Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    taylanozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    183
    Aldığı Teşekkür
    132
    Dedikoduları
    4 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Secondary Hesabımı Verebilirmiyim??

Secondary Hesabımı Verebilirmiyim??

Geçen ay ebaydan bir secondary hesap aldım oyunu oynadım ve bitirdim şimdi bu hesabı başka biri istiyor ona verebilirmiyim makinemden oyunu ve kullanıcıyı silip bilgileri ona versem kendi makinesine kurabilirmi??
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » Fifa 15 Coins Hack Generator
    • » Avatar:The Last Airbender Cosplay
    • » Online oyunlar hakkında birkaç sorum...
    • » PSP Radyo Lazım
    • » PS3 Donma Sorunu
    • » ps3 hdd ve 4.41.2 Rebug
    • » Xbox 360 Alacaklar için Muhtiş Bir...
    • » Gta v 3.55 fix dosyası
    • » Avatar:The Legend of Korra/Tr Altyazılı
    • » ahmet.unal074 tripped AE detector

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » Yeni Model Bir PlayStation 4 Duyuruldu
    • » Yeni PS4 Stokları 1550 TL'ye...
    • » Hemen ps4 alınmalımı
    • » Pek Çok Oyun, PS Vita Sürümüyle...
    • » PS4 Elime Geçince Kampanyası Devam...
    • » PlayStation 4, Firmware 2.0 Sorunları
    • » yeni ps4 alacağım fakat hangi versiyon...
    • » Bazı PS4 Kullanıcılarının Oyun...
    • » PlayStation 4 satış bazında yedi aydır...
    • » DualShock 4 ile Oynanan Her Oyun, Share...

Status
    zepharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    254
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Secondary hesaptan anladigim bitirdigin oyun o hesap adina alinmis degil mi? Eger boyle ise sen giris yapmadigin surece baska birisine bilgilerini verdiginde kullanabiliyor olmasi lazim ama oyunu sadece o hesap ile bagli oldugunda oynayabilir. Kazanacagi trophyler de secondary hesaba yazilir, trophy ile isimiz olmaz diyorsaniz bence dedigin gibi yapmak mumkun.

3. zepharoth üyemize teşekkür edenler:
    taylanozgur (05-27-2015)

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    183
    Aldığı Teşekkür
    132
    Dedikoduları
    4 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Alıntı zepharoth Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Secondary hesaptan anladigim bitirdigin oyun o hesap adina alinmis degil mi? Eger boyle ise sen giris yapmadigin surece baska birisine bilgilerini verdiginde kullanabiliyor olmasi lazim ama oyunu sadece o hesap ile bagli oldugunda oynayabilir. Kazanacagi trophyler de secondary hesaba yazilir, trophy ile isimiz olmaz diyorsaniz bence dedigin gibi yapmak mumkun.
    Evet dediğin gibi sadece o hesap adına alınmış oyun ve sadece o hesapla oynanıyor bir kere oynayacağım bir oyuna o kadar para vermek yanlış olur diye öyle almıştım.Ana hesabımla süreklilik arz eden oyunları alıyorum.o zaman makinemden kullanıcıyı ve oyunu silsem mümkündür yani.

Status
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    254
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı taylanozgur Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Evet dediğin gibi sadece o hesap adına alınmış oyun ve sadece o hesapla oynanıyor bir kere oynayacağım bir oyuna o kadar para vermek yanlış olur diye öyle almıştım.Ana hesabımla süreklilik arz eden oyunları alıyorum.o zaman makinemden kullanıcıyı ve oyunu silsem mümkündür yani.
    Kullanici ve oyunu silmen sart mi emin degilim fakat sen giris yapmadigin surece secondary hesap kullanicisini baska makinaya kurduklarinda oynayabilmeleri gerekir diye dusunuyorum. Secondary hesabi baskasina satmayacaksan, arkadasina vereceksen bir deneyin derim yalniz bazi oyunlarda PSN Store'da maksimum iki makinaya yukleyebilirsiniz gibi uyarilar goruyorum, eger bu bahsettigin oyun da bu tip bir oyun ise ve iki makina kotasi dolmussa calismayabilir.

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    183
    Aldığı Teşekkür
    132
    Dedikoduları
    4 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Alıntı zepharoth Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Kullanici ve oyunu silmen sart mi emin degilim fakat sen giris yapmadigin surece secondary hesap kullanicisini baska makinaya kurduklarinda oynayabilmeleri gerekir diye dusunuyorum. Secondary hesabi baskasina satmayacaksan, arkadasina vereceksen bir deneyin derim yalniz bazi oyunlarda PSN Store'da maksimum iki makinaya yukleyebilirsiniz gibi uyarilar goruyorum, eger bu bahsettigin oyun da bu tip bir oyun ise ve iki makina kotasi dolmussa calismayabilir.
    Aksilik olacak ya bugün bir baktım oyunu aldığım hesapla psne giremiyorum hesabınız banlandı yada süresiz askıya alındı mesajı çıkıyor.

Status
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    254
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı taylanozgur Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Aksilik olacak ya bugün bir baktım oyunu aldığım hesapla psne giremiyorum hesabınız banlandı yada süresiz askıya alındı mesajı çıkıyor.
    Aldigin secondary hesaba ayni anda farkli ulkelerden giris yapilmaya calisilmis ise Sony hesabi askiya alabiliyor. E-bay'den aldim demistin, eger degismedi ise e-bayden yaptigin alisverislerde 60 gun icinde saticiya dispute acabiliyordun, once bir saticiya sor istersen niye boyle oldugunu, tatmin edici cevap vermezse veya hic cevap vermezse dispute acip parani geri alabilirsin.

8. zepharoth üyemize teşekkür edenler:
    taylanozgur (05-30-2015)

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    183
    Aldığı Teşekkür
    132
    Dedikoduları
    4 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Aldigin secondary hesaba ayni anda farkli ulkelerden giris yapilmaya calisilmis ise Sony hesabi askiya alabiliyor. E-bay'den aldim demistin, eger degismedi ise e-bayden yaptigin alisverislerde 60 gun icinde saticiya dispute acabiliyordun, once bir saticiya sor istersen niye boyle oldugunu, tatmin edici cevap vermezse veya hic cevap vermezse dispute acip parani geri alabilirsin.
    satıcıyla irtabata geçtim sonye mail atmış cevap bekliyormuş para iadesi yapalım istersen dedi biraz daha bekliyelim dedim.bazen hesap tekrar açılıyormuş olazsa iade istiyeceğim.teşekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks