Crisis Core Final Fantasy VII Takıldım.

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyunlarda Takıldım kategorisinde ulas97 tarafından oluşturulan Crisis Core Final Fantasy VII Takıldım. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,660 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyunlarda Takıldım
Konu Başlığı Crisis Core Final Fantasy VII Takıldım.
Konbuyu başlatan ulas97
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan redvelvet

ulas97

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 16, 2009
381
0
16
29
Arkadaşlar benim takıldğım yer;

Sephiroth annesi hakkında araştırma yapıyor. Sonrasında (yazıları tam çeviremediğim için kalanında ne olduğunu pek bilmiyorum.) Sephiroth'la savaşmaya başlıyoruz. Animasyonda kaybediyoruz. Cloud'a "sen bunu başarabilirsin..." diyoruz. Sonrasında cloud gidip Sephiroth'u dövüyor. Sonra 2'side (Cloud Zack) yan yana düşüp bayılıyorlar. Zack uyandığında Kalktıktan sonra Claud'u kurtarıyor. (Cam gibi şeden :D) Sonra ise Cloud uyanamıyor. Oralarda baya geziyoruz " Sen burda kal biraz şuraları temizliyim canavarlar var" falan diyor Zack. Canavarları temizledikten sonra eski yere dönüyorlar ve o evde kalmaya karar veriyorlar o gece. Sonrasında Zack Cloud'u yatağa yatırıyor. Ve üzerine kıyafetler aramak için Evde ki dolaplardan herhangi birisine gitmesi gerekiyor. Gittiğimde Locked (Kilitli) diyor. Onu nasıl açabilirim? Evin gittiğim bir odasında bir kasa var. O açılmıyor. Yere düşmüş notta ise, 4 sayılı bir şifre oldugunu söylüyor ve şifrelerin ne olduğunu söylüyor. (Cümlelerle anlatmaya çalışıyor) Burda takıldım arkadaşlar. 2-3 cümle yazdığı için biryerlere gelemiyorum. Çnkü ing.'cem okadar güçlü değil. (2 Tanesini anladım ama çözemedim. Bilmece türünde sorulmuş. Bilen birisi 4 rakamı söylerse sevinirim.

1. Sayı:Knowledge Overflowing 3. Sayı:Tasty Reminders Of Home

2. Sayı:Unwelcome Faces 4. Sayı:Resting On All Four Feet

Eğer anahtar bu kasanın içinde değilse bile şifresini söylerseniz memnun olurum. Çok teşekkürler... =)

:27: :rckr:

egehan90

Erişim Engelli
Eki 16, 2010
56
1
0
28
o anahtar :D la ne yaptın ya :D onca yolu boşuna gitmişin orda angeal seni kurtardıktan sonra biri giriyo içeriye ona yumruk atıyon, o yumruk attığın kadın veya erkek (10dan fazla kez bitirdim oyunu fakat hayla karımı adam mı anlayamadım) cebinden alıyon anahtarı :D

********-- Post added at 12:17 ********-- Previous post was at 12:12 ********--

önce kapıları kilitli odaları bulcan sonra 1. madde 2. madde 3. madde ve 4. madde var notlarda 4. sayıda kilitli kapının ardındaki sandanyeleri sayacan 3.sünde ise kilitli kapının ardındaki meyve suyu tenekeleri var dumb apple dan yapılma görünce anlarsın zaten eşyalar parlak bir şekilde yapılmış onları saycan 2.cisi en sevdiğim girişte(entrance) orda uçan suratsız ibneler var onları saycan :D

redvelvet

Xbox 360
Super Moderatör
May 22, 2008
1,885
333
0
o anahtar :D la ne yaptın ya :D onca yolu boşuna gitmişin orda angeal seni kurtardıktan sonra biri giriyo içeriye ona yumruk atıyon, o yumruk attığın kadın veya erkek (10dan fazla kez bitirdim oyunu fakat hayla karımı adam mı anlayamadım) cebinden alıyon anahtarı :D

********-- Post added at 12:17 ********-- Previous post was at 12:12 ********--

önce kapıları kilitli odaları bulcan sonra 1. madde 2. madde 3. madde ve 4. madde var notlarda 4. sayıda kilitli kapının ardındaki sandanyeleri sayacan 3.sünde ise kilitli kapının ardındaki meyve suyu tenekeleri var dumb apple dan yapılma görünce anlarsın zaten eşyalar parlak bir şekilde yapılmış onları saycan 2.cisi en sevdiğim girişte(entrance) orda uçan suratsız ibneler var onları saycan :D
Şu konuşma üslubunu bi düzeltsen, 3 yılda bulmuştur heralde sonucu :dayak: