Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    ferex28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatörümüz
    Ettiği Teşekkür
    206
    Aldığı Teşekkür
    3.236
    Dedikoduları
    29 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    3 Thread(s)
    Playstation 4'ün 3.55 güncellemesi yayınlandı

Alıntı (PS63) Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    aslında sony bunu hep yapardı olayına katılmıyorum sony sadece bir sony geleneği olan slim kasa çıkarıp içinide yeni teknolojiye göre dizayn ederdi
    işler bu defa öyle olmadı ps4 bana göre dersine çalışılmamış bi ödev olmuştu adeta
    bi defa rakibi xbox ile kendisinin yeni nesil konsolunda kullandığı teknoloji nerdeyse aynı
    halbuki ps2de olsun ps3de olsun ortada bi cell gerçegi vardı ve konsol kendini pcden bu şekilde bi farkındalık yaratıyordu
    ben ps4 için en erken 2015te çıkmasını bekliyordum ama konsol ticari kaygı yüzünden cok daha erken çıktı piyasaya
    düşünsenize bi ps4 yeni cell mimarisiyle piyasaya çıktığını
    Cell teknolojiyi kullanan ps3 te multi oyunlarda XBOX360 daha iyiydi.PS4'te cell kullanılmaması daha iyi oldu.Tespitler yanlış bazı yerlerde tek şey erken çıkması.Ama erken çıkaran tek suç sony de degil microsofta ta erken çıkardı.
    seneye çıkacak olan yeni xbox scorpio konsolu herkes güçlü çıkacak diyor.6 teraflops gücüyle çıkacak ve şu andaki normal pc lerden güçlü olacak falanda filan.Şu andaki pc ler teraflops güçleri 6 nın üstünde.yani bu cihaz güçlü çıkmayacak.seneye kadar ne teknoloji çıkar pc kanadına.
    önemli olan cihazın gücü değil.herkese hitap edebilecek oyunu vermelidir.herşey oyun yapımcılarında biter.öz verli ve cihazı bildikten sonra çok güzel oyunlar çıkarırlar konsollaraa.
    Örnek: Uncharted 4,yeni God Of War gibi..

2. ferex28 üyemize teşekkür edenler:
    adestim (06-25-2016)

Status
    (PS63) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    (PS63)

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    712
    Dedikoduları
    23 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    10 Thread(s)
    Ps3 için 10 yıl ömür biçmişti Sony ve bu 10 yıl boyunca yeni konsol duyurusu yapılmayacaktı
    Fakat microsoft planları değiştirdi ve Sony ticari kaygı yüzünden yeni konsol duyurusu yapmak zorunda kaldı
    Bence ps4 alelacelye geldi
    Cell olayına gelince cellin ps3 deki gücü konsolun son yıllarında ortaya çıktı tlou beyond two souls gibi oyunlar bunun en büyük kanıtı 256 mb ram ile bu oyunların hayali bile kurulamaz pcde
    Ama ortada bi cell gerçeği var ki ramin hiçbir özelliği kalmıyor
    Cell biraz karmaşık ama gücün Nirvanası bi teknolojiydi
    Açıkçası ben ps4ün modifiye edilmiş cell teknolojisi ile piyasaya çıkmasını bekler ve yeğlerdim

4. (PS63) üyemize teşekkür edenler:
    adestim (06-25-2016)

Status
    (PS63) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    (PS63)

Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    712
    Dedikoduları
    23 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    10 Thread(s)
    Bu arada edindiğim yeni bilgiye göre Sony oyun konsolları tarihinin en güçlü konsolu olacak olan Sony ps4.5 Veya adı her ne olacaksa konsolunu bu yıl sonunda piyasaya sürecekmis
    Amaçları yılbaşına doğru satış olayını yükseltmek...

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks