Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    Kuon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

PsVita Psp Oyunlarını Oynatması İçin Hangi Sürüm Alınmalı

PsVita Psp Oyunlarını Oynatması İçin Hangi Sürüm Alınmalı

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba yarın yeni bir vita almayı düşünüyorum 2.el bir kaç soru sormak istiyorum.

1- Aldığım psvita da psp oyunlarını oynayabilir miyim bunun için versiyon kaç olmalı ve orjinal oyun alımından bahsedilmiş bunu illa psn den mi almak gerek yoksa kutulu alsak da olur mu ya da başka bir yolu var mı? çünkü kredi kartım yok ( 3 ay sonra çıkartacağım) o yüzden kutulu almam gerek.
    2- Bu orjinal oyunu sadece 1 defa almamız yeterli mi yoksa daha sonradan açık kapanıyor mu?
    3- Kırarsam tüm psp oyunlarını oynayabilir miyim?
    4- Ps1 Oyunları için durum nedir.

Bir de alacağım bir psvita nın sürümü 4.31 falan demişti yanlış hatırlamıyorsam bu kırılabiliyor mu psp oyunları için?

Teşekkürler.
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Dosyanın yüklenmesi esnasında hata...
    • » Pes 2013
    • » PS3 4.55 Jailbreak (Downgrade yapmadan)
    • » PSP Oyun Arşivim ( Devam Edecek )
    • » Heavy Rain
    • » Xbox Live İndirimleri Son Sürat Devam...
    • » Tropico 4 Xbox360 (DLC)
    • » arkadaşlar güncel oyunları yüklüyorum...
    • » Fatal Crash İntercepted !
    • » Taso ariyorum

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » PSVita 1.81 VHBL Videosu Yayımlandı
    • » [GENIS REHBER] 3.60 OFW KURUMU VE...
    • » PS Vita Downgrader Geliyor ( 2.10 -...
    • » PSVita PKG dosyası Yüklendi [ POC ] Beta
    • » Ps vita oyun sorunu
    • » Yeni Psp Demo Kurulum Ve Adrenaline...
    • » ps vita Gladiators begins ve 3.30...
    • » Space Invaders Extreme VHBL Is Here:...
    • » PSVITA İçin Exploit Nasıl bulunur ?...
    • » TN-V10 by Total Noob has arrived with...

Konu Kuon tarafından (12-04-2014 Saat 10:15 PM ) değiştirilmiştir.

2. Kuon üyemize teşekkür edenler:
    Kerbergonem (01-09-2015)

Status
    insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insan

Tanrı Türk'ü korusun*
    Ettiği Teşekkür
    1.406
    Aldığı Teşekkür
    1.482
    Dedikoduları
    20 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı Kuon Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba yarın yeni bir vita almayı düşünüyorum 2.el bir kaç soru sormak istiyorum.

1- Aldığım psvita da psp oyunlarını oynayabilir miyim bunun için versiyon kaç olmalı ve orjinal oyun alımından bahsedilmiş bunu illa psn den mi almak gerek yoksa kutulu alsak da olur mu ya da başka bir yolu var mı? çünkü kredi kartım yok ( 3 ay sonra çıkartacağım) o yüzden kutulu almam gerek.
    2- Bu orjinal oyunu sadece 1 defa almamız yeterli mi yoksa daha sonradan açık kapanıyor mu?
    3- Kırarsam tüm psp oyunlarını oynayabilir miyim?
    4- Ps1 Oyunları için durum nedir.

Bir de alacağım bir psvita nın sürümü 4.31 falan demişti yanlış hatırlamıyorsam bu kırılabiliyor mu psp oyunları için?

Teşekkürler.
    1-4.31 şu an son versiyon ve 4.31 için açık oyun henüz yok ama bulunur bulununca indirir tüm Ppsp oyunlarını oynarsın,Psn dolayısıyla kredi kartı şart o tür oyunlar kutulu satılmıyor.
    2-Orjinal oyunu alır o an için kırar oynarsın ama yarın sürüm değiştirmek istersen başka bir oyun gerekir.Sürüm değiştirmediğin sürece sorun yok.
    3-Kırarsan oyun seçmez tüm Psp oyunlarını oynatır.
    4-Ps1 oyunları Vita'da oynanıyor mu emin değilim.

Not:Boşuna 2. ele para verme,şarjlı cihazlar mecbur kalmadıkça 2.el alınmaz,sürüm zaten son sürümmüş,fiyatlarıda çok düştü,sıfır al.
    "Türkler size saldırmadan siz sakın Türklere saldırmayın çünkü onların gelecekte İslamiyet'e çok hizmetleri bulunacaktır.''

4. insan üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (12-05-2014)

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Alıntı insan Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    1-4.31 şu an son versiyon ve 4.31 için açık oyun henüz yok ama bulunur bulununca indirir tüm Ppsp oyunlarını oynarsın,Psn dolayısıyla kredi kartı şart o tür oyunlar kutulu satılmıyor.
    2-Orjinal oyunu alır o an için kırar oynarsın ama yarın sürüm değiştirmek istersen başka bir oyun gerekir.Sürüm değiştirmediğin sürece sorun yok.
    3-Kırarsan oyun seçmez tüm Psp oyunlarını oynatır.
    4-Ps1 oyunları Vita'da oynanıyor mu emin değilim.

Not:Boşuna 2. ele para verme,şarjlı cihazlar mecbur kalmadıkça 2.el alınmaz,sürüm zaten son sürümmüş,fiyatlarıda çok düştü,sıfır al.
    Cevaplar için teşekkürler peki şuan kırılabilen en yüksek versiyon nedir?

Status
    insan

Tanrı Türk'ü korusun*
    Ettiği Teşekkür
    1.406
    Aldığı Teşekkür
    1.482
    Dedikoduları
    20 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    En son 3,18 de açık vardı ve Gladiator Begins oyunu ile kırılıyordu bildiğim ama oyun hala psn de mi psn de ise açığı kapatıldı mı bilemiyorum.

Not:PS VİTA'NIN SON SÜRÜMÜ 4.31 DEĞİL 3.35.BOŞ BULUNMUŞUM.
    Konu insan tarafından (12-04-2014 Saat 11:51 PM ) değiştirilmiştir.
    "Türkler size saldırmadan siz sakın Türklere saldırmayın çünkü onların gelecekte İslamiyet'e çok hizmetleri bulunacaktır.''

7. insan üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (12-05-2014)

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Alıntı insan Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    En son 3,18 de açık vardı ve Gladiator Begins oyunu ile kırılıyordu bildiğim ama oyun hala psn de mi psn de ise açığı kapatıldı mı bilemiyorum.

Not:PS VİTA'NIN SON SÜRÜMÜ 4.31 DEĞİL 3.35.BOŞ BULUNMUŞUM.
    Peki 4,31 nedir ve sürüme nerden bakılıyor. bir de son olarak ben fifa 14, mortal kombat 9 gibi oyunlar alacağım bunların online kısmı nasıl şu an yani oyuncu bulabilir miyim?
    Aslında bana psp oyunlarını oynatması bile yeterli.
    Konu Kuon tarafından (12-05-2014 Saat 01:16 AM ) değiştirilmiştir.

Status
    insan

Tanrı Türk'ü korusun*
    Ettiği Teşekkür
    1.406
    Aldığı Teşekkür
    1.482
    Dedikoduları
    20 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    4.31 bir ara Ps3 versiyonlarından biriydi şu an birşey ifade etmiyor yani hiçbir konsolun son versiyonu değil.
    Sistem bilgilerine System Settings ten bakılabilir.
    Fifa 15 çıktı Vita için ama Fifa 14 için de Mortal Combat için de Psn de mutlaka oyuncu vardır.
    Sırf Psp oyunları yeterli ise sıfır bir Psp al bence daha karlı ve avantajlı olursun, hala bile sıfır satılıyor piyasada. Vita ile boşuna uğraşılmaz Psp oyunları oynamak için sırf.

10. 2 kişi insan üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (12-05-2014)

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

4.31 bir ara Ps3 versiyonlarından biriydi şu an birşey ifade etmiyor yani hiçbir konsolun son versiyonu değil.
    Sistem bilgilerine System Settings ten bakılabilir.
    Fifa 15 çıktı Vita için ama Fifa 14 için de Mortal Combat için de Psn de mutlaka oyuncu vardır.
    Sırf Psp oyunları yeterli ise sıfır bir Psp al bence daha karlı ve avantajlı olursun, hala bile sıfır satılıyor piyasada. Vita ile boşuna uğraşılmaz Psp oyunları oynamak için sırf.
    Öncelikle cevaplar için teşekkürler..

Sırf değil tabi ben öncelikle Mk 9 ve Street Fighter x Tekken ve Fifa gibi oyunlar için aldım hocam bunun için foruma konu açtım size de sorayım.

Psvita yı aldım bugün 2. el olarak 4 GB hafıza kartı+ uncharted oyunu kutulu şekilde 300 TL ye aldım her neyse bir kaç soru sormak istiyorum .

1- Versiyon 3.01 durum böyleyken psn'e giriş yapamıyorum güncelleme gerekiyor diyor 3.01 de iken psn'e giriş yöntemi var mı.
    2- 3.01 Versiyonu psp oyunları için kırılabiliyor mu kırılıyorsa psn e nasıl gireceğim
    3- Güncelleme yapmalı mıyım? Yoksa böyle mi kalmalı.
    4- Usb ile pc ye bağlarken C0- 7926-4) HATASI veriyor bu nedir?
    5- Cihaz usb ile şarj edilebiliyor mu?

Status
    insan

Tanrı Türk'ü korusun*
    Ettiği Teşekkür
    1.406
    Aldığı Teşekkür
    1.482
    Dedikoduları
    20 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı Kuon Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Öncelikle cevaplar için teşekkürler..

Sırf değil tabi ben öncelikle Mk 9 ve Street Fighter x Tekken ve Fifa gibi oyunlar için aldım hocam bunun için foruma konu açtım size de sorayım.

Psvita yı aldım bugün 2. el olarak 4 GB hafıza kartı+ uncharted oyunu kutulu şekilde 300 TL ye aldım her neyse bir kaç soru sormak istiyorum .

1- Versiyon 3.01 durum böyleyken psn'e giriş yapamıyorum güncelleme gerekiyor diyor 3.01 de iken psn'e giriş yöntemi var mı.
    2- 3.01 Versiyonu psp oyunları için kırılabiliyor mu kırılıyorsa psn e nasıl gireceğim
    3- Güncelleme yapmalı mıyım? Yoksa böyle mi kalmalı.
    4- Usb ile pc ye bağlarken C0- 7926-4) HATASI veriyor bu nedir?
    5- Cihaz usb ile şarj edilebiliyor mu?
    En iyi Vita'dan anlayan @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] ,gördüm bazı sorularını cevaplamış ben sadece 5.sorunu cevaplayabilirim,onu biliyorum bir tek.

Evet usb den şarj edebilirsin System Settingsten Usb Power gibi bir yer olacak onu aktifleştir.

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

En iyi Vita'dan anlayan @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] ,gördüm bazı sorularını cevaplamış ben sadece 5.sorunu cevaplayabilirim,onu biliyorum bir tek.

Evet usb den şarj edebilirsin System Settingsten Usb Power gibi bir yer olacak onu aktifleştir.
    Teşekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks