Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    Sayqho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayqho

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    Zonguldak
    Ettiği Teşekkür
    2.464
    Aldığı Teşekkür
    12.520
    Dedikoduları
    141 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    4 Thread(s)
    En Ucuz Psn Oyunları ve PS PLUS

Faydalı bir paylaşım @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] teşekkürler..

Bu arada mod. olmuşsun hayırlı olsun..

2. Sayqho üyemize teşekkür edenler:
    ndrcnr (06-23-2015)

Status
    ndrcnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ndrcnr

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    İzmir/Buca
    Ettiği Teşekkür
    156
    Aldığı Teşekkür
    2.672
    Dedikoduları
    19 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Alıntı Sayqho Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Faydalı bir paylaşım @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] teşekkürler..

Bu arada mod. olmuşsun hayırlı olsun..
    Sağolasın Hocam

4. ndrcnr üyemize teşekkür edenler:
    Sayqho (06-23-2015)

Status
    zepharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    254
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı isoctnky Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Bende kredi kartı var fakat akbank axess ve de master card. Nasıl alışveriş yaparım? Çünkü Hong Kong hesabı da ucuz filan diye söylenmişti (bu forum mu hatırlamıyorum) ama ödemede bir çok prüz oluyormuş. Banka da ekstra bi ücret alıyormuş diye elleşmedim. Yani Sizler nasıl bir yol izliyorsunuz biraz daha detay verir misiniz?
    Oncelikle Hong Kong hesabinin pek de ucuz olmadigini soyleyebilirim, TR PSN ile karsilastirirsan ucuz ama US PSN'e kiyasla pahali kaliyor, donemsel indirimli satislara denk gelirsen o zaman hesapli olabiliyor.
    Ben TR / US / UK / HK hesaplari kullaniyorum;
    TR hesabimi sanal kart ile acmistim, birkac oyun alimi yaptim sorun yasamadim TR PSN'de yazan TL fiyat ne ise karttan tami tamina o kadar kestiler,
    US hesabimda kredi karti tanimli degil alisveris sitelerinden PSN Gift Card (10-20-50 USD'lik) alip bu kartlardaki kodlari girerek yukleme yapiyorum, oyun/demo sayisinin diger ulke PSN'lerine gore fazla olmasindan oturu PSN Plus uyeligimi de US PSN hesabimdan aldim, US PSN'de en fazla 150 USD'ye kadar Gift Card yuklemesi yapabiliyorsun, eger elinde 150 USD'yi asan gift card varsa yukleyebilmek icin hesabindan harcama yapman gerekiyor aksi taktirde sistem yuklemene izin vermiyor.
    UK ve HK hesaplarimda da kredi karti tanimli degil, onlar icin de ihtiyacim oldukca US PSN'de yaptigim gibi alisveris sitelerinden PSN Gift Card alip yukleme yapiyorum. (UK ve HK'daki maksimum yukleme limitlerinin ne kadar oldugunu bilmiyorum)

6. 2 kişi zepharoth üyemize teşekkür etti:
    isoctnky (06-24-2015),ndrcnr (06-23-2015)

Status
    ndrcnr

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    İzmir/Buca
    Ettiği Teşekkür
    156
    Aldığı Teşekkür
    2.672
    Dedikoduları
    19 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Alıntı zepharoth Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Oncelikle Hong Kong hesabinin pek de ucuz olmadigini soyleyebilirim, TR PSN ile karsilastirirsan ucuz ama US PSN'e kiyasla pahali kaliyor, donemsel indirimli satislara denk gelirsen o zaman hesapli olabiliyor.
    Ben TR / US / UK / HK hesaplari kullaniyorum;
    TR hesabimi sanal kart ile acmistim, birkac oyun alimi yaptim sorun yasamadim TR PSN'de yazan TL fiyat ne ise karttan tami tamina o kadar kestiler,
    US hesabimda kredi karti tanimli degil alisveris sitelerinden PSN Gift Card (10-20-50 USD'lik) alip bu kartlardaki kodlari girerek yukleme yapiyorum, oyun/demo sayisinin diger ulke PSN'lerine gore fazla olmasindan oturu PSN Plus uyeligimi de US PSN hesabimdan aldim, US PSN'de en fazla 150 USD'ye kadar Gift Card yuklemesi yapabiliyorsun, eger elinde 150 USD'yi asan gift card varsa yukleyebilmek icin hesabindan harcama yapman gerekiyor aksi taktirde sistem yuklemene izin vermiyor.
    UK ve HK hesaplarimda da kredi karti tanimli degil, onlar icin de ihtiyacim oldukca US PSN'de yaptigim gibi alisveris sitelerinden PSN Gift Card alip yukleme yapiyorum. (UK ve HK'daki maksimum yukleme limitlerinin ne kadar oldugunu bilmiyorum)
    kardeşim bunu alıntılasam ilk mesaja olur mu ? bayağı bilgilendirici

Dön bak tarihe.. TÜRK'e baş kaldıranın sonu ne olmuş..

PS3 ve PS4 konusunda takıldığınız yerde mesaj atabilirsiniz.

PS3 ; CECH2004A - Slim 500 GB 4.81 REX-COBRA
    PS4 ; CUH1106A - 4.72

8. ndrcnr üyemize teşekkür edenler:
    isoctnky (06-24-2015)

Status
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    254
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Tabi ki alintilayabilirsin sormana dahi gerek yok, maksat forumdaslarimiz bilgilensin

10. zepharoth üyemize teşekkür edenler:
    isoctnky (06-24-2015)

Status
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    254
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    PSN Plus uyeleri muhtemelen farketmistir ama yine de haberi olmayanlar olabilir diye bu konu altindan yazayim istedim.
    Gectigimiz sene Ekim ayinda verilmesi beklenen Driveclub'in PSN Plus uyelerine ozel ucretsiz surumu artik indirilebiliyor.
    Hangi ulke PSN Plus uyesi iseniz o ulkenin PS Store'una girip Driveclub oyununu aratip, "Full Game Trial"i sectiginizde indirmeye basliyor.

Iyi oyunlar..

Status
    ndrcnr

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    İzmir/Buca
    Ettiği Teşekkür
    156
    Aldığı Teşekkür
    2.672
    Dedikoduları
    19 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Alıntı zepharoth Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    PSN Plus uyeleri muhtemelen farketmistir ama yine de haberi olmayanlar olabilir diye bu konu altindan yazayim istedim.
    Gectigimiz sene Ekim ayinda verilmesi beklenen Driveclub'in PSN Plus uyelerine ozel ucretsiz surumu artik indirilebiliyor.
    Hangi ulke PSN Plus uyesi iseniz o ulkenin PS Store'una girip Driveclub oyununu aratip, "Full Game Trial"i sectiginizde indirmeye basliyor.

Iyi oyunlar..
    bende hâla 77 TL görünüyor ama, ben mi beceremedim acaba ? DRIVECLUB PS PLUS Tam Sürüm ismi değil mi?

PS4 ; CUH1106A - 4.72

Status
    zepharoth

Kayıtlı Üye
    Nereden
    China
    Ettiği Teşekkür
    41
    Aldığı Teşekkür
    254
    Dedikoduları
    6 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı ndrcnr Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    bende hâla 77 TL görünüyor ama, ben mi beceremedim acaba ? DRIVECLUB PS PLUS Tam Sürüm ismi değil mi?
    Simdi TR PSN hesabimdan giris yapip baktim, dedigin gibi Driveclub Ps Plus Tam Surum (Driveclub Full Game for PlayStation Plus)'in sayfasini aciyorsun ve iki secenek sunuyor olmasi lazim, ilki sepete at secenegi (add to cart) bende 73.99 TL gosteriyor, bunun hemen altinda Full Game Trial var ona da ucretsiz (free) yaziyor, ucretsiz olani tiklayip indirebiliyor olman lazim.

Not: Buraya resim ekleyemedim, boyutun yuksekligi ile alakali hata veriyor fakat TR-Ndrcnr-1453 Psn hesabina mesaj ve ekran goruntusunu gonderdim.

Not2: Oyunu indirmeye baslayinca 10 kusur GB'lik bir de update dosyasi iniyor, update ile birlikte toplan boyut 26.36 GB oluyor.
    Konu zepharoth tarafından (06-25-2015 Saat 03:41 PM ) değiştirilmiştir.

14. zepharoth üyemize teşekkür edenler:
    nss (06-25-2015)

Status
    nss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nss

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    1.689
    Aldığı Teşekkür
    2.521
    Dedikoduları
    47 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    3 Thread(s)
    Arkadaşlar encard iadesi ile 47 tl ye 12+1 ay plus aldım. Kaçırmasın alacak varsa

Status
    ndrcnr

PS3 Moderatörümüz
    Nereden
    İzmir/Buca
    Ettiği Teşekkür
    156
    Aldığı Teşekkür
    2.672
    Dedikoduları
    19 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)

Alıntı nss Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Arkadaşlar encard iadesi ile 47 tl ye 12+1 ay plus aldım. Kaçırmasın alacak varsa
    Adım adım sana zahmet yazarsan, ilk mesaja eklerim.

PS4 ; CUH1106A - 4.72

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks