PS5 Emulator PS5 Sega Saturn Emulatör Test Version Yayımlandı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS5 Emulator kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS5 Sega Saturn Emulatör Test Version Yayımlandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 325 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS5 Emulator
Konu Başlığı PS5 Sega Saturn Emulatör Test Version Yayımlandı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,767
42,324
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Sleir'in PS4 FPKG'lerini piyasaya sürmesinden bu yana, ikincisinin homebrew'larının çoğunun PS5'e uyarlandığını gördük. Büyük çoğunluk temel olarak PS5 üzerinde çalışıyor, diğerlerinin uyarlanması gerekiyor ve diğerleri çalışmıyor.

Bu durum SEGA Saturn oyunlarında da geçerli, onları PS4'teki gibi çalıştırmak imkansız, FPKG'ler piyasaya sürüldükten hemen sonra hata veriyor.

Ancak bu daha önceydi, aslında SEGA Saturn oyunlarını PS5'te belirli koşullar altında çalıştırmak mümkün ve ne yazık ki tüm PS5'lerde çalıştırmak mümkün değil.

Sce_sys/'de bulunan nptitle.dat dosyasını değiştirin ve oyununuzun "CUSA"sını ekleyerek PS4 FPKG'nin PS5 uyumlu olmasını sağlayın (paniğe kapılmayın, betiğim onu otomatik olarak yamalar ^^)

Bu hafta sonu Saturn2PS4 v1.2 aracımın PS5 desteği eklenmiş ilk sürümünü yayınladım, konsolumda mükemmel çalışıyor ancak garip bir şekilde diğer PS5'lerde çalışmıyor, açılışta hata veriyor

Bu yüzden senaryomu tüm PS5 modelleriyle uyumlu olacak şekilde değiştirdim, bu iyiydi çünkü SEGA Saturn oyunları daha fazla PS5 modeliyle çalışıyor ancak hepsi için değil ne yazık ki , bu yüzden bir hatayla karşılaşırsanız (yukarıdaki ekran) endişelenmeyin, bu sadece PS5'inizin uyumlu olmadığı anlamına geliyor, hala nedenini arıyorum..

Bu nedenle, belirli modellerde çalışan ve diğerlerinde çalışmayan komut dosyamın v1.2.1 güncellemesini yayınlıyorum, bu gerçekten çok rastgele, bu yüzden sizin için çalışıp çalışmadığını görmek için kendiniz test etmeniz gerekecek... Bunun neden TÜM PS5'lerle uyumlu olmadığını anlamak için PS5 modelinizi, ürün yazılımınızı ve Saturn FPKG'lerin PS5 modellerinizde çalışıp çalışmadığını sormak için bu haberden yararlanın.

Komut dosyasının nasıl çalıştığı konusunda PS4 eğitim videomu izlemenize izin vereceğim, manipülasyon tamamen aynı, sadece PS5 için 2. seçeneği seçmeniz gerekiyor.

DOWNLOAD
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.