Mortal Kombat Unlimited

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde OpenBor Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Mortal Kombat Unlimited başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,898 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı OpenBor Emulatör
Konu Başlığı Mortal Kombat Unlimited
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan raziel79

Sessiz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 30, 2008
1,965
25
0
Cote D'Ivoire
dostum bu open bor emulatörü yani hagar gibi mustafa gibi 2d ilerlemeli oyunlara benzer değişik bir oyun farklı oluyor zevkleri 1 2 saat oynayıp bitirince mutlu olabileceğin oyunlar.

unchained oynayacağına tekken 6 oyna güzel kardeşim psp ne yazık kirletme pspni unchained gibi saçmalıklarla

aslanyurek

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 27, 2009
18
0
0
41
Oyun için teşekkürler. Arkadaşlar bu oyunu unchained ile kıyaslamamalısınız. O oyun midway ın yaptığı gerçek mk oyunu bu ise sessiz in dediği gibi mortal kombatın arcade türü oyunlara uyarlanmış hali ;)

ozben

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 27, 2009
22
0
0
32
dostum bu open bor emulatörü yani hagar gibi mustafa gibi 2d ilerlemeli oyunlara benzer değişik bir oyun farklı oluyor zevkleri 1 2 saat oynayıp bitirince mutlu olabileceğin oyunlar.

unchained oynayacağına tekken 6 oyna güzel kardeşim psp ne yazık kirletme pspni unchained gibi saçmalıklarla
tamam yaw kızmayın :D tekken dr var elimde 1-2gun içinde tekken 6yıda indiricem ama merak etmeyin:D

cLußßeR-TecK

Guest
ya rapidden dosya indiremiyorum sabahtan beri bi kere de ifile ye uploadlayın :S

emrah85

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 1, 2009
530
5
0
38
Mctuna konuyu yanlış yedemi açtım bilmiyorum snow bros sega versiyonunu psp için olanı varmı mctuna yardım

raziel79

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 11, 2008
150
0
0
oyun belli bir yerden sonra devam etmiyor donmuyorda mağaralarda gri ninjalardan bir tane geliyor onu öldürüyorsun ve öylece kalıyor oyun devam etmiyor bilgisi olan varmı.....