MamePlus XT 131 All Snapshot All Icons Artwork ve Cheat

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde MAME kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan MamePlus XT 131 All Snapshot All Icons Artwork ve Cheat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,018 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı MAME
Konu Başlığı MamePlus XT 131 All Snapshot All Icons Artwork ve Cheat
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zaza24

Adel

Erişim Engelli
Eyl 4, 2009
18
0
0
tum romları gorebilen bir mame yok mu acaba?
romlar için bioslar şart mı?Gerekli bislarn hepsini bir arada bulabileceğimiz bir klasor olusturabilecek birileri var mı acaba?

Sessiz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 30, 2008
1,965
25
0
Cote D'Ivoire
dostum bios dosyası tek bir rar dosyasıdır. Mame emusunde gözüken tüm oyunları çalıştıracak diye bir garanti yoktur çünkü her oyun tam emule edilemeyebilir. Güncel bios ve rom dosyalarına ulaşmak için alttaki linki kullanabilirsin.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bios rarını da rom folderinde göstermen gerekiyor bu arada bunu da eklemek isterim. Beceremezsen sadece biosu senin için upload ederim

Adel

Erişim Engelli
Eyl 4, 2009
18
0
0
bana sadece bioslar lazım neogeo.zip biiosu capcom biosları falan bazı oyunlar görunmuyor listede cunku bioslarıda bilmiyorum sadece neogeo.zip i biliyorum onuda indirdim neogeo_2 diye bişey indi sorun yasıyorum yani.Upload yaparsan sevinirim:

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
113
48
44
bana sadece bioslar lazım neogeo.zip biiosu capcom biosları falan bazı oyunlar görunmuyor listede cunku bioslarıda bilmiyorum sadece neogeo.zip i biliyorum onuda indirdim neogeo_2 diye bişey indi sorun yasıyorum yani.Upload yaparsan sevinirim:
Dostum sanırım senin ihtiyacın olan link bu:b:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

zaza24

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 7, 2009
978
15
28
ooo süper bir emu bir dahaki sefere bunu indireyim sağolun süper paylaşım

Bump: mctuna Pack 1 Pack 2 Pack 3 Pack 4 Pack 5 Pack 6 Pack 7 Pack 8 linkleri kırılmış bilgin olsun