oğlum bak gör" dedi. 5 dakika sonra bir aile geldi "Yardımcı olayım" dedi bu pzvnk afedersin. "TV bakıyorduk da" dediler. Bu herif aldı bunları PHILIPS standından SONY standına götürdü ve SONY'nin en baba modelini gösterdi, TV'nin arkasını çevirip kaç kaç wat elektrik harcadığını gösterdi.
    Sonra PHILIPS standına geri döndüler PHILIPS'in en külüstür modelini gösterdi, arkasını çevirdi kaç wat elektrik harcadığını okuttu, sonra da "Abi SONY'nin fiyatını gördünüz 4000TL, bu TV 1200TL hemde elektrikten tasaruf edip bilmem şu kadar zamanda TV'yi bedavaya getireceksin" dedi. ve bizim salaklarda bu dangalağa kandılar. Bir kere gösterdiği SONY, o PHILIPS'in muadili bir model değil çok fazla özelliği var işlemcisi daha güçlü ayrıca 3D. Bu da hem fiyatına hem de harcadığı elektriğe tabiki yansıyacak.
    (SONY'nin 1200-1300TL'lik modeli ile kıyaslasa bu yalanları söyleyemez tabi) Ama teknoloji özürlü olduğumuz için çoğumuzu rahatça kazıklıyorlar.

Status
    Shinigami
    Nereden
    japonya
    Ettiği Teşekkür
    169
    Aldığı Teşekkür
    852
    Dedikoduları
    5 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    evet malasef tezgahtarlik bu sekild yapiliyor Turkiyede, ben yurt disina yerlesmeden once senelerce taninmis firmalarda tezgahtarlik ve yoneticilik yaptim....
    benim yeni gelenlere ogrettigim ilk sey - durust ol ve sakin yalan soyleme , her malin alicisi farklidir ve kesinlikle bir mali satmak icin diger bir mali gomme -
    bu ahlakla sahip cik isine...malasef etrafinda gordugu sozde adi kurt saticilara kanip yalanla dolanla saticilik yapiyorlarlardi
    efendim ahlak aileden kazanilir sonradan ogrenilmez, demekki onlarin anasi babasida cal,cirp hersey munahtir i ogretip en ufak lafta din ,allah ve benim turbanli bacim diye feryat figan ediyordur..ama Allaha gidilen yol ahlaktan gecmiyor mu? dini inanci olamayan yada musluman yada herhangi bir dine bagli yada bagli olmayan herkesin insani deger olcusu ahlakindan gecer ....konu resident evilden nerelere geldi

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks