iPhone 4S telefonumun wifisi ve bluetoothu bozuldu

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde iPhone Teknik Destek kategorisinde Burki_can tarafından oluşturulan iPhone 4S telefonumun wifisi ve bluetoothu bozuldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,156 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı iPhone Teknik Destek
Konu Başlığı iPhone 4S telefonumun wifisi ve bluetoothu bozuldu
Konbuyu başlatan Burki_can
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burki_can

Burki_can

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 22, 2012
187
11
18
Başlıktada gördüğünüz gibi telefonumun wifi ve bluetoothunu kullanamıyorum wifi açma butonu gri renkte telefonu sıfırladım olmadı ios7 kurdum olmadı google da araştırdım buzdolabında 30dk kapatıp bekletin yazıyodu yaptım ama yine değişen bir şey olmadı(30dk buzdolabında bekletme işleminin videosunu da izledim yani arkadaşlar ne alakası var demeyin)

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

blackbala

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 16, 2013
315
1
0
34
Bu kronik bir sorun diye biliyorum. Buzdolabı sadece geçici çözüm oluşturuyor. Garantisi varsa servise verin

Burki_can

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 22, 2012
187
11
18
Telefonu italyadan almıştım apple forumlarında okuduğuma göre yurtdışındaki applestore larda değiştirilebiliyormuş ve kullanım raporlarında panic.plist hatası var bağzı forumlarda genpadan alan arkadaşlar verip değiştirmiş cihazlarını

********-- Post added at 10:59 ********-- Previous post was at 10:55 ********--

Bide üstüne bağzı uygulamalar wifi kullanmasa bile wifi olmadan çalışmıyo o iyice sinirimi bozuyo cihaz sıfırdı alalı 2 hafta oldu pasaport kaydı falanda vardı şimdi yeni telefon almak zorunda kaldım iphone4S te evin bi köşesinde duruyo

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,097
113
MotherBoard
Panic.plist hatasının çözümü ancak sıfır cihaz değişimi ile mümkün.Yurtdışına gidip yeniden cihazı değiştirmeniz gerekli.Bu aralar TR'ye geri gelseydim yardımcı olurdum.

Burki_can

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 22, 2012
187
11
18
cacaNEFES kardeş çok teşekkür ederim yakında bi arkadaş yurt dışına çıkacakmış ona vericem yardımlarım için sağol

********-- Post added at 18:22 ********-- Previous post was at 18:00 ********--

Artık buzdolabına koyuncada düzelmiyo bi arkadaş varmış telefoncu ona bi baktırcam bozulma olayı şu şekilde gerçekleşti cihaz aşırı ısınmıştı sonra kendiliğinden kapandı açtığımda wifi yok bu şekilde bozulmuştu

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,097
113
MotherBoard
cacaNEFES kardeş çok teşekkür ederim yakında bi arkadaş yurt dışına çıkacakmış ona vericem yardımlarım için sağol

********-- Post added at 18:22 ********-- Previous post was at 18:00 ********--

Artık buzdolabına koyuncada düzelmiyo bi arkadaş varmış telefoncu ona bi baktırcam bozulma olayı şu şekilde gerçekleşti cihaz aşırı ısınmıştı sonra kendiliğinden kapandı açtığımda wifi yok bu şekilde bozulmuştu

Cihazı telefoncuya verme sakın içini açtırıp tamir yaptırma o hatanın çözümü yok.Çözümü sadece sıfır cihaz ile mümkün.Eğer tamire verirseniz cihaz değişimi olmayabilir garanti dışı kalır dikkat et.

Burki_can

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 22, 2012
187
11
18
Zaten cihazın garantisi yoktu bide telefonu liquipel e gönderip su geçirmez yaptırmayı düşünüyodum ama yaptırdıktan sonra tamir görmesi belki su geçirmezliğine etki eder diye yaptırmamıştım benim düşüncem şu telefonun wifi kartı değişsin diye düşünüyodum çünkü ayarlar->genel->hakkında ya girince bluetooth adresi yazıyor ancak wifi adresi yazan yerde N/A yazıyor yani telefonda wifi kartı yok gözüküyor

********-- Post added at 06:00 ********-- Previous post was at 05:59 ********--

Ama garintisi dediğin yurtdışı garantisi ise o duruyo

********-- Post added at 06:02 ********-- Previous post was at 06:00 ********--

Bide panic.plist hatası tam olarak cihazın hangi parçasıyla ilgili o konuda bi bilgin varmı