Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    ps3tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Lightbulb God of War - Chains of Olympus PSP Türkçe Yama

God of War - Chains of Olympus PSP Türkçe Yama

Arkadaşlar Zamanında God of War - Chains of Olympus için türkçe yama yapılmış God of War - Chains of Olympus ve God of War - Ghost Of Sparta fakat çoğu link ölmüş acaba arşivinde varolan varsa upload ederse çok sevinirim şimdiden upload edicek olan arkadaş'a teşekkür ederim
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » mcmardinliserseri tripped AE detector
    • » Freesyle 3 Link Sorunu
    • » BioShock 1 Xbox360 (DLC)
    • » PS3'te Hata Aldigim PSP Oyunlari
    • » Batman: Arkham Origins Reveal Full...
    • » Marvel Ultimate Alliance USA (V2) FULL...
    • » AVG 2013 Coleccion Ultimate Edicion...
    • » Oyunlar Köleniz Olsun, Trainer Yapımı
    • » Xbox360 Kingdoms of Amalur Reckoning...
    • » Mark of the Ninja FULL + FLT...

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » Psp
    • » PSP Alınır Mı?
    • » Oyunları Donanlara Öneri
    • » Psp oyundan çıkamıyorum
    • » Bir kaç amatörce soru fakat önemli :D
    • » Psp Go mu PSP 3004 mu
    • » PSP'de AltYazı Film İzleme... [JoKedR...
    • » 6.31 fw 3004 psp'yi kırmak?
    • » Daha psp almadım..
    • » Tüm Oyun Tavsiyeleri Buraya!!

Status
    turkishgamer1981 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    MERHABA ARKADAŞLAR '' GOD OF WAR - CHAİNS OF OLYMPUS '' İÇİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞUM TÜRKÇE YAMAYI YAYINLAMIŞ BULUNMAKTAYIM.

TÜRKÇE YAMAYA ULAŞMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR LİNKE BURADAN ULAŞABİLİR. :

1 - : [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

2 - : [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

NOT: LİNKE VİDEONUN ALTINDAKİ SAYFADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

su anda God Of War-Chain of Olympus icin bir Turkçe Yama çalışmasi yapiyorum. Henüz %50 si bitmiş durumda , yamayi bitirmem çok uzun surecek gibi gorunuyor. Zaten bende Chain of Olymposun yamasını çok aramama rağmen bulamamıştım bu yamayi bu yüzden yapmaya karar verdim. Beni asil zorlayan sa hic ingilizce bilmeden sadece ingilzce Türkçe sözlük proğramiyla yama yapmaya çalışmak oldu. ve bir diğer zorluksa karakter sınırının olması. İngilizcede 10 karakterlik cümle Türkçeye çevrildiğinde 20 karaktere kadar çıkabiliyor , bende cumle anlamını bozmadan kısaltmaya çalışıyorum ve bazi kelimelerden sesli harfleri bile çıkartmak zorunda kaldım , mesela '' bıraktım '' yerine '' bırktm '' yazmak zorunda kaldım daha böyle bir çok kelime var malesef. Ama yinede Türkçe yamayı en iyi sekilde yapmaya çalışıyorum. İngilizce yi Tam olarak bilmememe rağmen yaptiğim çeviriler oyunun sanaryosunu tam anlamıyla yansıtacağına emin olabilirsiniz. İnanın zaten bunun için çok uğraşıyorum. Şu an evimde internet yok o yüzden yorumlarınız olursa size geri dönüşü hemen yapamayabilirim. Yamayı 3-5 ay içersinde bitirmeyi düşünüyorum çünkü sadece haftada 1 gün yama üzerinde çalışabiliyorum. Eğer bende önce eskiden var olduğu söylenen yamayı veya yeni bir yama internette yayınlansa dahi bu Türkçe Yamayi yayinlamayi düşünüyorum. ve Bu Yama God of war - Chain of olympus'un PSP ve PPSSPP versiyonu için olacak. Eğe ilgi gösteren arkadaşlar olursa şimdiden teşekkür ediyorum.
    Konu turkishgamer1981 tarafından (01-13-2017 Saat 05:04 PM ) değiştirilmiştir.

Status
    LegendaryM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı turkishgamer1981 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    su anda God Of War-Chain of Olympus icin bir Turkçe Yama çalışmasi yapiyorum. Henüz %50 si bitmiş durumda , yamayi bitirmem çok uzun surecek gibi gorunuyor. Zaten bende Chain of Olymposun yamasını çok aramama rağmen bulamamıştım bu yamayi bu yüzden yapmaya karar verdim. Beni asil zorlayan sa hic ingilizce bilmeden sadece ingilzce Türkçe sözlük proğramiyla yama yapmaya çalışmak oldu. ve bir diğer zorluksa karakter sınırının olması. İngilizcede 10 karakterlik cümle Türkçeye çevrildiğinde 20 karaktere kadar çıkabiliyor , bende cumle anlamını bozmadan kısaltmaya çalışıyorum ve bazi kelimelerden sesli harfleri bile çıkartmak zorunda kaldım , mesela '' bıraktım '' yerine '' bırktm '' yazmak zorunda kaldım daha böyle bir çok kelime var malesef. Ama yinede Türkçe yamayı en iyi sekilde yapmaya çalışıyorum. İngilizce yi Tam olarak bilmememe rağmen yaptiğim çeviriler oyunun sanaryosunu tam anlamıyla yansıtacağına emin olabilirsiniz. İnanın zaten bunun için çok uğraşıyorum. Şu an evimde internet yok o yüzden yorumlarınız olursa size geri dönüşü hemen yapamayabilirim. Yamayı 3-5 ay içersinde bitirmeyi düşünüyorum çünkü sadece haftada 1 gün yama üzerinde çalışabiliyorum. Eğer bende önce eskiden var olduğu söylenen yamayı veya yeni bir yama internette yayınlansa dahi bu Türkçe Yamayi yayinlamayi düşünüyorum. ve Bu Yama God of war - Chain of olympus'un PSP ve PPSSPP versiyonu için olacak. Eğe ilgi gösteren arkadaşlar olursa şimdiden teşekkür ediyorum.
    Hocam çeviride son durum nedir?

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı LegendaryM Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Hocam çeviride son durum nedir?
    Merhaba öncelikle ilgin için teşekkür ederim... Aslında hemen hemen bitti sayılır , ama çevirilerin bir bölümünü youtube daki '' God Of War: Chains of Olympus - Tüm Hikaye '' adlı bir videodan aldım , çeviriyi yapan '' assassin0064 '' adlı bir kullanıcıdır. Fakat çeviri deki cümleleri birebir kopyalamadım... Bu cümleleri ingilizce cümledeki karakter sayısıyla eşitlemek için tekrar düzenledim ve yamaya ekledim. Ama iş bununla bitmedi çünkü youtube daki videoda oyunun ana sahneleri çevrilmişti ve oyunun içinde bir çok ara sahne vardı. Bunlarıda kendim çevirdim ve tabi '' game.bin '' dosyasınında hepsini çevirmeye çalıştım , yani oyun içinde ekrana gelen mesajlardan menülere ve tanrıları ve tapınakları tanıtan Oyunun içindeki Kitaplara kadar hepsini.... ama hiç kolay olmadı elimden geldiğince doğru çeviri yapmaya çalıştım ... elbetteki yanlışlar vardır. Ve gelelim hatalara... Oyun içinde karakter sınırlamasından dolayı bir çok kelimenin kısaltmasını yazdım.... Bazı sahnelerde yazılar birbirine giriyordu bunları elimden geldiğince düzelttim... Bazı sahnelerde ise bir alt yazının bir önceki satırı bir sonraki satırdada yeniden geliyordu ve bir sonraki repliği göremeden hemen sonraki satıra geçiyordu.. bu hatalarıda kısmen çözebildim. Ama elimden geldiğince sorunları çözmeye çalıştım..... Güzel olansa God of war chain of sparta oyununun içindeki her kelimeyi Türkçe ye çevirdim sayılır. Ve yamayı henüz '' PSP '' de denemedim. Ama muhtemelen çalışıcaktır. Ben '' PPSSPP '' amulator üzerinde denedim. Birkaç düzeltme daha yapmam lazım... Açıkçası işlerimden dolayı fazlada zaman ayıramıyorum bu yüzden çok uzun sürdü ... Yamayı youtube üzerindeki kanalımdan da yayınlama durumum var ama henüz belli değil internetede çok sık girmiyorum.. Zaten yamayı yayınladığım zaman haberiniz olur. İnşallah bu bir ay içinde yayınlayacağım ...

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

God Of War Chain Of Olympus Türkçe Yama çalışması...

MERHABA ARKADAŞLAR '' GOD OF WAR - CHAİNS OF OLYMPUS '' İÇİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞUM TÜRKÇE YAMAYI YAYINLAMIŞ BULUNMAKTAYIM.

Konu turkishgamer1981 tarafından (01-13-2017 Saat 05:21 PM ) değiştirilmiştir.

Status
    sevincer7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Yama yalan oldu galiba

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Konu turkishgamer1981 tarafından (01-13-2017 Saat 05:21 PM ) değiştirilmiştir.

8. turkishgamer1981 üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (01-07-2017)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks