PS3 CFW + APPS PS3 FTP Server Bağlantısı Rehber

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde Sessiz tarafından oluşturulan PS3 FTP Server Bağlantısı Rehber başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 30,707 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı PS3 FTP Server Bağlantısı Rehber
Konbuyu başlatan Sessiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zaza24

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,461
5,230
113
kırılmamış ps3 nasıl bağlar pc açaba

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,045
216
63
Kafayı Yemek Üzereyim Bu FTP Hatasından Yardım Edin :((
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,461
5,230
113
4.30 ftp bulamadım nerdden temin ede bilirim

ercho84

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 11, 2012
31
0
6
40
multiman calistii zaman zaten Ftp acik demektir multiman acikken baglanin tamam dir

levent34.

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 18, 2012
48
1
0
47
Kafayı Yemek Üzereyim Bu FTP Hatasından Yardım Edin :((
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
arkadaşım winscp pragramını kurup win 7 kullanıyorsan sağ tık yönetici olarak aç interneti kapat kısaca host name ip yaz,user name password bişeyler salla farketmez fileyi ftp yap login yapma bekle sol taraftaki önce advanced optionsa tik yap solda connectiona gir,en üstdeki connectionda tik varsa kaldır tik yoksa tıkla,sol en üst sessiona bas login yap bu kadar kolay gelsin

buried

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 9, 2011
92
1
0
Beyler bugün yanlış bir şey yaptım. Ftp server ile oyun atarken, direk cihaza attım. Ftp server'da bağlantı sağlayınca sağ tarafta çıkan kısım, dev hdd0 bd flash klasörlerinin olduğu kısım yani bağlantı sağlanınca açılan sayfaya gönderdim ve 1-2 saniye sonra iptal ettim. Sizce cihaza bir şey olmuş mudur ?