Atari Salonlarında Oynadığım Futbol Oyununu Arıyorum Arkadaşlar

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Konsol Emulatör kategorisinde gitarcı_82 tarafından oluşturulan Atari Salonlarında Oynadığım Futbol Oyununu Arıyorum Arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,360 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Konsol Emulatör
Konu Başlığı Atari Salonlarında Oynadığım Futbol Oyununu Arıyorum Arkadaşlar
Konbuyu başlatan gitarcı_82
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turkyo

gitarcı_82

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2010
6
0
0
41
Oyun büyük ihtimal mame oyunu olsa gerek.Nerdeyse bütün futbol oyunlarını biliyorum.Ama bu oyunun ismini hatırlayamıyorum.Oyun tecmo world cup millennium gibi bi oyun.Daha eski ama öle tahmin ediyorum.Oyunda genelde şut attıktan sonra kaleciden dönen topu,ya uçarak kafayla,yada rovaşatayla tamamlıyordu oyuncular.Hatırlayan arkadaşlar varsa bu oyunu,lütfen yardım etsin.:)

gitarcı_82

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2010
6
0
0
41
Yok goal goal değil arkadaşım.Koltuk da oturarak oynardık dev ekran da, bu kadarını hatırlıyorum.bide sağ kalede dönen topa rövaşata,sol kalede de uçarak kafa vururdu.takımlar çıktığında ilk takım Almanyaydı.Goal goal dan daha gelişmiş bir oyundu.

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
112
48
44
FIFA International Soccer olabilrmi, unçarak kafa gooller bunda çok süperdi diye hatırlıyorum.

chuck_schuldiner

Symbolic
Forum Admini
Nis 5, 2008
2,652
40
48
41
Eskişehir
Siteye Git

Tecme World Cup'a beziyorsa muhtemelen Sensible Soccer'dır..

Birde bu var :D

Birde 90 yapımı şu var :D

Mame diyorsan şu olabilir :D

Şuna ne dersin :D

Birde bayağı meşhur olan şu var :D

Şöyle garip bir oyunda mevcut :D

gitarcı_82

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2010
6
0
0
41
İlginiz için teşekkürler arkadaşlar ama bunların hiç biri değil.Takım seçerken,oyuncunu kafası görünüyordu sadece.Altındada takımın ismi.Basit bir oyun değildi.İlk takım FDAlmanyaydı.Ve bi tarafta dönen topa uçarak kafa,bi tarafta rövaşata vuruyordu.Genelde kaleciden döner şut,sonra tamamlardık.Segada olabilir bilmiyorum.Çok iyi oynardım oyunu.Hatta yeni öğrenmiştim o zmanlar oyunu.Kimsenin yenemediği birini yenmiştim kaç kere,herkes şaşırmıştı:)Bulamıycam galiba ben bu oyunu:(