PS4 PKG OYUN EFOOTBALL PES 2021 (2024 GÜNCEL ) MONSTER PATCH DATAPACK 8.03 KIŞ SEZONU

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde gecemvesen tarafından oluşturulan EFOOTBALL PES 2021 (2024 GÜNCEL ) MONSTER PATCH DATAPACK 8.03 KIŞ SEZONU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,431 kez görüntülenmiş, 302 yorum ve 154 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı EFOOTBALL PES 2021 (2024 GÜNCEL ) MONSTER PATCH DATAPACK 8.03 KIŞ SEZONU
Konbuyu başlatan gecemvesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan baku

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,332
11,174
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
Defalarca kez yükledim denedim yamayı yüklerken bir hata oluştu diyor . Yardımcı olabilecek var mı ? Oyunu yükledim sorunsuz bir şekilde ardından hemen yamayı yükledim fakat tam bitecekken bir hata oluştu diyor . 9.00 kullanıyorum
Yama dosyasını harici diskinizden silin ve tekrar kopyalayın. Sonrasında kurulumu gerçekleştirin.

reveur77

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 26, 2024
6
2
3
Denedim , hatta 8.0.2'yi denedim yine olmadı. Ana oyunu da adminin verdiği linkten indirdim yükledim . Oyun şuan 1.0.0 sürümünde . 1.0.8 mi olmasi gerekiyor

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,332
11,174
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
Eğer uyumlu dosyaları indirmediyseniz hata alırsınız, hata almamak için hangi konudaki oyun ve yamayı indirdiyseniz onları kurmalısınız.
Kurulumdan önce oyunu silin, sıfırdan burdan indirdiğiniz oyunu, ardından yamayı yükleyin.

reveur77

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 26, 2024
6
2
3
Eğer uyumlu dosyaları indirmediyseniz hata alırsınız, hata almamak için hangi konudaki oyun ve yamayı indirdiyseniz onları kurmalısınız.
Kurulumdan önce oyunu silin, sıfırdan burdan indirdiğiniz oyunu, ardından yamayı yükleyin.
Oyunu ilk kez indirdim , ana oyunu ve yamayı da buradan indirdim . Oyun yuklendi herhangi bir sorun çıkmadı fakat yama her defasında sona gelince bir hata oluştu diyor . Flash belleği biçimlendirdim şimdi tekrar deneyeceğim .

medivel

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Nis 10, 2009
349
424
63
Oyunu ilk kez indirdim , ana oyunu ve yamayı da buradan indirdim . Oyun yuklendi herhangi bir sorun çıkmadı fakat yama her defasında sona gelince bir hata oluştu diyor . Flash belleği biçimlendirdim şimdi tekrar deneyeceğim .
Depolama kısmında oyunun kayıtlı verilerini silin, oyunu kaldırın, sonra tekrar kurun.

yb13434

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 9, 2021
66
7
8

Monster patch datapack 8.03 önceki monster patch ı siliniz. Arşiv dosyasındaki iki pkg dosyasınıda yükleyiniz.
Türk takımlarından önemli olanlar güncel burda hayalkırıklığı yaşamayın derim sebebi yamayı yapan kişilerin yabancı olması. Ancak avrupa vs kulupler güncel.
Bizzat tarafımca PS4 Pro 9.00 sürümde denenmiştir. Dream Patch silmenize gerek kalmaz. iki yamayı ayrı ayrı yükleyebilirsiniz .Türkçe spiker desteğinden dolayı medivel @medivel kardeşime teşekkür ederim. İyi oyunlar.
Ana oyun Türkçe Spikerli

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Gizli içerik]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Datapack 8.03

[Gizli içerik]

rar şifresi: mcpsp.com

hmiroglu

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 29, 2024
2
1
1

Monster patch datapack 8.03 önceki monster patch ı siliniz. Arşiv dosyasındaki iki pkg dosyasınıda yükleyiniz.
Türk takımlarından önemli olanlar güncel burda hayalkırıklığı yaşamayın derim sebebi yamayı yapan kişilerin yabancı olması. Ancak avrupa vs kulupler güncel.
Bizzat tarafımca PS4 Pro 9.00 sürümde denenmiştir. Dream Patch silmenize gerek kalmaz. iki yamayı ayrı ayrı yükleyebilirsiniz .Türkçe spiker desteğinden dolayı medivel @medivel kardeşime teşekkür ederim. İyi oyunlar.
Ana oyun Türkçe Spikerli

[Gizli içerik]

Datapack 8.03

[Gizli içerik]

rar şifresi: mcpsp.com

Vayy cok tesekkurler