Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    A_B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Rebug 4.82.1 CEX - Cobra 7.54 - LITE - Toolbox 2.02.15 Çıktı

Merhaba Tuna.

İlk mesajında gönderdiğin linkteki rebug 4.82'yi indirip kurdum. Multiman "bu sürümle uyumsuzdur" hatası verdi. PS3'u sistem ayarlarından komple temizleyip netten yeni bulduğum multiman 4.82 sürümünü indirip kurdum çalıştırdım. Diğer oyunlar (rayman, ratched vs.vs) çalıştı. Ama Little Big Planet 2 ve 3'ü çalıştıramıyorum. Önce harici harddisk ile oyun ayarlarından "bd mirror / external" seçeneklerini aktif ederek denedim olmadı. Siyah ekran verdi, kaldı reset attım. Sonra dahiliye kopyalayıp ayarlardan "dahili / bd mirror" işaretleyip denedim yine olmadı. Aynı şekilde siyah ekran verdi. Oyunları tekrar senin yolladığın dosyalar ile fixledim yine çalıştıramadım.

Aklıma gelenler bunlar. Bir de PS3'e orijinal CD takınca multiman açılmıyor. Sorun bununla alakalı olabilir mi?

Nerede hata yapıyorum bilmiyorum. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

İyi akşamlar.

Status
    mctuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mctuna

WWW.MCPS4.COM
    Ettiği Teşekkür
    2.078
    Aldığı Teşekkür
    38.685
    Blog Entries
    3
    Dedikoduları
    296 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    11 Thread(s)

Alıntı A_B Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Merhaba Tuna.

İlk mesajında gönderdiğin linkteki rebug 4.82'yi indirip kurdum. Multiman "bu sürümle uyumsuzdur" hatası verdi. PS3'u sistem ayarlarından komple temizleyip netten yeni bulduğum multiman 4.82 sürümünü indirip kurdum çalıştırdım. Diğer oyunlar (rayman, ratched vs.vs) çalıştı. Ama Little Big Planet 2 ve 3'ü çalıştıramıyorum. Önce harici harddisk ile oyun ayarlarından "bd mirror / external" seçeneklerini aktif ederek denedim olmadı. Siyah ekran verdi, kaldı reset attım. Sonra dahiliye kopyalayıp ayarlardan "dahili / bd mirror" işaretleyip denedim yine olmadı. Aynı şekilde siyah ekran verdi. Oyunları tekrar senin yolladığın dosyalar ile fixledim yine çalıştıramadım.

Aklıma gelenler bunlar. Bir de PS3'e orijinal CD takınca multiman açılmıyor. Sorun bununla alakalı olabilir mi?

Nerede hata yapıyorum bilmiyorum. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

İyi akşamlar.
    Tekrardan merhaba

Aklıma gelen tek şey oyunlarda bir sorun olduğu yeniden indirme imkanın var ise dene derim

Status
    A_B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Merhaba Tuna.

İndirmek sorun değil. Sende uygun bir torrent ya da gdrive linki var mı acaba?

İyi akşamlar.
    Konu A_B tarafından (02-17-2018 Saat 09:27 PM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks