Close

ETİKETLENEN KULLANICILAR LİSTESİ

Konuya Cevap Yaz
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Status
    ferex28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatörümüz
    Ettiği Teşekkür
    206
    Aldığı Teşekkür
    3.290
    Dedikoduları
    29 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    3 Thread(s)

Outlast: Bundle of Terror PS4 Türkçe Yama ÇIKTI

Outlast: Bundle of Terror PS4 Türkçe Yama ÇIKTI

Selamlar arkadaşlar bir yama portunun daha sonuna geldik. Oyun Çevirinin yaptıgı yamayı PS4 konsoluna port edebildim.Bu konuda yardımları olan ismini yazmıyorum(YANLIŞ ANLAMAYIN, ARAMAYA GİDİYORLAR SONRA VATANDAŞLAR) yabancı arkadaşıma teşekkürlerimi sunuyorum.
    Yama portunu yapalı baya oldu. Konularını dediğim gibi geç açıyorum. İşlerim yogun.Hem bir yandan çeviri hem bir yandan port.üstüne üstük birde insanlarla uğraşıyoruz.
    Ne Fallout 4 yamasıymış arkadaş? Benim 3 ay emek harcadığım yama. Grubun konsol port sorumlusu olduk. Ee tabi senin konuşmaların bana iletecek.
    Ama adi herifte olduk yanımızda beni savunan, bana inanan arkadaşlarım da dört ayaklı oldular ,öyle mi? Yok dostum, öyle olmuyor.
    Ben burda boşuna mı bağırıyorum? Grupla antlaşıp yaptık diye. İnan diğer antlaştığım grupların yama konularını açmayacağım. Sen şimdi gider onlarada mesaj yazarsın.
    Gelelim bir vatandaşımız daha var. Yav arkadaşım bu siteye geliyorsun. Konuları okuyorsun. Sonra 50 tane PS4 duyuru konusu açıyorsun. Sana şu yamayı yapma diyen mi oldu? HAYIR. Elbette yapabilirsin. Bak ismim geçen yamalar dışında antlaştıgım yamaları da kat. Bak biri yeltendi agız payını aldı çıktı. Aynısını siz yaşamayın. Benden abi tavsiyesi...
    Sizin çıkardığınız yamalar mı onlar çoktan bitti. XXX tool mu onu da hallettik. Hatta beceremediğiniz bir oyundaki bir yerde dahil. Programdan anlayan pardon fontçu kankan programın kütüphanesini adam gibi çözsün. Gerçi tool dışında daha farklı bir sistemle .XXX dosyalarını açıp kapatmayı da bulduk. Sagolsun Michalls'a
    Neyse lafı fazla uzatmayalım

PC ÇEVİRİ:
    Oyun Çeviri Ekibi

PS4 TÜRKÇE YAMA ADAPTASYON PROJE YÖNETİCİSİ
    ferex28

TEST:
    Poulkilly

YAMA İÇİN YARDIMLARINI ESİRGEMEYEN ARAP ARKADAŞIM'A TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.
    BU OYUNUN TOOL KONUSUNDA YORUMUM BULUNMAKTADIR. GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ BAZI TARLA FARELERİ ÖZELDEN MESAJ ATIYORLAR.

YAMADAN RESİMLER

Arkadaşlar ilk defa MCPS4 sitesinde yaması paylaşılmıştır.Burdan yamayı alıp birkaç düzenleme yapıp ardından ben yaptım diyen olursa bana bildirin.1 ay, 3 ay, 5 ay, yıl bile farketmez.Gerekilen neyse ben yapacağım.Onlar içinde iyi olmaz.

KURULUM:
    Yama 4.05 - 4.55 versiyondaki kırık PS4'lerde çalışmaktadır.
    İndirdiğiniz pkg dosyasını Harici Exfat formatlı hardiskinize atınız.Debug Settings menüsünden package installer kısmından kurunuz

NOT:
    Bu işlerin kolay olmadığını belirteyim.Bu yüzden yamayı başka sitelerde yayınlamak isteyen lütfen ismimizi konusunda belirtsin.
    iyi eğlenceler...

BAĞIŞ
    Yapılan bunca emek için sizde bir çay ısmarlamanız babında ENPARA hesabımı bırakıyorum.Finansbank ATM'lerinden kartsız işlemlerden bağış atabilirsiniz.
    IBAN Numarasının son 6 hanesini girerek, bağış sekmesinden adıma bağış atabilirsiniz.5 TL bile gönderilebiliniyor.Buna da gerek yok diyorsanız.Buyrun içiniz rahat ediyorsa istediğiniz oyunun yamasını indirin.İyi eğlenceler

HESAP NUMARASI
    38 5999 97
    IBAN NUMARASI
    TR33 0011 1000 0000 0038 5999 97
    FERİT KÖŞE

YAMA KÜÇÜK PKG ŞEKLİNDEDİR. OYUNA AİT SÜRÜMÜ ELİNİZDE MEVCUTSA DİREKT ÜSTÜNE KURABİLİRSİNİZ. YOKSA YAMAYA AİT SÜRÜMÜ İNDİRİNİZ
    YAMA İNDİRME LİNKİ
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » PES 2011 Türkçe hakkında ?
    • » Pes2010 Ripli CSO 179Mb Tek Link..
    • » Türk Halk Müziğinin Üstadları : Erdal...
    • » Hard Diske Oyun Yükleme Sorunu !
    • » Ps3 ANARCHY REIGNS™ Turbobit Tek Link
    • » Fifa 2007
    • » Xbox360 LEGO Batman 2 (DLC)
    • » Beowulf USA FULL ISO 1.17 GB
    • » doruktr tripped AE detector
    • » Mk Sub Zero Ve Tekken Howarang

Aynı kategoriden rastgele konular:

• » Dying Light Enhanced Edition PS4 Türkçe...
    • » Sniper Elite 3 Ultimate Edition PS4...
    • » until dawn
    • » Alien Isolation Nostromo Edition PS4...
    • » Dark Souls 3 PS4 Türkçe YAMA ÇIKTI
    • » Deadpool PS4 Türkçe Yama ÇIKTI
    • » Brothers A Tale of Two Sons PS4 Türkçe...
    • » Outlast: Bundle of Terror PS4 Türkçe...
    • » The Evil Within PS4 Türkçe YAMA ÇIKTI
    • » Dead Rising 2 PS4 Türkçe Yama ÇIKTI

2. 3 kişi ferex28 üyemize teşekkür etti:
    dark0 (06-29-2018),ferhanANK (06-30-2018),snooker2oo8 (04-22-2018)

Status
    dark0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtlı Üye
    Ettiği Teşekkür
    33
    Aldığı Teşekkür
    0
    Dedikoduları
    1 Post(s)
    Etiketlenmeleri
    0 Thread(s)
    teşekkürler.

Konuya Cevap Yaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks