Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    ferhanANK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ferhanANK

Senior Member
    Nereden
    PSLAND:)
    Ettiği Teşekkür
    61.561
    Aldığı Teşekkür
    11.234
    Dedikoduları
    192 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    9 Thread(s)

2014 Kasım Celb Dönemi- 2.Sevk Askere Gidecekler.

Arkadaşlar,yarın sabah yola çıkıyorum inşallah..Hepiniz Allah a emanet olun @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] hayırlı tezkereler

2. 3 kişi ferhanANK üyemize teşekkür etti:
    esturgi (12-19-2014),monemu (12-19-2014),TRYAMA! (12-19-2014)

Status
    monemu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    2.183
    Aldığı Teşekkür
    834
    Dedikoduları
    21 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    2 Thread(s)
    Alıntı ferhanANK Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Arkadaşlar,yarın sabah yola çıkıyorum inşallah..Hepiniz Allah a emanet olun @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] hayırlı tezkereler
    Ben askerliğimi yapalı on yıldan fazla oldu. Benden @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] kardeşine, aklında tutman gereken bir iki tavsiye!

1. Askerde mantık yoktur, ne en önde olup sivril! Ne de en arkada olup unuttulmaya çalış. her zaman ortada ol! ( Hep en çok işi yapan en arkadaki ile en öndekidir. )
    2. Kesinlikle ama kesinlikle memleketlim, toprağım diyenden uzak dur. ( Çünkü Toprak , toprağı gurbette ... Neyse anlayan anladı. )
    3. Askerliğe başladığında sanki hiç bitmeyecekmiş hatta orada doğmuş hissine kapılacaksın, fakat bittiğinde ise nasıl bittiğini anlayamıyorsun bile. ( Adaptasyon süreci hep sancılıdır... Bunu hep aklında tut bir an bile çıkarma. Başlangıçta verilen Koordinasyon, oryantasyon ve spor gibi eğitimlere agırlık ver. kafanı mesgul tutar. )
    4. Askerlikte meslek önemlidir, Yemin törninden sonra meslek sorarlar Berber, Terzi, Boyacı vs. varsa söyle sakın saklama hem kafanı meşgul tutar hem de rahat geçirmeni sağlar. ( Yanlız ne yaparsan yap şoförlüğüm var deme! ehliyetin varsada sakla götürme araç zimmetlerle hiç birşey yapmazsa bile arkadaşınla aranı açar. )
    5. Doğu ile batıda askerlik çok farklıdır. Doğuda rahat eder iken, batıda adamı biraz sıkarlar. ( Eğitimden başını kaldıramazsın. )

şimdilik aklıma gelenler bunlar Hayırlısı ile git hayırlısı ile gel. ALLAH utandırmasın...
    Konu monemu tarafından (12-19-2014 Saat 09:05 AM ) değiştirilmiştir.

4. monemu üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (01-09-2015)

Status
    ferhanANK

Senior Member
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    61.561
    Aldığı Teşekkür
    11.234
    Dedikoduları
    192 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    9 Thread(s)

@[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] Kardeş kusura bakma gec cevap yazdığım için. 19 aralıkta teslim olmuştum. Telefonda soktum ama arama yapıldığını görünce babalara verdim. Keskede soksaydim inşallah usta birliğinde sokabilirim.
    Çok teşekkür ettim taktikler için. Bekliyorum Nasihatleri

Buda bugünkü yemin töreninden değerli can dostlar

Отправлено с моего SM-N9000Q через Tapatalk
    Konu ferhanANK tarafından (01-09-2015 Saat 07:44 PM ) değiştirilmiştir.

6. ferhanANK üyemize teşekkür edenler:
    monemu (01-13-2015)

Status
    The_Darkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    835
    Aldığı Teşekkür
    19.907
    Dedikoduları
    148 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)
    Vayy askere bak çakı gibi bir anda acemi birliğimi hatırllatın sanki oradaymışım gibi nasıl gidiyor askerlik memnun musun ?

8. The_Darkness üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (01-10-2015)

Status
    ferhanANK

Senior Member
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    61.561
    Aldığı Teşekkür
    11.234
    Dedikoduları
    192 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    9 Thread(s)

Alıntı The_Darkness Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Vayy askere bak çakı gibi bir anda acemi birliğimi hatırllatın sanki oradaymışım gibi nasıl gidiyor askerlik memnun musun ?
    Eyvallah kardeş Dün yemin töreni vardı.Bizimkiler geldi yanıma sağolsun varolsunlar Salı akşamı Kırklareline ustabirliğine gideceğim inşallahÇok şükür 3 haftalık acemilikte herşey çok iyidi.Komutanlar,arkadaşlar,ortam felan.. Sağa dönn,sola dönnn, 1 2, 3 4, uygun adım marşla beraber söylenen marşlar çok iyiydi

10. 2 kişi ferhanANK üyemize teşekkür etti:
    insan (01-10-2015),monemu (01-13-2015)

Status
    insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insan

Tanrı Türk'ü korusun*
    Ettiği Teşekkür
    1.406
    Aldığı Teşekkür
    1.482
    Dedikoduları
    20 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı ferhanANK Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Eyvallah kardeş Dün yemin töreni vardı.Bizimkiler geldi yanıma sağolsun varolsunlar Salı akşamı Kırklareline ustabirliğine gideceğim inşallahÇok şükür 3 haftalık acemilikte herşey çok iyidi.Komutanlar,arkadaşlar,ortam felan.. Sağa dönn,sola dönnn, 1 2, 3 4, uygun adım marşla beraber söylenen marşlar çok iyiydi
    Hoşgeldin ve hayırlı tezkereler kardeş.Tam asker tipi olmuşun elbise çok yakışmış.Sen gelene kadar Ps4 kırılacak bu sözümü unutma
    Sen kaç doğumluydun?
    "Türkler size saldırmadan siz sakın Türklere saldırmayın çünkü onların gelecekte İslamiyet'e çok hizmetleri bulunacaktır.''

12. 2 kişi insan üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (01-10-2015),monemu (01-13-2015)

Status
    GAMEMASTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    1.744
    Aldığı Teşekkür
    2.364
    Dedikoduları
    45 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    9 Thread(s)
    Hayırlı tezkereler abi
    PlayStationNetworkHeisenbergJesse1

14. 2 kişi GAMEMASTER üyemize teşekkür etti:

Status
    The_Darkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erişim Engelli
    Ettiği Teşekkür
    835
    Aldığı Teşekkür
    19.907
    Dedikoduları
    148 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)
    benim gittiğimde yaz zamanıydı ayaklarımın altı su toplamıştı yürüyüş yapacaz diye be 75 gün acemilik yaptım çavuş eğitim bölüğü olduğumuz için zaten bizden sonrada orası değişti çavuş epitmiyorlar hayırlı teskereler ferhanım

16. 2 kişi The_Darkness üyemize teşekkür etti:

Status
    ferhanANK

Senior Member
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    61.561
    Aldığı Teşekkür
    11.234
    Dedikoduları
    192 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    9 Thread(s)

Alıntı The_Darkness Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

benim gittiğimde yaz zamanıydı ayaklarımın altı su toplamıştı yürüyüş yapacaz diye be 75 gün acemilik yaptım çavuş eğitim bölüğü olduğumuz için zaten bizden sonrada orası değişti çavuş epitmiyorlar hayırlı teskereler ferhanım
    Çavuşların işi zor valla.Bizim ordada vardı 81 çavuş eğitim diye.Biz sabah 6 da kahvaltı sırası beklerken,onlar marşlar eşliğinde yürüyüş yapıyorlardı uygun Alayı inletiyorlardı valla.Ne insanlar vardı ya.İnsan demeye bin şahit lazım valla.Sanki insan değilde başka birşeylerdiEyvallah
    @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] : Eyvallah kardeşim sağolasın.Darısı sana ve diğerlerine inşallah
    @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]: Abicim 87 liyim ben.Üniversite,iş,güç derken bu zamana nasip oldu

18. 2 kişi ferhanANK üyemize teşekkür etti:
    GAMEMASTER (01-13-2015),monemu (01-13-2015)

Status
    insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insan

Tanrı Türk'ü korusun*
    Ettiği Teşekkür
    1.406
    Aldığı Teşekkür
    1.482
    Dedikoduları
    20 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Bedelliden yararlanamadın mı?Boşver iyi ki de yararlanmamışın bedelli büyük haksızlık sağlıklı olan her Türk erkeği çakı gibi yapmalı.
    "Türkler size saldırmadan siz sakın Türklere saldırmayın çünkü onların gelecekte İslamiyet'e çok hizmetleri bulunacaktır.''

20. 2 kişi insan üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (01-11-2015),monemu (01-13-2015)

Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks