NeoGeo CPS1 ve CPS2 Emulatör Hile Destekli [Cheat]

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arcade Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan NeoGeo CPS1 ve CPS2 Emulatör Hile Destekli [Cheat] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,242 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arcade Emulatör
Konu Başlığı NeoGeo CPS1 ve CPS2 Emulatör Hile Destekli [Cheat]
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mrdavut

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
42,041
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

By
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Davex arkadaşımız biz emulatör severler için yapacağını yaptı ve NJ CPS1 - CPS2 emulatörlerine hile desteği ekledi,emulatör severler için harika bir olay bu şahsen ben çok sevindim :26:

Emulatörlerin tek kötü yanı 2.2.5 version olması ve bootleg oyunları desteklememesi

Emulatörlerin Kurulumu
Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkartın PSP/GAME klasörüne atın menüden çalıştırın

Hileleri Aktif Etme
Bir oyun açın :home: tuşuna basın karşınıza gelen ana menü ekranının alt sıralarında cheat menü sekmesine :yuv: tuşu ile girin hileleri seçin (enable) :X: tuşu ile hile menüsünden çıkış yapın

By

By

By

By

By

By

Fat PSP İçin

Slim PSP İçin

Dosya Şifreleri:

Scavus

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2008
1,505
43
48
37
Siteye Git
çok hoş ama bence arcade de hile zevkli olmaz zaten sınırsız jeton olayı var:wi: arada sırada yanacaksın son anda öleceksin sinirleneceksin duygudan duyguya geçeceksin anca böyle çıkar tadı ama verdigin hile emu oyunları renklendirecegi kesin:wi:

mctuna sen bunu hangi versiyonda denedin hileyi aktif ediyorum bazılarında psp resetleniyor 4,01 benimki misal 19xx de çalışırken sf3alfa da resetliyor

embermoon

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2009
44
0
0
46
arkadaşlar fat PSP var. CPS1 sorunsuz çalıştı fakat CPS2'de cache hatası verdi. neogeo emulatorunde de cache istiyo onda romdan cache yapmak için çevirici var ve bi sorun yaşamadım. bunun cache çeviricisi ayrıdır diye tahmin ediyorum. bu sorunu nasıl aşabileceğim konusunda bi fikri olan var mı?

idikuttt

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 18, 2009
61
0
6
42
kardeşim aynı sorun bendede var cps 1 çalışıyo ama cps2 de cache istiyo cacheyi yapıyorum ama klasörü yok acaba o klasörü kendimizmi oluşturuyoruz işin gerçeği onuda denedim ama olmadı bize anca mc tuna yardım eder neogeo ları çalıştıra bildinmi peki bende samsolar hariç hepsi çalışıyo

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
42,041
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Cache dosyalarında sorun yaşıyor iseniz aşağıdaki linkte cps2 e neogeo cache alma dosyaları var onlarla deneyin arkadaşlar

embermoon

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2009
44
0
0
46
kardeşim aynı sorun bendede var cps 1 çalışıyo ama cps2 de cache istiyo cacheyi yapıyorum ama klasörü yok acaba o klasörü kendimizmi oluşturuyoruz işin gerçeği onuda denedim ama olmadı bize anca mc tuna yardım eder neogeo ları çalıştıra bildinmi peki bende samsolar hariç hepsi çalışıyo
neogeo'da bi sorun yaşamadım gerçi bazı oyunlarda sorun olmuyo değil ama olsun ne yapalım sonuçta işimizi görüyo

neogeo cache alma dalgası işe yarıyosa bi onu deneyeyim sonucu bildiririm