PBP Unpacker ♦ Oyunlarınızın,Programlarınızın,Homebrewlerinizin İkonlarını Değiştirin [Videolu Rehber]

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp İçin Pc Programları kategorisinde Perry the Platypus tarafından oluşturulan PBP Unpacker ♦ Oyunlarınızın,Programlarınızın,Homebrewlerinizin İkonlarını Değiştirin [Videolu Rehber] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,305 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp İçin Pc Programları
Konu Başlığı PBP Unpacker ♦ Oyunlarınızın,Programlarınızın,Homebrewlerinizin İkonlarını Değiştirin [Videolu Rehber]
Konbuyu başlatan Perry the Platypus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan psn network

Perry the Platypus

Ornitorenk Perry
Kayıt Üyemiz
Nis 21, 2011
262
4
0
Merhaba arkadaşalr.Bu konu için tam 1 haftadır uğraşıyorum.Şimdi diyeceksiniz 2 dakikalık video için 1 hafta mı uğraştın ? Cevap hayır :) Videoyu çekmede sorun yaşamadım ama uploadlamada bayağı bir sorun yaşadım :) Youtube'a tam 1 haftadır upload yapıyorum sürekli error veriyordu.Bu gün neyseki olmadı ve bende size konumu sunuyorum :) Peki yine diyeceksiniz neden videolu rehber.Videolu rehberler sayesinde uzunca sayflara süren resimli anlatımlar yada yine uzunca sayfa süren sade bir yazı yerine herşeyi kısaca görüntülü ve sesli anlatan bir video daha iyi olmaz mı ? diyorum ve konuma başlıyorum.Hayırlı Uğurlu Olsun :c:​

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Aşağıdan programı indirebilirsiniz :wi:
Rar Şifresi : (Rar Şifresi Gerçekten Budur,Şaka Yapmıyorum :01:
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ahmetpro

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 1, 2011
21
0
0
34
Allahım düzgün şifre koyamıyormusun arkadaşım lütfen ?!