kırık PS4 9.00 internete bağlan kapatıldı (WV-33898-1) hatası

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde yusufantakya31 tarafından oluşturulan kırık PS4 9.00 internete bağlan kapatıldı (WV-33898-1) hatası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 898 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı kırık PS4 9.00 internete bağlan kapatıldı (WV-33898-1) hatası
Konbuyu başlatan yusufantakya31
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ercan_speedy

yusufantakya31

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 30, 2022
61
14
8
arkadaşlar kırık ps4 9.00 golden vardı açılışı yavaş yapıyordu. Ayarlar kısmından çerezleri sil ve web sitesi verilerini temizle dedim.Sonrasında [internete bağlan] kapatıldı (WV-33898-1) hatası geldi. Bilen birisi varsa adım adım yardımcı olursa çok sevinirim gerçekten

ercan_speedy

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 16, 2024
21
6
3
merhaba konuyu hortlatıyorum ama 9.00 versiyon cihazımla her seferinde internet kapalı iken sabitlediğim sayfadan girip kırma işlemini yapıp oyun kilidini açıyordum. evdekiler internete bağlamış bende farketmeden oyunu kırmak için flaşı taktım ama jeilbrek aktif yazısı gelmedi.
sonradan interneti kapattım bu seferde internet kapatıldı uyarısı verip duruyor. açamadım bi türlü oyun kilidni.
bu arada sistem güncellemesine baktım hala 9.00

ercan_speedy

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 16, 2024
21
6
3
BENDE AYNI SIKINTIYI YAŞAMIŞTIM internet kablosuyla bir sefer baglanırsan sıkıntı kalmayacaktır
AKŞAM EVE GİDİNCE DENİCEM HEMEN HOCAM TEŞEKKÜR EDERİM CEVAP İÇİN
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

BEN ŞİMDİ DENEDİM DÜZELMEDİ. BİDE İNTERNET BAGLANTISI VARKEN KIRMA YAPMAK SORUN OLMAZ DİMİ. BEN ZATEN İLK DENERKEN YANLIŞLIKLA WİFİ BAGLIYKEN DENEDİM AMA GELMEDİ JAİLYBREK AKTİF YAZISI. ŞİMDİDE KABLO BAGLANTISI DENEDİM GENE GELMEDİ.

Son düzenleme: