Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    lakoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    2
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Sony nin PS vita müşterilerine verdiği değer

Sony nin PS vita müşterilerine verdiği değer

Arkadaşlar sony ps vita ya söz verdiği desteği gerçekleştiremeyerek, özensiz dandik call of duty, resistance vs. gibi oyunlar çıkararak, doğru dürüst exclusive oyunlar yapmayarak ne kadar kötü bir firma olduğunu ispatlamıştır. Geçtiğimiz PSP bile çok daha büyük bir oyun kütüphanesine sahiptir. O günleri arar olduk. Cihaza, aksesuara, oyunlara, hafıza kartlarına verdiğimiz para çabası. Bu saatten sonra özel bir god of war, infamous veya syphon filter oyunuda beklemiyorum. Bütün desteği PS4 e yönelttiğini söylüyorlar bence buda çok ayıptır. Buna rağmen PS4 de elle tutulur oyun yok. The Order :1886 bile herkeste hayal kırıklığı yarattı. Artık eskisi gibi iyi ilhama sahip oyun geliştiricileri kalmadı SONY bünyesinde. İnşallah bundan sonraki exclusive PS4 oyunlarını da bu kadar kötü yapar da maskesinin düşüşünü herkes görür SONY'nin. PS4 ister 20 milyon satmış olsun ister daha fazla benim gözümde bir önceki nesile çıkan oyunların definitive versiyonlarını yapan, sürekli multiplatform oyunları yapan ve teknik özellikleriyle şu anki iyi ekran kartlı PC lerin kalitesine bile erişemeyen bir cihazdır. PS1,PS2, PS3 ve PSP benim için çok güzel konsollardı. Ancak bundan sonra SONY'e verdiğim paraları ve desteği çekiyorum. Belki daha ileride diğer konsollara kayarım. Şu an için PSvita'ya harcadığım paraları SONY'e helal etmiyorum. Bilmiyorum arkadaşlar sizler ne düşünüyorsunuz ama benim düşüncelerim böyledir.
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Gamepad hakkında
    • » Naruto Shippuuden Psp (480x272) Fansub
    • » 16gb mı yoksa 2 tane 8 gb mı ?
    • » GTA V'in İlk Oynanış Videosu Geldi
    • » CFW nedir? ne işe yarar ?
    • » Resident Evil 6 Ana Konu(Rgh/Jtag)
    • » 3.55 OFW li makina hakkında bazı...
    • » logans shadow online sorunu
    • » İstek Bölümü
    • » GTA V Hard Drive 2 !!!!!

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » Sony: AAA Oyunlar PS Vita'da İşlemeyen...
    • » PS Vita Video Camera Quality Test
    • » PSVita'dan Daha Çok Şey Göreceğiz _ ...
    • » Yoshida: "PS Vita İçin Geliştirilen...
    • » Beş PS Vita Oyunu Tek Pakete Giriyor
    • » 3G+Wifi Mı Yoksa Wifi Mi
    • » 1280 x 720 Video
    • » PSVita Hafıza Kartlarında ŞOK İndirim...
    • » Ys Serisinin Yeni Oyunu PS4 ve Ps Vita...
    • » Run Sackboy! Run! İOS İçin Çıktı !

2. 2 kişi lakoma üyemize teşekkür etti:
    ferhanANK (02-28-2015),insan (02-28-2015)

Status
    02gencay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    92
    Aldığı Teşekkür
    133
    Dedikoduları
    12 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    2 Thread(s)
    kardeş sony vitada çok büyük hatalar yaptı bende vita sahibi olarak bunu görüyorum ama elden ne gelir cihazda oynamaya değer oyunlar var şu an vitanın satış rakamı 10 milyon tane konsol sattı belki bu konsol sahipleri biraz sony yüklenirse birşeyler çıkar çıkacak güzel bazı oyunlarda var ama sonye benimde güvenim kalmadı neden dersin oyun çıkarmıyor cihaz kakalıyor ps4 için şu an çok erken 1400 tl ye cihazı almaya değmez türkiye şartlarında çok pahalı birde bence bu konsol savaşını kim kazanırsa onun yanında yer alacam xbox one ve ps4 hangisi daha başarılı oyunlar çıkarırsa bu konsonllardan tercih etmek lazım şu ps4 bir adım önde gibi görünüyor çıkaracağı oyunlar bunu gösteriyor ama hemen konsol alıp pişman olmamak lazım xbox one atak yaparsa xbox 360 daki gibi oyun sayısını bollaştırır hele birde cihazı erken kırarsa bunu xbox360 gördük ps3 çok geç kırılmıştı bunları xbox one yaparsa sony ps4 alanlar birkaç güzel oyun dışında paralarını orjinal oyuna mecbur vereeckler hele bir oyun 200 tl olmuş türkiye şartlarında 200 tl bir oyuna vermek çılgınlık orta bir vatandaş bu parayı nasıl versin bir ailenin mutfak masrafının yarısı ama görelim bakalım kim galip çıkacak ben önyargılı değilim sony playstation serilerinde bize çok imkan sağladı ps1 ps2 ps3 psp bizleri çok memnun etti ps4 bakalım ne yapacak satış rakamlarıda iyi 20 milyon cihaz sattı yani sözün kısası biraz sabretmek lazım bakalım hangisi galip gelirse ben o konsolu alacağım

4. 02gencay üyemize teşekkür edenler:
    insan (02-28-2015)

Status
    smallking05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    smallking05

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    113
    Aldığı Teşekkür
    746
    Dedikoduları
    9 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı lakoma Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Arkadaşlar sony ps vita ya söz verdiği desteği gerçekleştiremeyerek, özensiz dandik call of duty, resistance vs. gibi oyunlar çıkararak, doğru dürüst exclusive oyunlar yapmayarak ne kadar kötü bir firma olduğunu ispatlamıştır. Geçtiğimiz PSP bile çok daha büyük bir oyun kütüphanesine sahiptir. O günleri arar olduk. Cihaza, aksesuara, oyunlara, hafıza kartlarına verdiğimiz para çabası. Bu saatten sonra özel bir god of war, infamous veya syphon filter oyunuda beklemiyorum. Bütün desteği PS4 e yönelttiğini söylüyorlar bence buda çok ayıptır. Buna rağmen PS4 de elle tutulur oyun yok. The Order :1886 bile herkeste hayal kırıklığı yarattı. Artık eskisi gibi iyi ilhama sahip oyun geliştiricileri kalmadı SONY bünyesinde. İnşallah bundan sonraki exclusive PS4 oyunlarını da bu kadar kötü yapar da maskesinin düşüşünü herkes görür SONY'nin. PS4 ister 20 milyon satmış olsun ister daha fazla benim gözümde bir önceki nesile çıkan oyunların definitive versiyonlarını yapan, sürekli multiplatform oyunları yapan ve teknik özellikleriyle şu anki iyi ekran kartlı PC lerin kalitesine bile erişemeyen bir cihazdır. PS1,PS2, PS3 ve PSP benim için çok güzel konsollardı. Ancak bundan sonra SONY'e verdiğim paraları ve desteği çekiyorum. Belki daha ileride diğer konsollara kayarım. Şu an için PSvita'ya harcadığım paraları SONY'e helal etmiyorum. Bilmiyorum arkadaşlar sizler ne düşünüyorsunuz ama benim düşüncelerim böyledir.
    The order hayal kırıklığı mı yarattı kardeş o oyunu bir daha oyna bitir herkes ps4 teki en iyi oyun diyor böyle bir sürü dedikodu var ben birinde hayal kırıklığı yarattı dediklerini duymadım 10 15 forum gezmeme rağmen senin fikrin ise bende hayak kırıklığı yarattı de başkalarının adına konuşma ayrıca Psvita uzun bir süredir gündemde değil zaten uzun zamandır adam akıllı oyun yok onda bugün bu konuyu açmanın ne mantığı var onu anlamadım ps4 bencede şu anda mantıksız bir hareket en azından jb çıkılana kadar beklenir bu arada senin şu cümlenden anladım bir halt bilmediğini kusura bakmada yani ps4 e pc standartlarını bile yakalayaman konsol demenden xbox un japonyadaki temsilcisi ps4 e yenildikleri için istifa etti ayrıca ps4 çok üstün kaliteli bir konsol pc deki oyunları hangisini kasmadan oynuyabiliyorsun optimize sorunu olmadan Gta vice falan dersen gülerim zaten.Zaten bir konsol ile pc yi karşılaştıran birisi ile bu tartışmaya girmem bile. Yani neredeyse 1 1 buçuk yıldır ps vitada böyle bir durgunluk var konuyu bgün açmanda ne mantık var sony ps4 e kadar hiçbir online özelliği para ile sunmadı xbox sundu ama . istersen kullanma daha sony ürünü de kalitesiz bir firma değil yıllardır ps3 te oyunları online bedava oynuyorsun 2 3 hatasından böyle yargılama bence.

Status
    insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insan

Tanrı Türk'ü korusun*
    Ettiği Teşekkür
    1.406
    Aldığı Teşekkür
    1.482
    Dedikoduları
    20 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Ben 20 gün önce sattım ve rahatım.Bu saatten sonra bir halt olmaz.Devir 3ds in devri.
    "Türkler size saldırmadan siz sakın Türklere saldırmayın çünkü onların gelecekte İslamiyet'e çok hizmetleri bulunacaktır.''

7. insan üyemize teşekkür edenler:
    ferhanANK (02-28-2015)

Status
    smallking05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    smallking05

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    113
    Aldığı Teşekkür
    746
    Dedikoduları
    9 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    ayrıca uncharted 4 sonra wild hunt oyunları geliyor o zaman görürsün zaten ne kadar kaliteli oyun yaptıklarını bir tane exclusive oyun söyle bana berbat yaptıkları vitayı savunmuyorum psp bence kat kat iyi ama vitadaki oyun krizi yeni birşey değil ki şuanda onunla ilgili bir yazı paylaşıyorsun alttan birde sonye laf sokmuşsun ps4 e kötü demeler bu arada yanlış anlama senin fikirlerin saygı duyuyorum ama satış ta ondan sonra yaptığı kaliteli oyunlarda çok önde olan bir şirkete ps vita da oyun yok diyor diye laf atmak doğru değil ki sony zaten exclusive oyunları ps3 çıkarmayacak ( aynısını xbox da yapacak yine sony i gömme diye dedim ) millet bunun derdinde sen vitaya oyun yok derdindesin
    Konu smallking05 tarafından (02-28-2015 Saat 12:01 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks