6.35 Versiyonuyla ilgili Bütün Soruların Cevapları Burda

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP GO - PSP 300x V3 Hack kategorisinde skullmonkeys tarafından oluşturulan 6.35 Versiyonuyla ilgili Bütün Soruların Cevapları Burda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,544 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP GO - PSP 300x V3 Hack
Konu Başlığı 6.35 Versiyonuyla ilgili Bütün Soruların Cevapları Burda
Konbuyu başlatan skullmonkeys
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eren3546

Canoww

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 23, 2010
263
2
0
Gider.Şu şekilde düşün pili çıkarmak = kapatmak.Bu versiyonda silinmemesi için uykuya almalısın.Almayıp direk kapatsan bile Fast recovery ile 10 sn'de kırarsın.Ayrıca psp 3000 ve Psp Go'daki tek kalıcı versiyon şimdilik 6.20 pro-b5 yada ona benzer birşeydi.Dediğim gibi kalıcı olmaması çok da sorun değil şahsen 6.35 pro-b5 ten çok memnunum.
aynen Turhan abi te katılıyorum. bende 6.35 PRO B-6 kullanıcısıyım birşey fark etmez iso falan çalıştırır ve çeşitli özellikler getirir yanında ama tamamen kapatırsan veya pili çıkarırsan onun için uykuya almalısın :11:

skullmonkeys

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
303
10
18
evet yükleyebilirsin değerli kardeşim konuda anlatılanları uygularsan sıkıntı olmaz

yodas

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 10, 2010
16
0
0
40
Bir sorum olcaktı psp de internete bağlanmak için denediğimde 4 haneli bir şifre istiyor ben ikinci el aldım ve şifreyi bilmiyorum ne yapmam lazım şifre kırma veya sıfırlama yolu varmıdır :D

skullmonkeys

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
303
10
18
Bir sorum olcaktı psp de internete bağlanmak için denediğimde 4 haneli bir şifre istiyor ben ikinci el aldım ve şifreyi bilmiyorum ne yapmam lazım şifre kırma veya sıfırlama yolu varmıdır :D
ebeveyn kontrolü ile ilgili bi durum olabilir . cihazı aldığınız arkadaştan şifreyi öğrenecek durumunuz yoksa sistem güncellemesi ile bu durum halledebilir fakat bende bu tarz bi sıkınıtıyla ilk defa karşılaşanı gördüğüm için biraz araştırma yapmalıyım arkasından cevabı veririm

yodas

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 10, 2010
16
0
0
40
yabancı bir blog da cevabını buldum sistemsettings restore yapınca artık şifreyi istemedi istese de forumda yazılana göre 0000 veya 9999 oluyomuş :D

skullmonkeys

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
303
10
18
yabancı sitelere gerek yok , mcpsp de herşey mevcut yeterki arayalım. tabiki kardeşlerimiz işlerini bir an önce halletmek istiyorlar fakat herşey siteyi detaylı şekilde araştırmakla mümkün .

dehlydrette

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 24, 2011
4
0
1
37
merhaba sorumun cevabını bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim sorum şu;
cihazı direk kırılmış versiyon aldım pspgo 6.35 Pro-B iso oyunları X e basar basmaz başlatıyodu ancak bilgisayarıma format attıktan sonra yeni oyun yüklemeye kalktım fakar İSO klasörünü bulamadım official firmware yükledikten sonra tekrar 6.35 Pro-B cfw yükledim iso klasörü geri geldi fakat oyunları açarken X bastığımda sistem reset atar gibi oluyor önce siyah ekran ve sonra oyun başlıyor nasıl düzeltebilirim.

Bump: düzeltiyorum oyun başlamıyor..the game could not started 80010087 gibi bi hata veriyor...

skullmonkeys

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
303
10
18
merhaba sorumun cevabını bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim sorum şu;
cihazı direk kırılmış versiyon aldım pspgo 6.35 Pro-B iso oyunları X e basar basmaz başlatıyodu ancak bilgisayarıma format attıktan sonra yeni oyun yüklemeye kalktım fakar İSO klasörünü bulamadım official firmware yükledikten sonra tekrar 6.35 Pro-B cfw yükledim iso klasörü geri geldi fakat oyunları açarken X bastığımda sistem reset atar gibi oluyor önce siyah ekran ve sonra oyun başlıyor nasıl düzeltebilirim.

Bump: düzeltiyorum oyun başlamıyor..the game could not started 80010087 gibi bi hata veriyor...
O hata makinanı tam olarak kıramadığın anlamına gelir . değerli dostumuz yasco nun forumda vermiş olduğu 6.35 pro-b10 yayınlandı başlıklı konuya git ve 6.35 pro-b10 u indirip tekrar yükle . 6.35 pro b de prometheus iso loader lazım . iso loader olmadığı için çalışmıyor . o yüzden sen 6.35 pro-b10 u indir ve onu kullan . 6.35 pro-b10 un kendisine ait prometheus iso loader ı var .

Haydarcan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2009
5
0
0
6.35 de bir sorunum var. PSX oyunu attım konvert edilmiş. Oyunu açtım oynadım daha sonra çıktım. Sonraki gün oyunu açmak istediğimde game couldnt be started uyarısı alıyorum. Nerdeyse çoğu psx oyunda böyle oluyor çözümü nedir?

Birde Nes emulator var. Oradan zip uzantılı oyunu(ROM) yüklemeye bastığımda Unzip fatal error diyip psp pıt diye kapanıyor. Önceki versiyonlarda çalışıyordu :dumenci:

eren3546

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 22, 2008
7
0
0
psp slim 2006 6.37 ME-6 versionu kullanıyorum son çıkan minis oyunları çogunu acmıyor
nova-farm frenzy gib bir çok güzel oyunu oynıyamıyorum...
oyunu tıkladıgımda siyah ekranda bir süre bekledikten sora cihaz kapanıyor
farklı farklı siteler den aynı oyunu indirme me ragmen sonuç aynı sorunu nedir yardımlarınızı bekliyorum