PSP 3004 (kalıcı hacklı),bilgisayara bağlanınca menü görünmüyor

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP GO - PSP 300x V3 Hack kategorisinde ilinen tarafından oluşturulan PSP 3004 (kalıcı hacklı),bilgisayara bağlanınca menü görünmüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 941 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP GO - PSP 300x V3 Hack
Konu Başlığı PSP 3004 (kalıcı hacklı),bilgisayara bağlanınca menü görünmüyor
Konbuyu başlatan ilinen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ilinen

ilinen

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2009
29
1
3
PSP 3004'ümü kalıcı hacklamıştım.Sorunsuz kullanıyordum.Son zamanlarda sık sık çökmeye başladı.Zor açıyorum.Acaba yeniden hacklanabiliyor mu?Tekrar bir işlem yapmalı mıyım?Bir de bilgisayara bağlanınca GAME,ISO gibi klasörlerin olduğu menü görünmüyor.Yeni oyun yükleyemiyorum.Onun yerine bir kaç tane klasör görünüyor.Ne yapabilirim,yardım eden olursa sevinirim.

ilinen

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2009
29
1
3
Teşekkür ederim yavuz bey.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Kırma işlemini tekrar tekrar yapabilirsiniz.
Daha önce bu işlemi hiç yapmamışız gibi mi yapacağız? Yani,önceki işlemden kalan silmemiz gereken herhangi bir dosya varmı?PSP'yi bilgisayara bağlayınca daha önce gördüğüm GAME,İSO vb. dosyaları göremiyorum çünkü.

Son düzenleme:

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,102
113
MotherBoard
Versiyonunuz nedir? Sorun yüksek ihtimalle hafıza kartınızdan kaynaklanıyor.Hafıza kartını değiştirirseniz sorun çözülür tekrardan kırmanıza gerek yok kalıcı versiyon ise.

ISO vb dosyaları görememenizin sebebi korumalı dosyalar olduğu için,Windows'ta korumalı dosyalar nasıl görünür internete yazarak bakabilirsiniz ( Görünüm- Seçenekler - Gizli Öğeler ve Şifrelenmiş Klasörler.)

ilinen

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2009
29
1
3
Versiyonunuz nedir? Sorun yüksek ihtimalle hafıza kartınızdan kaynaklanıyor.Hafıza kartını değiştirirseniz sorun çözülür tekrardan kırmanıza gerek yok kalıcı versiyon ise.

ISO vb dosyaları görememenizin sebebi korumalı dosyalar olduğu için,Windows'ta korumalı dosyalar nasıl görünür internete yazarak bakabilirsiniz ( Görünüm- Seçenekler - Gizli Öğeler ve Şifrelenmiş Klasörler.)
system settingste böyle görünüyor.

Bilgisayara bağlanınca bu şekilde dosyalar görünüyor.

İlk zamanlar sorunsuz kullanıyordum.Artık çok sık çökmeye başladı.Çok zor açıyorum.Acaba emülatör oyunlarını çok sık oynadığımdan dolayı mı böyle oluyor?

Ekli dosyalar

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,102
113
MotherBoard
USB device olan kısmı Memory Stick olarak değiştirirseniz sorununuz tamamıyla çözülür.

Ayrıca
CPU CLOCK XMB : Default ( 333/166)
CPU CLOCK GAME : Default (Yavaş Çalışan Oyunlarda Bu Ayarı 333/166 Yaparsan Takılmalar Düzelir. Misal GTA ve God Of War)

Son düzenleme:

ilinen

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2009
29
1
3
Vayyy....Hocam süpersin.Gerçekten de menü geri geldi.Demek ki recovery menüyü kurcalarken ayarını yanlışlıkla değiştirmişim.Benzer sorun yaşayacak arkadaşlar için iyi bir örnek oldu.Çok basit gibi görünen,ama,bilmeyince çok zor olan bir problem.PSP ile ilgili paylaşımların seyreldiği bir dönemde çok değerli bir yardım oldu.Çok çok teşekkür ediyorum.