PS4 Yardım pes 21 ikinci kol bağlanınca ayarlar değişiyor

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde Tuncay38 tarafından oluşturulan pes 21 ikinci kol bağlanınca ayarlar değişiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 171 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı pes 21 ikinci kol bağlanınca ayarlar değişiyor
Konbuyu başlatan Tuncay38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan maciras

Tuncay38

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 25, 2024
10
0
1
arkadaşlar selamun aleykum..pes 21de mesela real madrid'in adını düzeltiyorum.iki kişi karşılıklı oynarken sanki hiç düzeltmemiş gibi oluyor..oyuncu ismi değiştirdiğim zamanda aynısı oluyor..çözümü bilen var mı?(yama vs yapıp orjinalliği bozmak istemiyorum çünkü güncel kadrolu olan oyunu yüklettim beğenmedim)

mesutxp

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 29, 2014
53
1
8
ikinci hesapta psn'e bağlı olması lazım. ofline hesaplarda öyle oluyor malesef

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
907
1,561
93
arkadaşlar selamun aleykum..pes 21de mesela real madrid'in adını düzeltiyorum.iki kişi karşılıklı oynarken sanki hiç düzeltmemiş gibi oluyor..oyuncu ismi değiştirdiğim zamanda aynısı oluyor..çözümü bilen var mı?(yama vs yapıp orjinalliği bozmak istemiyorum çünkü güncel kadrolu olan oyunu yüklettim beğenmedim)
Adını değiştirmek yerine en yeni güncelleme yamasını kursana. Çünkü öyle yapınca ikinci kolu bağlasan da takımların ismi düzgün çıkıyor ;)

Tuncay38

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 25, 2024
10
0
1
Adını değiştirmek yerine en yeni güncelleme yamasını kursana. Çünkü öyle yapınca ikinci kolu bağlasan da takımların ismi düzgün çıkıyor ;)
güncel oyunları yükletip oynadım fakat orjinal pes21 tadını alamadım maalesef..o yüzden yani

Tuncay38

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 25, 2024
10
0
1
Öyleyse PES 21'i indir ve kadro güncellemelerini kendin yap ;) Bu şekilde oyunu düzenleyip oynayabilirsin :)
transfer vs yapıyorum ama örneğin dortmund olmadığı için haalandı transfer edemiyorsun.profili kopyalayıp yapıştırınca da konuda bahsettiğim gibi hangi oyuncunun üstüne yapıştırırsam onun adı gözüküyor :) haaland yazmıyor yani :D

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
907
1,561
93
transfer vs yapıyorum ama örneğin dortmund olmadığı için haalandı transfer edemiyorsun.profili kopyalayıp yapıştırınca da konuda bahsettiğim gibi hangi oyuncunun üstüne yapıştırırsam onun adı gözüküyor :) haaland yazmıyor yani :D
Haaland'ı Dortmund'dan değil de Norveç'ten transfer etsen ;):) Eskiden transfer yaparken ben bu şekilde yapıyordum ;)