Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insan

Tanrı Türk'ü korusun*
    Ettiği Teşekkür
    1.406
    Aldığı Teşekkür
    1.482
    Dedikoduları
    20 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    PS4 Kırma İşlemi Son Aşamada!

Alıntı arslan0058 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Ps4 kırılınca xbox one satışları durur orası kesin ancak ps4 kırılırsa online oynayabilecekmiyiz orasıda var çümkü online olmadan ps4 ün bir anlamı kalmıyor bana göre
    Asıl online oyun hiçbir işe yaramıyor.28 senelik oyuncuyum toplasan 1 saat online oynamadım.Oyun dediğin single player olur.Kırılsın ve single player çalıştırsın yeter.
    "Türkler size saldırmadan siz sakın Türklere saldırmayın çünkü onların gelecekte İslamiyet'e çok hizmetleri bulunacaktır.''

Status
    arslan0058 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    127
    Aldığı Teşekkür
    16
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı insan Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Asıl online oyun hiçbir işe yaramıyor.28 senelik oyuncuyum toplasan 1 saat online oynamadım.Oyun dediğin single player olur.Kırılsın ve single player çalıştırsın yeter.
    kırılsında bendede jtaglı xbox var gta 5 de dolaşıp duruyorum keşke online da olsa eğlenceli hem artık bazı oyunlar sadece online oluyor destiny , the crew gibi

3. arslan0058 üyemize teşekkür edenler:
    insan (02-24-2015)

Status
    Sir John - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sir John

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    838
    Aldığı Teşekkür
    1.004
    Dedikoduları
    33 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    7 Thread(s)
    Alıntı insan Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    FIFA online olmadan zevki çıkmıyor ve bazı araba yarışı oyunları ama diğerleri için katılıyorum. Uncharted, Last of Us falan süper oyunlar ama onlineına bir kere bakıp çıkmışımdır.

5. Sir John üyemize teşekkür edenler:
    insan (02-24-2015)

Status
    hamdix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    Aldığı Teşekkür
    8
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    1.52 versiyon beklemedeyim

7. hamdix üyemize teşekkür edenler:
    insan (02-24-2015)

Status
    samety06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    Aldığı Teşekkür
    4
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    insan'a kesinlikle katılıyorum . PS4 ü single oynayanlardanım ve çok da memnunum. O Assassin's Creed'in hikayesine kendini bırakacaksın o seni alıp götürecek. Keza Uncharted serisi de öyle. Gece bütün ışıkları kapatıp sessizce hikayeyi yaşayacaksın . Eğer aksiyon istiyorsan online oynarsın , ancak ps4 için hem jailbreak hem de online oynama özelliklerinin kısa sürede çıkarılabileceğini zannetmiyorum.

9. 2 kişi samety06 üyemize teşekkür etti:
    hamdix (02-23-2015),insan (02-24-2015)

Status
    roverandom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Shinigami
    Nereden
    japonya
    Ettiği Teşekkür
    169
    Aldığı Teşekkür
    852
    Dedikoduları
    5 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    site sakinleri yeni eglencesini bulmus artık 1500 konu acılır bunun uzerine yahu psvita bile kırılmadı henuz ve uzerıne yuzlerce aynı konular acıldı simdide ps4 icin mi..hayır merak edip konuyuda okuyorum bir oncekinden farkı acan kısının nıkı ..yapmayın dostlar bir deli kuyuya tas atıyor deiger delilerde tası arıyopr sonra da atılan yalana kendinizi kandırıyorsunuz...bekleyin kırıldıgında zaten dosyalarıyla beraber konu acılır niye gereksiz geriliyorsunuz ki

11. 2 kişi roverandom üyemize teşekkür etti:
    insan (02-24-2015),jaguars4 (02-24-2015)

Status
    insan

Tanrı Türk'ü korusun*
    Ettiği Teşekkür
    1.406
    Aldığı Teşekkür
    1.482
    Dedikoduları
    20 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı roverandom Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    site sakinleri yeni eglencesini bulmus artık 1500 konu acılır bunun uzerine yahu psvita bile kırılmadı henuz ve uzerıne yuzlerce aynı konular acıldı simdide ps4 icin mi..hayır merak edip konuyuda okuyorum bir oncekinden farkı acan kısının nıkı ..yapmayın dostlar bir deli kuyuya tas atıyor deiger delilerde tası arıyopr sonra da atılan yalana kendinizi kandırıyorsunuz...bekleyin kırıldıgında zaten dosyalarıyla beraber konu acılır niye gereksiz geriliyorsunuz ki
    Sevgili arkadaşım Vita kırılmaz zaten oyunu yok ama yakında Ps4 kırılacaktır benim hiç endişem yok.Yeter ki oyun sayısı artsın hala yetersiz en son 1886 çıktı onu aldım aldğım 3. orjinal Ps4 oyunu oldu yakında artık internetten indirip oynayacağız buna inanıyorum benim internet hibernet 20 mpbs saniyede 3,01 mb çekiyor biraz hızı arttısam Ps4 oyunlarını indirmek için iyi olacak ben 35 mbps ye geçeyim şimdiden
    "Türkler size saldırmadan siz sakın Türklere saldırmayın çünkü onların gelecekte İslamiyet'e çok hizmetleri bulunacaktır.''

Status
    roverandom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Shinigami
    Nereden
    japonya
    Ettiği Teşekkür
    169
    Aldığı Teşekkür
    852
    Dedikoduları
    5 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    acıkcası dostum bu sene kırılmaz ama seneye kesın kırılır dıye dusunuyorum...ee kırılırsada eyvallah zararı yok...online dan yenş gelir kapısı buldu oyun firmaları nasılsa...bu hackerlar ortada dugun yokken davul zurna calmaya baslamasalar bu ıslem daha kısa surede bıter...bu tıp haberler seytana yol gostermek gıbı onlemlerın artmasını saglıyor ...derınden sessızce ılerlemek daha faydalı olur

Status
    (PS63) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    (PS63)

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    712
    Dedikoduları
    23 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    10 Thread(s)
    Sevgili arkadaşım Vita kırılmaz zaten oyunu yok ama yakında Ps4 kırılacaktır benim hiç endişem yok.Yeter ki oyun sayısı artsın hala yetersiz en son 1886 çıktı onu aldım aldğım 3. orjinal Ps4 oyunu oldu yakında artık internetten indirip oynayacağız buna inanıyorum benim internet hibernet 20 mpbs saniyede 3,01 mb çekiyor biraz hızı arttısam Ps4 oyunlarını indirmek için iyi olacak ben 35 mbps ye geçeyim şimdiden
    Yerinde olsam oyunları digital indiririm
    Madem internet hızın 3mbtlerde

Hem bu şekilde lenste aşınmaz. ..

15. (PS63) üyemize teşekkür edenler:
    insan (02-25-2015)

Status
    insan

Tanrı Türk'ü korusun*
    Ettiği Teşekkür
    1.406
    Aldığı Teşekkür
    1.482
    Dedikoduları
    20 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı (PS63) Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Yerinde olsam oyunları digital indiririm
    Madem internet hızın 3mbtlerde

Hem bu şekilde lenste aşınmaz. ..
    Ps4 ün taksidi yeni bitti 9 taksitle almıştım.Şimdiye kadar sadece 3 oyun aldım.
    1-Fifa 14
    2-Nba Live 14
    3-1886

Yani orjinale pek para vermem.Dolayısıyla Ps4 kırılana kadar orjinale para vermeyecem,kırılınca da internetten indirecem.Şu anda dijital indirsem belki biraz daha ucuz ama orjinale para vermem dediğim gibi kırılınca da 3.01 mb/sn yetersiz gelecek ya 25 mbps ya da 35 mbps ye geçmem lazım şu anda geçemiyorum taahütname imzalamışım 20 mbps içinç

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks