Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    lostgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    50
    Aldığı Teşekkür
    6
    Dedikoduları
    3 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    PS4 4.05 Kırma Rehberi

[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] dün akşam bu linkteki, sabah ise bu [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] linkteki siteye girerken ps4 kapandı.
    Ps4 çalışıyor hatanın biri elektrik kesintisi gibi, diğeri ise sistem yazılımdaki bir arıza olarak gözüktü.
    Konu lostgem tarafından (01-02-2018 Saat 09:24 AM ) değiştirilmiştir.

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    50
    Aldığı Teşekkür
    6
    Dedikoduları
    3 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Ftp bağlantısı yapmak için hello yada 405ftp bin dosyasının 5900 satırındaki ip adesini kendi ps4 ip adresiniz ile değiştirin.

Ben bağlandığımda tam erişim sağlayamadım sadece 5 klasör gözüktü(ps4 pro), av_contents - dev - dTI2uCwsQq - system_tmp - user.

Status
    mctuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mctuna

WWW.MCPS4.COM
    Ettiği Teşekkür
    2.068
    Aldığı Teşekkür
    38.622
    Blog Entries
    3
    Dedikoduları
    289 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    11 Thread(s)

Alıntı yasco Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Bugün ilk denemelerimi yaptım ve yükleme başarılı.
    işlem göründüğü kadar kolay değil video larda sanki herşey tam olarak anlatılmamış gibi diyebilirim.

[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Rehberi eklersen diğer arkadaşlarda faydalanır @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Status
    mctuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mctuna

WWW.MCPS4.COM
    Ettiği Teşekkür
    2.068
    Aldığı Teşekkür
    38.622
    Blog Entries
    3
    Dedikoduları
    289 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    11 Thread(s)

Alıntı lostgem Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] dün akşam bu linkteki, sabah ise bu [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] linkteki siteye girerken ps4 kapandı.
    Ps4 çalışıyor hatanın biri elektrik kesintisi gibi, diğeri ise sistem yazılımdaki bir arıza olarak gözüktü.
    Bazı site adreslerinde bu sorun oluyor çat diye kapanıyor konsol

Status
    poulkilly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    192
    Aldığı Teşekkür
    48
    Dedikoduları
    4 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    1 Thread(s)
    herşeyi yapıyorum ftp ile bağlantı yapamıyorum ps4 e eksik birşey yapıyorum ama ney oyunları atıp deniceğim okadar debug kurulumunu sorunsuz yapıyorum ftp de kalıyorum yardımcı olucak birisi yokmu

Status
    ali2935 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    2
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    S.a arkadaslr gordumki ps4. Debug menu ve full ftp baglmtisinda sorum yasayan cok arkadas var. Umarim bu yazdiklarim size bir. Isik olur ama su belirtmek isterimki su anda debug ve ftp baglantisi oyun calistirmaya yetmiyor daha oyun calistirmasi icin elf. Yamasini ps4 yedirmeleri gerekiyor. 1.76 da bunu basardilar ama 4.05 de sony onune gecmis ve su anda calismiyor . birde merakla beklenen. Gelistirici. Flat z. Yontemi var.o zaman ipler kopacak direk pkg debug dan kur oyna. Sistemi. AnlayacaginiZ gibi neyse konumiza donelim . debug menuye girmek icin. Pyhton 2.7. Exploit host .debug.bin ftp full icin se 405ftp.bin programi lazim.kurulum icin. Pyhtonu kur .sonra exploit hostun icine gir .start.py tikla karsina. Siyah ekran cikacak orada fake dns adresin var o ekran on. Sekilde kalacak . simdi sira ps4 geciyoruz ister kablo lu ister kabloz ag baglana bilirsinIz ama ozel baglantin kurmamiZ lazim. Neyse baglantiyi kurduk dns ayarlarina geldik ps4 ilk dns yerine senin pc deki fake dns ayarini yaziyoruZ. Ikinci. Oldugu gibi kaliyor sonra ileri diyerek ayarlari bitiriyoruz .baglanti testi. Yapip internet baglantisi varmi diye kontrol ediyoruZ. Baglantiyi sagladik artik geldik payloadlari ps4 gondermeye bunun icin elimizdeki debug ve 405 payloadlari exploit host dosyamizin icindeki payloads klasorune kopyaliyoruz.sonra start.py tiklayarak siyah ekran gelecek .sonra ps4 den ayarlar. Bolumu girilip kullanim kolavuzuna. Acacaksiniz bu sirada pcden exploit islediyse sizden hangi payload. Gonderecekseniz 1 veya 2 basip enterliyorsnuz islemleri dogru yaptisaniZ debug menu ps4 ayarlar kisminda gorunexek. Full ftp icinse ilk once yapmaniz gerekensey 405 ftp yi hex editorle acip 5900 ofsetti bulup oradaki ip adresi ps4 ip adresiyle degistirip kaydeceksiniz. Sonra tekrar start.py acip ps4 den 405 ftpyi secmek olacak .hepsi bu kadar arkadaslr gelisi guzel yazdim umarim faydam dokunur. Takilan olursa. Elimden gelkce yardimci olurum gorusmek uzere..

7. ali2935 üyemize teşekkür edenler:
    nate86 (01-03-2018)

Status
    nate86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    Alıntı ali2935 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    S.a arkadaslr gordumki ps4. Debug menu ve full ftp baglmtisinda sorum yasayan cok arkadas var. Umarim bu yazdiklarim size bir. Isik olur ama su belirtmek isterimki su anda debug ve ftp baglantisi oyun calistirmaya yetmiyor daha oyun calistirmasi icin elf. Yamasini ps4 yedirmeleri gerekiyor. 1.76 da bunu basardilar ama 4.05 de sony onune gecmis ve su anda calismiyor . birde merakla beklenen. Gelistirici. Flat z. Yontemi var.o zaman ipler kopacak direk pkg debug dan kur oyna. Sistemi. AnlayacaginiZ gibi neyse konumiza donelim . debug menuye girmek icin. Pyhton 2.7. Exploit host .debug.bin ftp full icin se 405ftp.bin programi lazim.kurulum icin. Pyhtonu kur .sonra exploit hostun icine gir .start.py tikla karsina. Siyah ekran cikacak orada fake dns adresin var o ekran on. Sekilde kalacak . simdi sira ps4 geciyoruz ister kablo lu ister kabloz ag baglana bilirsinIz ama ozel baglantin kurmamiZ lazim. Neyse baglantiyi kurduk dns ayarlarina geldik ps4 ilk dns yerine senin pc deki fake dns ayarini yaziyoruZ. Ikinci. Oldugu gibi kaliyor sonra ileri diyerek ayarlari bitiriyoruz .baglanti testi. Yapip internet baglantisi varmi diye kontrol ediyoruZ. Baglantiyi sagladik artik geldik payloadlari ps4 gondermeye bunun icin elimizdeki debug ve 405 payloadlari exploit host dosyamizin icindeki payloads klasorune kopyaliyoruz.sonra start.py tiklayarak siyah ekran gelecek .sonra ps4 den ayarlar. Bolumu girilip kullanim kolavuzuna. Acacaksiniz bu sirada pcden exploit islediyse sizden hangi payload. Gonderecekseniz 1 veya 2 basip enterliyorsnuz islemleri dogru yaptisaniZ debug menu ps4 ayarlar kisminda gorunexek. Full ftp icinse ilk once yapmaniz gerekensey 405 ftp yi hex editorle acip 5900 ofsetti bulup oradaki ip adresi ps4 ip adresiyle degistirip kaydeceksiniz. Sonra tekrar start.py acip ps4 den 405 ftpyi secmek olacak .hepsi bu kadar arkadaslr gelisi guzel yazdim umarim faydam dokunur. Takilan olursa. Elimden gelkce yardimci olurum gorusmek uzere..
    üstad 5,1 için gelişme varmı?

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    50
    Aldığı Teşekkür
    6
    Dedikoduları
    3 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    the last of us remastered 1.06 güncellemesini pkg dosyası olarak yaptım, dün akşam ilk denediğimde ps4 kapandı. Sabah save dosyasını almak istedim ağ ayarlarını eski haline getirdim ama güncelleme istedi bende yeniden oyunu denedim(2 kere denedim) ve oyun çalıştı. Daha önceden hastane kısmında oyun siyah ekranda kalıyordu 1.06 güncellemesi sayesinde oyun çalışıyor. Ama sizde bir sorun yapabilir, ben sorumlu değilim.
    Konu lostgem tarafından (01-04-2018 Saat 07:28 AM ) değiştirilmiştir.

Status
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    50
    Aldığı Teşekkür
    6
    Dedikoduları
    3 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    the last of us remastered oyununu çalıştırdığımda güncelleme çıktı, benim otomatik güncelleme kapalı olduğu halde indirmiş. Ps4'ü her açtığımda karşıma güncelleme uyarısı çıkıyordu. Nasıl silerim diye düşünürken ftp ile giriş yapıp update klasöründen PS4UPDATE'i sildim sorun çözüldü.

Status
    ali2935 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    Aldığı Teşekkür
    2
    Dedikoduları
    0 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    5.01 hackledi ama bir gelisme yok hackkeyen kisi bu hack. Islemmini ozel olarak sakliyor sebebi onumuzdeki favori oyunlarin piyasaya cikmasi icin mesela gow 4 cikmadan. 5.01 piyasa salsalar onumuzdeki hicbir hack islemini yapamax hale gelecek hackerlar cunku acigi goren sony bunun onlemini alacaktir olay bu yani arkadaslr o yuzden 5.01 kirilmi yok 5.03 kirilmi demeyin hepsi kiriliyor sadece zaman gow 4 cikana kadar....

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks