4.55 CFW MCFW 1.0 Çıktı %100 Türkçe CFW %100 PSN + Online Yükleme Rehberi Burada

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan 4.55 CFW MCFW 1.0 Çıktı %100 Türkçe CFW %100 PSN + Online Yükleme Rehberi Burada başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 78,211 kez görüntülenmiş, 467 yorum ve 1,631 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı 4.55 CFW MCFW 1.0 Çıktı %100 Türkçe CFW %100 PSN + Online Yükleme Rehberi Burada
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

Em.A

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 27, 2015
1
0
0
Ya Ben Tam Nabıcağımı bilmiyorum Benim Cihazım kırıktı ama bilmeden Ben Güncelledim Şimdi Sürüm 4.70 Diyo Bunu Yapabilr miyim ?

pugulli

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 4, 2010
1
0
0
44
Recoveryden yüklemeye çalışıyorsun değil mi ?

Dili ingilizce yapıp dener misin ? olmazsa belleği değiştirip dene.
Merhaba

Elimde 2504B - 0D bir ps3 var.
3.55 versiyonda kırıktı hiç problem olmadan oyunları oynuyordum HDD den.
Geçen yeğene oyun açtım çıkıp watch dog da update yaptı sanırım sürüm 4.55 olmuş.

Bana bir yol gösterirmisiniz.

3.55 e tekrar nasıl geri döneceğim veya
burada 4.55 e cfw yapmaya çalıştım fakat %70 te veri bozuk diyor. Diğer arkadaşa ingilizce yap usb değiş demiştiniz ikisini de yaptım yine olmadı.

Saygılar.

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,762
42,095
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Merhaba

Elimde 2504B - 0D bir ps3 var.
3.55 versiyonda kırıktı hiç problem olmadan oyunları oynuyordum HDD den.
Geçen yeğene oyun açtım çıkıp watch dog da update yaptı sanırım sürüm 4.55 olmuş.

Bana bir yol gösterirmisiniz.

3.55 e tekrar nasıl geri döneceğim veya
burada 4.55 e cfw yapmaya çalıştım fakat %70 te veri bozuk diyor. Diğer arkadaşa ingilizce yap usb değiş demiştiniz ikisini de yaptım yine olmadı.

Saygılar.
Makinenizin yeniden kırılması gerekiyor bu işlemi biz yapmaktayız aşağıdaki link'den bakabilirsiniz

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.