Ghost of tsushima director's cut 9.00

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde ozn71 tarafından oluşturulan Ghost of tsushima director's cut 9.00 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 195 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Ghost of tsushima director's cut 9.00
Konbuyu başlatan ozn71
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ozn71

ozn71

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 6, 2022
10
2
3
öncelikle herkese hayırlı ramazanlar oyunu yüklüyorum ama böyle bir hata alıyorum daha önce başına gelen varsa yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim. (ce-34878-0)

erenkanyanik

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2014
219
102
43
Hayırlı ramazanlar kardeşim. Bu hatayı sadece bir oyun damı alıyorsun. Eğer başka oyunlarda alıyorsan. Ps4 dahili hdd sorun var demek. Ama sadece bir oyunda alıyorsan oyunu tekrar indir derim. Eğer sorun devem ederse ps4 hdd sıfırla veya 9.00 sürümü tekrar yükle. Çüzülmezse ps4 hddyi değiştirmen gerekiyor iyi oyunlar

ozn71

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 6, 2022
10
2
3
Hayırlı ramazanlar kardeşim. Bu hatayı sadece bir oyun damı alıyorsun. Eğer başka oyunlarda alıyorsan. Ps4 dahili hdd sorun var demek. Ama sadece bir oyunda alıyorsan oyunu tekrar indir derim. Eğer sorun devem ederse ps4 hdd sıfırla veya 9.00 sürümü tekrar yükle. Çüzülmezse ps4 hddyi değiştirmen gerekiyor iyi oyunlar

başka sürüm denedim burdan indirdim oldu ilk defa başıma geldi teşekkür ederim