PSVita Pil Ömrü Karşılaştırması

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Aksesuar ve Donanım kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PSVita Pil Ömrü Karşılaştırması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,813 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Aksesuar ve Donanım
Konu Başlığı PSVita Pil Ömrü Karşılaştırması
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan feto

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
42,041
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Video'da PSP PSVita ve Nintendo 3DS konsollarının pil ömrü karşılaştırması yapılmakta

Hadi hep beraber izleyelim :) müziğe dikkat

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

heroesmania

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 23, 2009
182
0
0
Müzikle birlikte eski nekketsu oyunlarında hissettim kendimi :) Olimpiyatlar , basketbol , gol3 :)

Videoya gerçekten çok şaşırdım.Ps Vita tahmmin ettiğim gibi 4 saate kadar dayandı ama Psp lerin 9 saat dayanabildiğini bilmiyodum :)

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
10
0
Ama vıta da tüm her şey açık gerekse 3g blutut olsun :D sonuçta iyi dayandı.

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
112
48
44
Telefon 1. Olmuş :D
Müziği tanıyamadım ama Nes oyunlarından birisinin olabilir.

Scavus

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2008
1,505
43
48
37
Siteye Git
Aslında PSP ile Vita'nın Pil Ömürlerini Karşılaştırmak Çok Ters Biri Mazotla 8 saat giden Dogan Gibi biri Petrol Canavarı Ferrari Gibi :)

Turhan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 13, 2010
769
1
0
Aslında PSP ile Vita'nın Pil Ömürlerini Karşılaştırmak Çok Ters Biri Mazotla 8 saat giden Dogan Gibi biri Petrol Canavarı Ferrari Gibi :)
Bayılıyorum şu yorumlarına abi :)O zaman 3DS'de Bugatti ya da Maserati falan sanırım :)